Ta strona używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich stosowanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień. Czytaj więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

Komentarze

Czekają na ankiety
Z chwilę znajdzie się taki że będzie krzyczał że za wszystkie nieszczęścia tego powiatu odpowiadają poprzednicy ale jakoś nikt nie chce pamiętać że w...
Więcej...

Czekają na ankiety
Praca jest ale w sąsiednich powiatach celowo nie piszę gminach bo gminy tego powiatu są siebie warte? Gdyby nie Lubin ,Polkowice,Głogów,Leszno ,Rawicz...
Więcej...

Czekają na ankiety
UKAZALA SIE pisowska(BEZPLATNA ,SKAD PIS MA NA TO PIENIADZE?) gazetka "DZIEN DOBRY" i niechby sobie pan Szczot ze swoimi janczarami wypisywal brednie...
Więcej...

 
Aktualności: Leszno
Chcesz wystąpić w TV?
25.07.2014.
Image Osoby, które marzą o telewizyjnej karierze będą miały szansę na realizację swoich planów. Firma Tako Media już w przyszłym tygodniu organizuje w Lesznie casting do paradokumentalnych seriali.

Komentarze (1) | [więcej]

 
Kto bruździ na Przylesiu?
24.07.2014.
Image- To są pomówienia – twierdzą zgodnie zarząd i rada nadzorcza Spółdzielni Mieszkaniowej Przylesie w Lesznie. W ten sposób władze spółdzielni ustosunkowały się do anonimowych ulotek, w których straszy się podwyżkami czynszu w związku z termomodernizacją bloków.

Komentarze (3) | [więcej]

 
Ciało przykryli tapczanem (wideo)
23.07.2014.
ImageDwaj leszczyniacy - Arkadiusz S. i Sylwester C. - są podejrzani o uduszenie Grzegorza A., którego zwłoki znaleziono w niedzielę wieczorem na strychu jednej z kamienic przy pl. J. Metziga. Może im grozić nawet dożywocie. 

Skomentuj | [więcej]

 
Będzie protest na Niepodległości?
23.07.2014.
ImageTrwa procedura administracyjna, która pozwoli na budowę ronda na skrzyżowaniu ulic Niepodległości, Studziennej i Grunwaldzkiej. Radny PiS Sławomir Szczot zapowiada, że część mieszkańców jest przeciwna zmianie organizacji ruchu w tej części Leszna.

Komentarze (2) | [więcej]

 
Zamieszanie wokół miejskiej spółki
22.07.2014.
ImageCzerwoną kartkę Leszczyńskiemu Centrum Biznesu przyznała radna Leszna Dorota Zgaińska – Stroińska. Jej zdaniem najnowszy pomysł miejskiej spółki – udzielanie pożyczek przedsiębiorcom – to rozwiązanie ryzykowne dla firmy.

Komentarze (1) | [więcej]

 
Łączenie prawicy w Lesznie
21.07.2014.
ImagePrawo i Sprawiedliwość podpisało polityczne porozumienie z Solidarną Polską oraz Polską Razem Jarosława Gowina. Akcję „Czas na zmiany” rozpoczęto już w Lesznie. Jej celem będą m.in. wspólne listy w jesiennych wyborach samorządowych.

Komentarze (3) | [więcej]

 
Zatrzymani za handel narkotykami (wideo)
21.07.2014.
ImagePolicjanci z Komendy Miejskiej Policji w Lesznie zatrzymali pięć osób podejrzanych o wprowadzanie do obrotu i handel narkotykami.

Skomentuj | [więcej]

 
Czy to zabójstwo? (wideo)
21.07.2014.
ImageW niedzielę wieczorem na poddaszu kamienicy przy pl. J. Metziga znaleziono zwłoki mężczyzny. Policja nie wyklucza zabójstwa.

Skomentuj | [więcej]

 
Pilnie potrzebna krew!
19.07.2014.
ImageSiedmioletni Mateusz Obiegała pilnie potrzebuje krwi. Chłopiec cierpi na białaczkę limfatyczną. 

Skomentuj | [więcej]

 
Stop agresji drogowej
19.07.2014.
ImagePolicja nie od dziś wytacza wojny piratom drogowym oraz kierowcom, którzy nie biorą sobie do serca przepisów ruchu drogowego. O pomoc prosi użytkowników dróg. 

Komentarze (1) | [więcej]

 
Gordon Haskell w Lesznie
19.07.2014.
ImageTo będzie ciekawe muzyczne wydarzenie. 8 października w Miejskim Ośrodku Kultury w Lesznie zaplanowano koncert Gordona Haskella.

Skomentuj | [więcej]

 
Wkrótce rozbudowa szkoły w Dąbczu
18.07.2014.
ImageJuż za rok uczniowie podstawówki w Dąbczu uczyć się będą w zdecydowanie lepszych warunkach. Rydzyński magistrat wkrótce podpisze umowę na rozbudowę i przebudowę szkoły.

Skomentuj | [więcej]

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 20 z 11130

Aktualności

Sonda

Które kąpielisko odwiedzasz najczęściej?
Advertisement
Copyright © 2005 - 2011 Panorama Leszczyńska        Opracowanie strony: NewsNet        Grafika: webSylium                                 Serwer: Logo EasyWWW