Ta strona używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich stosowanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień. Czytaj więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

Komentarze

Nieuczciwa konkurencja
Widać, żę pierwszy komentarz jest pisany przez pana z firmy która jest skarżona o kradzież, widać, że ta rozprawa was boli i gdyby nie inne produkty z...
Więcej...

Skazał krowy na śmierć głodową
to mógł mi oddac krówki, to bym sprzedal do rzezni, a za pieniazki albo bym sie napil, albo bym poszedl do bukmachera i bym sie zabawil ;]
Więcej...

Nowe stroje
Ale fajnie, że nasz zespół taneczny doczekał się nowych strojów ludowych, podobno są piękne. Warto inwestować w naszą kulturę. Szkoda, że nie pokażą i...
Więcej...

 
Aktualności: Leszno
Stratował go byk
21.08.2014.
ImageDo dramatycznych wydarzeń doszło w gminie Osieczna. Nie żyje 63 – letni mieszkaniec Wojnowic. Startował go byk.

Skomentuj | [więcej]

 
Stracimy połączenie z Warszawą
21.08.2014.
ImageLeszno w grudniu br. straci bezpośrednie połączenie kolejowe z Warszawą – wynika z projektu nowego rozkładu jazdy.

Komentarze (1) | [więcej]

 
Wkrótce remont piątki do Rydzyny
20.08.2014.
ImageWe wrześniu rozpocznie się remont drogi krajowej nr 5, na odcinku od zjazdu w kierunku Dąbcza do zjazdu do Rydzyny. Docelowo wzdłuż drogi powstanie także ścieżka rowerowa.

Skomentuj | [więcej]

 
Policja szuka świadków wypadku
20.08.2014.
ImageLeszczyńska policja szuka świadków zdarzenia z 10 sierpnia br. W Popowie Wonieskim w gminie Osieczna na jezdni znaleziono zwłoki 57-letniego mieszkańca tej miejscowości.

Skomentuj | [więcej]

 
Za rok dwa bloki socjalne
20.08.2014.
ImageLeszno to jeden z nielicznych samorządów w regionie systematycznie budujących mieszkania socjalne. Magistrat ogłosił przetarg na budowę kolejnych dwóch bloków z 24 mieszkaniami. 

Skomentuj | [więcej]

 
Nowa karetka dla szpitala (galeria/wideo)
19.08.2014.
ImageWojewódzki Szpital Zespolony w Lesznie ma od dziś na wyposażeniu nową karetką pogotowia. 

Komentarze (2) | [więcej]

 
Skradli piwo w Brennie (wideo)
19.08.2014.
ImageCzterem mieszkańcom Wrocławia przedstawiono zarzuty kradzieży z włamaniem do smażalni ryb w Brennie w powiecie leszczyńkim. Złodzieje alkoholu zostali ujęci przez syna właściciela lokalu i jego znajomych. 

Skomentuj | [więcej]

 
Zwłoki przy jeziorze (wideo)
18.08.2014.
ImagePrzy Jeziorze Łoniewskim w w Osiecznej znaleziono zwłoki 58-letniego mężczyzny. Jego zwłoki były w daleko posuniętym rozkładzie. Policja nie podejrzewa udziału w śmierci osób trzecich.

Skomentuj | [więcej]

 
Prawica się jednoczy
18.08.2014.

ImageDo jesiennych wyborów samorządowych w Lesznie Prawo i Sprawiedliwość pójdzie razem z Solidarną Polską. Lokalni szefowie obu ugrupowań podpisali już umowę koalicyjną. Jaki mają wspólny cel?

Skomentuj | [więcej]

 
Rozbudują szkołę w Dąbczu
17.08.2014.
ImageZa niespełna rok zakończy się rozbudowa i przebudowa siedziby podstawówki w Dąbczu w gminie Rydzyna. Samorząd wybrał w przetargu firmę, która wykona prace za ok. 1,5 mln zł.

Skomentuj | [więcej]

 
Zmarł Jerzy Rozynek (wideo)
17.08.2014.
ImageW wieku 72 lat zmarł Jerzy Rozynek, autor popularnych audycji w Radiu Elka. W leszczyńskiej rozgłośni pracował od początku jej powstania, czyli ponad 20 lat.

Komentarze (2) | [więcej]

 
Strażacka msza w Charbielinie
16.08.2014.
ImagePrzedstawiciele 25 ochotniczych straży pożarnych z sześciu gmin uczestniczyli w tradycyjnej mszy strażackiej w Sanktuarium Matki Bożej Pośredniczki Łask w Charbielinie. Nabożeństwo rozpoczęło kilkudniowe uroczystości odpustowe ku czci Najświętszej Maryi Panny.
 

Skomentuj | [więcej]

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 20 z 11177

Aktualności

Sonda

Czego w Lesznie najbardziej brakuje?
Advertisement
Copyright © 2005 - 2011 Panorama Leszczyńska        Opracowanie strony: NewsNet        Grafika: webSylium                                 Serwer: Logo EasyWWW