ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Galeria Leszno zaprasza do udziału w Rodzinnym Pikniku ze Świnką Peppą!

Galeria Leszno zaprasza rodziców z dziećmi na wyjątkowe spotkanie z uwielbianą przez maluchy na całym świecie, Świnką Peppą! Ulubienica dzieci odwiedzi Galerię Leszno...

X-Demon Tęcza bliżej finałów

Koszykarki X-Demon Tęczy Leszno krok bliżej finałów mistrzostw Polski do lat 14. W pierwszym półfinałowym spotkaniu turnieju rozgrywanego w Toruniu leszczynianki pokonały gospodynie -...
video

Są za absolutorium

Rozmowa z leszczyńskimi radnymi: Adamem Kośmidrem i Tomaszem Malepszym. Pytamy m. in. jak będą głosowały kluby podczas sesji absolutoryjnej, czy cześć wolnych środków radni przeznaczą na spłatę zadłużenia miasta i co będzie z radnym podejrzanym o współpracę z SB?
video

Happening młodzieży w Śmiglu

Europejski tydzień młodzieży świętowano w Śmiglu, gdzie uczniowie tamtejszego gimnazjum zorganizowali happening. Oprócz miejscowej młodzieży udział w nim brali zaproszeni goście z Gruzji, Turcji oraz Francji.

Oskarża pocztę o niedostarczenie ulotek. 6 tys. zł poszło w błoto?

Pani Sandra zleciła Poczcie Polskiej usługę na rozniesienie 36 tys. ulotek. Miały one trafić do skrzynek pocztowych w 102 miejscowościach, również w Lesznie. Ulotki jednak do mieszkańców nie dotarły.

Policja często korzysta z osiedlowych czy prywatnych monitoringów

Hasło „osiedle” czy „obiekt monitorowany” zwykle jednych uspokaja, innych nurtuje. Z jednej strony możemy czuć się bezpieczniej, z drugiej pozostaje pytanie o jakość monitoringów. Nie zawsze zapis z kamer jest czytelny albo też na tyle czytelny, by pomóc np. w rozwikłaniu kryminalnej zagadki.

Humor

Horoskop

ROLNICZA PANORAMA

MOTO PANORAMA