<

SPORT W REGIONIE

W niedzielę dokończono przedostatnią, 29 serię spotkań piłkarskiej IV ligi. Bardzo ważne zwycięstwa odniosły dzisiaj zespoły z Pępowa oraz Racotu. Zawiodła Polonia 1912 Leszno. Wyniki...
NewsNet

PRZEGLĄD SAMORZĄDOWY

video

Rozmowa z leszczyńskimi radnymi: Markiem Goryniakiem i Markiem Weinem o zamieszaniu wokół pomnika ofiar katastrofy smoleńskiej, czy potrzebne jest Centrum Usług Wspólnych i o niespodziewanej koalicji w radzie miejskiej.

TELEWIZJA LESZNO

video

34 letni mieszkaniec gminy Osieczna, który napadał na kobiety w rejonie osiedli Rejtana i Zamenhofa w Lesznie został zatrzymany przez Policje. Zachowanie zatrzymanego świadczyło o tym, że szykował się do kolejnych napaści. Podejrzanemu grozi do 12 lat więzienia.

KONTROWERSJE

5 maja br. Emilka Kulas skończyła roczek. Mimo, że jej rodzice są osobami wierzącymi dziewczynka do dziś nie otrzymała sakramentu chrztu świętego. Powodem jest upór księdza, który...

Za niecały rok, na siódmą rocznicę katastrofy prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem, ma zostać odsłonięty w Lesznie pomnik upamiętniający 96 ofiar tej tragedii. Komitet honorowy chce, by stanął na skwerze u zbiegu ulic Jagiellońskiej i Wojska Polskiego. Przeciwko jego budowie – jako jedyni – zaprotestowali członkowie leszczyńskich struktur Komitetu Obrony Demokracji.

PRZYGARNIJ PSA

Nasza redakcja wraz z Miejskim Zakładem Zieleni w Lesznie i wolontariuszami prowadzi akcję adopcyjną bezpańskich piesków i kotów. W Panoramie Leszczyńskiej prezentujemy sympatyczne czworonogi czekające na nowy, kochający dom. Naszą dzisiejszą bohaterką jest Kamila (na zdjęciu).

HOROSKOP

HUMOR

DODATEK MOTORYZACYJNY