ARTYKUŁ SPONSOROWANY

W lipcu tego roku w salonach zadebiutuje odświeżona wersja modelu. Projektanci położyli duży nacisk na design, jakość wykończenia i bezpieczeństwo. Ceny rozpoczynają się od 67 400 zł.

SPORT W REGIONIE

Żużlowcy Fogo Unii Leszno w dalszym ciągu dominują w Lidze Juniorów. W poniedziałek wygrali kolejną imprezę z tego cyklu, którą rozegrano w Tarnowie. Młode Byki...
NewsNet

PRZEGLĄD SAMORZĄDOWY

video

Rozmowa z prezes Leszczyńskiego Centrum Biznesu Alicją Szczepińską. Pytamy m.in. od kiedy centrum jest na finansowym plusie, co ma do zaoferowania dzieciom w wakacje Inkubator Przedsiębiorczości, a także o plany adaptacji wieży ciśnień na Leszczyńskie Centrum Nauki. Cała rozmowa już od czwartku.

TELEWIZJA LESZNO

video

Koncert w piątkowy wieczór był ostatnim punktem pobytu Hiszpanów w Lesznie. Wspaniała atmosfera była zasługą gości,  jak i mieszkańców Leszna, którzy świetnie bawili się...

KONTROWERSJE

Gmina Włoszakowice od kilku lat prowadzi prace kanalizacyjne i wodociągowe w Boszkowie. Wśród najbliższych planów znalazła się między innymi budowa sieci na boszkowskim „Zatorzu”. Problem jednak w tym, że aby realizować taką inwestycję, samorząd musi mieć do dyspozycji drogę. A dość skomplikowane są tam sprawy własnościowe.

Marian Stawiński z Leszna we wrześniu ma się stawić w szpitalu w Górznie. Emeryt zmaga się z wieloma chorobami, ale tam akurat udaje się na rehabilitację w związku ze złamanym stawem skokowym prawej nogi. Niestety, choć planowany termin wyjazdu przypada dopiero za dwa miesiące, już teraz spędza mu sen z powiek.

PRZYGARNIJ PSA

Nasza redakcja wraz z Miejskim Zakładem Zieleni w Lesznie i wolontariuszami prowadzi akcję adopcyjną bezpańskich piesków i kotów. W Panoramie Leszczyńskiej prezentujemy sympatyczne czworonogi czekające na nowy, kochający dom. Naszą dzisiejszą bohaterką jest Kamila (na zdjęciu).

HOROSKOP

HUMOR