Ta strona używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich stosowanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień. Czytaj więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

Komentarze

Uroczystości z okazji 71. rocznicy wybuchu powstan...
Mieli jeden karabin na czterech. Zginęło 100 tysięcy ludzi. Ci co podjęli taką decyzje powinni siedzieć. Dlaczego brak obchodów Powstania Wielkopolski...
Więcej...

Uroczystości z okazji 71. rocznicy wybuchu powstan...
Dlaczego to powstanie w ogóle wybuchło. Należy historie odtajnić i podać kto faktycznie podjął decyzje o wybuchu tego powstania. To było samobójstwo i...
Więcej...

Najmilsi zdaniem pacjentów
Pan Dobrzycki operował mi kręgosłup. Cały personel oddziału neurotraumatologii i Pan Dobrzycki byli bardzo mili i pomocni.
Więcej...

 
Aktualności: Leszno
Odpust Porcjunkuli w Osiecznej
31.07.2015.
Image
W Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Osiecznej trwają uroczystości odpustowe. Rozpoczęły się już w czwartek (30 VII) i będą trwały nieprzerwanie do poniedziałku (3 VIII). Na uroczystości tradycyjnie przybywają licznie pielgrzymi, zarówno w grupach zorganizowanych jak i indywidualnie.

Skomentuj | [więcej]

 
Dwaj mężczyźni okradli jedną z leszczyńskich firm (wideo)
30.07.2015.
Image 
Dwaj mieszkańcy Leszna, w wieku 37 i 38 lat, poszli do jednej z leszczyńskich firm i pod pretekstem chęci rozmowy z szefem ukradli pieniądze z zaplecza. Obaj panowie byli już wcześniej karani za podobne przestępstwa.

Skomentuj | [więcej]

 
Okradał swoją dziewczynę
29.07.2015.
Image 
Policjanci z leszczyńskiej komendy zatrzymali 22-latka. Mężczyzna w ciągu miesiąca okradał swoją dziewczynę. Wyniósł z domu notebooka, szlifierkę, drabinę, kuferek na kosmetyki oraz biżuterię. Straty kobiety wyniosły 2 tys. złotych. Część przedmiotów odzyskano. Podejrzany usłyszał już zarzuty. Grozi mu teraz do 5 lat więzienia.

Skomentuj | [więcej]

 
Straciła ponad tysiąc złotych
29.07.2015.
Image
Ponad tysiąc złotych straciła mieszkanka Leszna, która wpuściła do swojego mieszkania obce osoby. Dwie kobiety pod pretekstem sprzedaży pościeli weszły do mieszkania starszej kobiety i wykorzystując jej nieuwagę ukradły pieniądze.Dlatego policja apeluje o rozwagę.

Skomentuj | [więcej]

 
Ciśnienie na życie
29.07.2015.
Image
Blisko 500 osób skorzystało w Lesznie z akcji pod hasłem "Ciśnienie na życie". W specjalnym autobusie można było bezpłatnie zmierzyć ciśnienie tętnicze krwi, poziom cholesterolu, a także zbadać wiek swojego serca za pomocą innowacyjnej aplikacji. 

Skomentuj | [więcej]

 
Skradli, bo chcieli poprawić sobie humor
28.07.2015.
Image
Leszczyńscy policjanci zatrzymali 20- i 19-latka. Mężczyźni odpowiedzą za... kradzież krzeseł z jednego z ogródków wiedeńskich na rynku. 

Skomentuj | [więcej]

 
Wszystko ma swój czas
28.07.2015.
Image
Grupa Perfect świętuje w tym roku 35-lecie istnienia. Z tej okazji wyrusza w wielką jubileuszową trasę koncertową, której towarzyszy hasło „Wszystko ma swój czas”. Jednym z przystanków będzie Leszno.

Skomentuj | [więcej]

 
Możesz się skonfrontować
28.07.2015.
Image
Leszczyńskie Stowarzyszenie Twórców Kultury zaprasza do udziału w XXXIV Ogólnopolskim Konkursie Literacko – Fotograficzno – Plastycznym „Konfrontacje 2015”. Termin nadsyłania prac upływa 30 września.

Skomentuj | [więcej]

 
Zgłoś się na casting!
28.07.2015.
Image 
Osoby, które marzą o telewizyjnej karierze będą miały szansę na realizację swoich planów. Firma Tako Media już jutro (29 VII) organizuje w Lesznie casting do paradokumentalnych seriali.

Skomentuj | [więcej]

 
Jaka przyszłość Boszkowa? (wideo)
27.07.2015.
Image
Będzie „okrągły stół” w sprawie przyszłości letniska w Boszkowie. Zorganizowanie otwartego spotkania na temat dostępu do jeziora oraz budowy i remontów infrastruktury zapowiedzieli starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak oraz poseł PiS Jan Dziedziczak.

Komentarze (4) | [więcej]

 
Zamknięto fragment ulicy Gostyńskiej
27.07.2015.
Image 
Od dziś (27 VII) do końca sierpnia zamknięty jest odcinek ulicy Gostyńskiej w Osiecznej, od  parkingu przy letnisku aż do końca Berdychowa. Kierowcy jadący ze Świerczyny, Ziemnic, Miąskowa i Kleszczewa do Osiecznej muszą korzystać z objazdu przez Wojnowice.

Skomentuj | [więcej]

 
Sześć dni muzyki barokowej (wideo)
27.07.2015.
Image
Sześć dni muzyki, darmowe koncerty, 60 muzyków z kraju i zagranicy. W dniach 2-7 sierpnia odbędzie się Leszno Barok Plus, pierwsza edycja imprezy, która ma stać się kulturalną wizytówką miasta. Pierwsza z edycji kosztować będzie 100 tys. zł.

Skomentuj | [więcej]

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 20 z 12082

Aktualności

Sonda

Czy zażywałeś/aś kiedyś dopalacze?
Advertisement
Copyright © 2005 - 2015 Panorama Leszczyńska        Opracowanie strony: NewsNet        Grafika: webSylium                                 Serwer: Logo EasyWWW