Ta strona używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich stosowanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień. Czytaj więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

Komentarze

Cieślak ze Świerczyny karmi nas od 20 lat
OBROSŁES W PIÓRKA I ZBYT SIE SKOŃCZYŁ,TRUDNO CI BEDZIE PONOWNIE ZDOBYC KLIENTA ,DORZE ZE INNE WYROBY POJAWIŁY SIE NA RYNKU I TO O WIELE LEPSZE.PS.A CO...
Więcej...

Powiatowe święto plonów w Śmiglu (galeria)
Przedostatnie zdjęcie "Trzech strudzonych żniwiarzy"
Więcej...

Cieślak ze Świerczyny karmi nas od 20 lat
Po co w gulaszowej ogórek? Zupa do wywalenia w klopsach woda po górkach kiszonych aż mordę wykręca.
Więcej...

 
Aktualności: Leszno
Dziękowali za plony (galeria)
30.08.2015.
Image
W niedzielę (30 VIII) w Wijewie odbyły się gminne dożynki. Rolnicy dziękowali za plany. Tradycyjnie można też było podziwiać dożynkowe wieńce i skosztować przygotowanego specjalnie na tę okoliczność chleba. 

Skomentuj | [więcej]

 
Upalne pożegnanie wakacji w Boszkowie (galeria)
30.08.2015.
Image
To był ostatni wakacyjny weekend. Już we wtorek dzieci i młodzież wrócą do szkoły. Wielu w sobotę i niedzielę postanowiło złapać ostatnie promienie słońca. Swoje kroki skierowali m.in. do Boszkowa. 

Skomentuj | [więcej]

 
Pomidorowo przy Holenderskiej
29.08.2015.
Image
Sezon na pomidory w pełni. Z tej okazji na targowisku przy ulicy Holenderskiej trwa „Dzień pomidora”. Obowiązują  promocyjne ceny pomidorów. Ponadto na klientów czekają konkursy i zabawy.

Skomentuj | [więcej]

 
Kowalska na Dzień Wiatraka (galeria)
29.08.2015.
Image
Dziś ( 29 VIII) wielkie rydzyńskie święto czyli doroczny Dzień Wiatraka. W tym roku wystąpi Kasia Kowalska. Organizatorem imprezy jest Rydzyński Ośrodek Kultury.

Skomentuj | [więcej]

 
Dziedziczak drugi na liście PiS
28.08.2015.
Image
Jan Dziedziczak, od dwóch kadencji poseł PiS z okręgu kalisko – leszczyńskiego, dostał „dwójkę” na liście tej partii w jesiennych wyborach. To wiadomość nieoficjalna, pewna jest tylko „jedynka” dla dziennikarki Gazety Polskiej Joanny Lichockiej

Komentarze (5) | [więcej]

 
Lichocka jedynką PiS-u
28.08.2015.
Image
Prawicowa dziennikarka Joanna Lichocka będzie „jedynką” na liście wyborczej PiS w okręgu kalisko – leszczyńskim. Partia ta – tak jak cztery lata temu – rolę lidera wyznaczyła tzw. spadochroniarzowi. Komplet nazwisk na listach ma być znany w przyszłym tygodniu.

Komentarze (2) | [więcej]

 
Rusza budowa obywatelskiego boiska
28.08.2015.
Image
Ok. 250 tys. zł kosztować będzie drugi etap budowy kompleksu sportowego przy Szkole Podstawowej nr 2 i Gimnazjum nr 2 w Lesznie. Ta inwestycja zwyciężyła w tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego.

Skomentuj | [więcej]

 
Wspólne czytanie Lalki
28.08.2015.
Image
W sobotę 5 września, w ramach akcji „Narodowe czytanie”, w całym kraju odbędzie się publiczne czytanie „Lalki” Bolesława Prusa. Miejska Biblioteka Publiczna w Lesznie zaprasza tego dnia na happening do Centrum Handlowego Manhattan.

Skomentuj | [więcej]

 
Chcesz zostać mażoretką?
27.08.2015.
Image
Gospodarze hali sportowej we Włoszakowicach prowadzą nabór do grupy mażoretek. Zgłaszać mogą się dziewczyny w wieku od 6 do 23 lat, które kochają taniec, chcą występować na pokazach estradowych, paradach ulicznych, prezentować układy taneczne i marszowe.

Skomentuj | [więcej]

 
Policyjny pościg za złodziejem audi A6 (wideo)
26.08.2015.
Image 
Kilkudziesięciu funkcjonariuszy z Leszna i Góry, których wspierał policyjny helikopter z Wrocławia, szukało dziś (26 VIII) złodziei samochodu audi A6. Akcja zakończyła się sukcesem. Podejrzani są już w rękach stróżów prawa.

Skomentuj | [więcej]

 
Dawno, dawno temu na wsi...
26.08.2015.
Image
W pierwszą sobotę września (5 IX) o godz. 15.00 w kompleksie parkowo-sportowym w Wilkowicach odbędzie się kolejna edycja imprezy „Dawno, dawno temu na wsi...” organizowanej przez Koło Gospodyń Wiejskich w Wilkowicach i Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Lipieńskiej. Na krótki czas do łask wrócą cepy, kosy czy tarki do prania.

Skomentuj | [więcej]

 
Mammobus przyjedzie dzień później
26.08.2015.
Image
Mammobus, który miał przyjechać jutro ( 27 VIII)  do Święciechowy przyjedzie dzień później. Badanie przełożono na piątek ( 28 VIII). Wciąż można się zarejestrować.

Komentarze (2) | [więcej]

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 20 z 12154

Aktualności

Sonda

Czy zwracasz uwagę na banery wyborcze umieszczone na skrzyżowaniach?
Advertisement
Copyright © 2005 - 2015 Panorama Leszczyńska        Opracowanie strony: NewsNet        Grafika: webSylium                                 Serwer: Logo EasyWWW