SPORT W REGIONIE

Przed nami już 12 seria spotkań żużlowej PGE Ekstraligi, choć dla Byków będzie to dopiero dziesiąte spotkanie tego sezonu. Mistrzowie Polski wybierają się w...
NewsNet

PRZEGLĄD SAMORZĄDOWY

video

Rozmowa z wiceprezydentem Leszna Piotrem Jóźwiakiem. Nasz gość komentuje wyniki badania nt. korzystania przez leszczyńską młodzież z używek. Wyjaśnia też, dlaczego tak dużo wydajemy z budżetu na edukację.

TELEWIZJA LESZNO

video

Fundacja Odzew wraz z Centrum Integracji Społecznej w Lesznie zapraszają na pierwsze w Lesznie „Śniadanie na Trawie”, które odbędzie się w dniu 3 lipca w parku im. Jana Jonstona przy Szkole Podstawowej nr 7 w godzinach 10.00 - 14.00. Liczne atrakcje i zajęcia integracyjne mają przybliżyć do siebie leszczyniaków, chcących miło spędzić na łonie natury.

KONTROWERSJE

Od wejścia w życie programu Rodzina 500 + pojawia się coraz więcej pytań. Ogólnopolskie media straszą urzędniczymi kontrolami naszych domach. Czy to oznacza, że dla pewności lepiej dokumentować wydawane pieniądze, by potem nie zostać oskarżonym o ich sprzeniewierzenie?

Utrzymujące się przez dłuższy czas upały spowodowały na początku czerwca śnięcie ryb w rydzyńskim zbiorniku retencyjnym. Odłowiono około 20 sztuk.

PRZYGARNIJ PSA

Nasza redakcja wraz z Miejskim Zakładem Zieleni w Lesznie i wolontariuszami prowadzi akcję adopcyjną bezpańskich piesków i kotów. W Panoramie Leszczyńskiej prezentujemy sympatyczne czworonogi czekające na nowy, kochający dom. Naszą dzisiejszą bohaterką jest Kamila (na zdjęciu).

HOROSKOP

HUMOR

DODATEK MOTORYZACYJNY