Ta strona używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich stosowanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień. Czytaj więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

Komentarze

Urząd zamiast Goplany?
W pełni popieram pomysł Yarisa.Wizytówka naszego miasta byłaby piękna,a tak zabytkowe Młyny niszczeją,bo brak kasy na renowacje.A zresztą najlepiej ni...
Więcej...

Kraków i Robbie rulez!
Cóż za nieskrywany smutek. Właśnie dowiedziałem się, że wyciągnął kopyta 93 letni parch, tej samej podłej nacji, co ta od komunistycznych wierszy.
Więcej...

Urząd zamiast Goplany?
Dlaczego miasto nie pomyśli nad urzadzeniem swojej siedziby w dawnych młynach, cos w stylu poznańskiego browaru lub łódzkiej manufaktury. Z tego można...
Więcej...

 
Aktualności: Leszno
Odwiedź przodków
22.04.2015.
ImagePortrety zasłużonych mieszkańców Leszna można do końca sierpnia oglądać w dawnej synagodze. Pochodzą ze zbiorów własnych muzeum i dokumentują trzy wieki historii miasta.

Skomentuj | [więcej]

 
Zarzuty za nękanie (wideo)
22.04.2015.
ImageDwaj mężczyźni na zlecenie innej osoby niszczyli samochód mieszkanki Leszna  oraz malowali sprejem szkalujące ją napisy. Za uporczywe nękanie kobiety połączone z uszkadzaniem mienia grozi im do pięciu lat więzienia.

Skomentuj | [więcej]

 
Najazdówka w Lipnie
21.04.2015.
ImageAż cztery pojazdy uczestniczyły w kolizji na krajowej „piątce” w Lipnie. Jej efektem są niegroźne obrażenia u jednej osoby, dwa mandaty i wniosek o ukaranie do sądu.

Skomentuj | [więcej]

 
Obywatelski kompleks sportowy
21.04.2015.
ImageWielofunkcyjne boisk przy Szkole Podstawowej nr 2 i Gimnazjum nr 2 to zwycięzca tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego w Lesznie. Być może uda się jeszcze wykonać inną inwestycję – druga w kolejności głosowania jest budowa kompleksu sportowego na Osiedlu Przylesie.

Skomentuj | [więcej]

 
POparcie dla prezydenta
21.04.2015.
ImageZamiast prezydenta Bronisława Komorowskiego w Lesznie pojawili się dwaj parlamentarzyści Platformy Obywatelskiej. 

Skomentuj | [więcej]

 
Urząd zamiast Goplany?
20.04.2015.
ImageNie będzie w Lesznie Galerii Goplana, będzie w tym miejscu urząd miasta. Prezydent Łukasz Borowiak chce, by nową siedzibę magistratu zbudowała w ramach partnerstwa publiczno – prywatnego spółka MGC Inwest z Lubina, która planowała tam uruchomienie dużego obiektu handlowego.

Komentarze (2) | [więcej]

 
Nieuczciwy opiekun
19.04.2015.
Image41-latek z Leszna odpowie przed sądem za wypłatę aż 70 tys. zł z konta swego znajomego. Znał numer PIN do jego karty bankomatowej. Pieniądze wydał na gry hazardowe.

Skomentuj | [więcej]

 
Popisy furmanów
19.04.2015.
ImageW Smyczynie w powiecie leszczyńskim zorganizowano trzecią edycję Zawodów Furmana. Mimo niekorzystnej pogody popisy woźniców przy pracach polowych i leśnych oglądało sporo widzów.

Komentarze (1) | [więcej]

 
Mondeo w barierkach
19.04.2015.
ImageNagły manewr kierowcy tira na krajowej „dwunastce” w Lesznie mógł doprowadzić do poważnych konsekwencji. Skończyło się na strachu i uszkodzeniu barierek oddzielających jezdnię od chodnika.

Skomentuj | [więcej]

 
Święto w koszarach (galeria)
18.04.2015.
Image1 Leszczyński Dywizjon Przeciwlotniczy obchodził swe święto. To kontynuacja tradycji rozformowanego w 2011 r. 69. Leszczyńskiego Pułku Przeciwlotniczego, którego dywizjon jest spadkobiercą.

Skomentuj | [więcej]

 
Jedenastu chętnych
18.04.2015.
ImageAż jedenaście osób złożyło oferty w konkursie na stanowisko prezesa Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie. Zwycięzca zarządzać będzie monopolistyczną firmą, za co otrzyma ok. 12 tys. zł pensji.

Skomentuj | [więcej]

 
Chciał ukraść rower
18.04.2015.
Image34-letni mieszkaniec Leszna został zatrzymany podczas usiłowanie kradzieży roweru. Dokonała tego właścicielka posesji, która zauważyła nieproszonego gościa.

Skomentuj | [więcej]

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 20 z 11671

Aktualności

Sonda

Twoim zdaniem siedziba Urzędu Miasta Leszna zamiast Galerii Goplana to:
Advertisement
Copyright © 2005 - 2011 Panorama Leszczyńska        Opracowanie strony: NewsNet        Grafika: webSylium                                 Serwer: Logo EasyWWW