Ta strona używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich stosowanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień. Czytaj więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

Komentarze

Miasteczko gotowe
Dlaczego nigdzie Pani Burmistrz nie chwali się nową inwestycją tj. budową kotłowni na ul. Wierzbowej, w której spalane będzie RDF czyli rozdrobnione ś...
Więcej...

Jamalex Polonia organizuje camp
Jaki sens ma przyjmowanie zaproszenia do 2 ligi, gdy w 3 lidze zajmuje się ostatnie miejsce??? To fanaberia pana Jamalex, który chce mieć zespół i ter...
Więcej...

Niskie bezrobocie
"ozywienie gospodarzcze"-dobre,to nie ozywienie a planowana eksterminacja Polakow i jest to plan konsekwetnie realizowany od czasow rozbiorowych z tym...
Więcej...

 
Aktualności: Leszno
Zamieszanie wokół miejskiej spółki
22.07.2014.
ImageCzerwoną kartkę Leszczyńskiemu Centrum Biznesu przyznała radna Leszna Dorota Zgaińska – Stroińska. Jej zdaniem najnowszy pomysł miejskiej spółki – udzielanie pożyczek przedsiębiorcom – to rozwiązanie ryzykowne dla firmy.

Skomentuj | [więcej]

 
Łączenie prawicy w Lesznie
21.07.2014.
ImagePrawo i Sprawiedliwość podpisało polityczne porozumienie z Solidarną Polską oraz Polską Razem Jarosława Gowina. Akcję „Czas na zmiany” rozpoczęto już w Lesznie. Jej celem będą m.in. wspólne listy w jesiennych wyborach samorządowych.

Komentarze (3) | [więcej]

 
Zatrzymani za handel narkotykami (wideo)
21.07.2014.
ImagePolicjanci z Komendy Miejskiej Policji w Lesznie zatrzymali pięć osób podejrzanych o wprowadzanie do obrotu i handel narkotykami.

Skomentuj | [więcej]

 
Czy to zabójstwo? (wideo)
21.07.2014.
ImageW niedzielę wieczorem na poddaszu kamienicy przy pl. J. Metziga znaleziono zwłoki mężczyzny. Policja nie wyklucza zabójstwa.

Skomentuj | [więcej]

 
Pilnie potrzebna krew!
19.07.2014.
ImageSiedmioletni Mateusz Obiegała pilnie potrzebuje krwi. Chłopiec cierpi na białaczkę limfatyczną. 

Skomentuj | [więcej]

 
Stop agresji drogowej
19.07.2014.
ImagePolicja nie od dziś wytacza wojny piratom drogowym oraz kierowcom, którzy nie biorą sobie do serca przepisów ruchu drogowego. O pomoc prosi użytkowników dróg. 

Komentarze (1) | [więcej]

 
Wkrótce rozbudowa szkoły w Dąbczu
18.07.2014.
ImageJuż za rok uczniowie podstawówki w Dąbczu uczyć się będą w zdecydowanie lepszych warunkach. Rydzyński magistrat wkrótce podpisze umowę na rozbudowę i przebudowę szkoły.

Skomentuj | [więcej]

 
Hojne samorządy
18.07.2014.
ImageDziennikarz Panoramy Leszczyńskiej przejrzał oświadczenia majątkowe burmistrzów  miast powiatowych i starostów regionu leszczyńskiego za 2013 rok. Zobacz, ile zarobili lokalni politycy.

Komentarze (10) | [więcej]

 
Akt oskarżenia przeciwko kasjerce (wideo)
17.07.2014.
ImageLeszczyńscy policjanci skierowali do Prokuratury Rejonowej w Lesznie akt oskarżenia przeciwko nieuczciwej kasjerce jednego z leszczyńskich marketów.

Skomentuj | [więcej]

 
Jaka kultura w Lesznie? (wideo)
17.07.2014.
ImageTrwają końcowe prace przy opracowywaniu strategii rozwoju kultury Leszna. Do 4.sierpnia br. trwają konsultacje społeczne – zainteresowani mogą składać uwagi i wnioski na stronie internetowej miasta.

Skomentuj | [więcej]

 
Nowa restauracja w Bukówcu
15.07.2014.
ImageW Bukówcu Górnym w gminie Włoszakowice zorganizowano piknik koniarzy, w tym roku połączony z otwarciem restauracji Stodoła. Nowy lokal nawiązuje do wieloletnich tradycji restauratorów tej miejscowości.

Skomentuj | [więcej]

 
Apartamenty po piekarni
15.07.2014.
ImagePrzy ul. Niepodległości oficjalnie otwarto Apartamenty Leszno – nowy podmiot na rynku mieszkaniowym. Po trzyletnim kapitalnym remoncie kilku budynków powstał zespół kilkunastu apartamentów pod wynajem.

Skomentuj | [więcej]

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 20 z 11125

Aktualności

Sonda

Czy sekundniki na sygnalizacji świetlnej ułatwiłyby kierowcom jazdę po mieście?
Advertisement
Copyright © 2005 - 2011 Panorama Leszczyńska        Opracowanie strony: NewsNet        Grafika: webSylium                                 Serwer: Logo EasyWWW