Ta strona używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich stosowanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień. Czytaj więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

Komentarze

Likwidacja reformy
A W METROPOLII GÓRA TEŻ PRZYWRÓCĄ?
Więcej...

Zderzenie karetki z tirem (galeria/wideo)
Nie ma czegoś takiego jak sanitariuszka-RATOWNICZKA!!!
Więcej...

Szykują zmiany w oświacie
Nauczycielskie związki zawodowe już chcą protestować. Postulaty: 700 złotych podwyżki dla każdego belfra i płaca zasadnicza w wysokości średniej kraj...
Więcej...

 
Aktualności: Leszno
Urodzinowe bonifikaty (artykuł sponsorowany)
25.01.2015.
ImageWyższa Szkoła Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu świętuje w tym roku swoje 10-te urodziny! Z tej okazji zostały już zaaranżowane liczne atrakcje, mające uświetnić jubileusz pierwszej dekady.

Skomentuj | [więcej]

 
Pół roku bez podwyżki
25.01.2015.
ImageNie będzie zapowiadanej podwyżki opłat za odbiór i zagospodarowanie odpadów w 18 gminach. Komunalny Związek Gmin Regionu Leszczyńskiego zapowiedział, że przynajmniej do połowy roku uda się utrzymać opłaty w dotychczasowej wysokości.

Komentarze (1) | [więcej]

 
Dochodowe spektakle
25.01.2015.
ImageNa przedstawienia i seanse kinowe w Centrum Kultury i Sztuki w Lesznie pojawiło się w ub.r. ponad 25 tys. osób. W tym roku placówka planuje przygotowanie trzech nowych spektakli, w tym jednego dla dzieci.

Skomentuj | [więcej]

 
Ukraińcy w Lesznie
25.01.2015.
ImagePrzez kilka dni w Lesznie koncertował ukraiński zespół Otawa. Muzycy z Tarnopola zagrali dla uczniów kilku szkół, śpiewali także podczas mszy w kościele św. Kazimierza.

Skomentuj | [więcej]

 
Rozbój na sąsiedzie
24.01.2015.
ImageLeszczyńska policja zatrzymała 51-letniego mężczyznę podejrzanego o napaść na sąsiada. Za pobicie i kradzież 1 tys. zł grozi mu do 12 lat więzienia.

Skomentuj | [więcej]

 
Złodziej rowerów namierzony
24.01.2015.
Image21-letni mieszkaniec Leszna jest podejrzany o kradzież rowerów i ich sprzedaż w lombardach. W przeszłości był już karany za podobne przestępstwa.

Skomentuj | [więcej]

 
Operacja: dzwony (galeria)
23.01.2015.
ImageNa kościelnej dzwonnicy w parafii pw. św. Kazimierza w Lesznie zawisły dzwony. Noszą one nazwy: św. Krzysztof, św. Karol oraz bł. Edmund Bojanowski. 

Skomentuj | [więcej]

 
Rolnicy na skraju wytrzymałości
23.01.2015.
Image- Rolnicy w swych protestach przeciwko niskiej cenie skupu trzody chlewnej mają nasze poparcie – zapowiedział w Lesznie wicemarszałek województwa wielkopolskiego Krzysztof Grabowski. Wiceprezes władz regionalnych PSL interweniował u ministra rolnictwa.

Komentarze (2) | [więcej]

 
Budżet z deficytem (wideo)
22.01.2015.
ImageLeszno ma budżet na 2015 r. Do projektu przygotowanego przez byłego prezydenta Łukasz Borowiak wprowadził kilkadziesiąt autopoprawek, część z nich autorstwa radnych PiS i PL18. Miasto planuje wydać o blisko 3,5 mln zł więcej, niż zamierzał Tomasz Malepszy.

Komentarze (1) | [więcej]

 
Nowe radiowozy w Lesznie (galeria i wideo)
22.01.2015.
ImageLeszczyńska Komenda Miejska Policji wzbogaciła się o cztery nowe radiowozy. Zakup modeli Kia Ceed Combi w połowie sfinansował samorząd Leszna.

Skomentuj | [więcej]

 
Strażacy odporni na chemię (galeria i wideo)
21.01.2015.
ImageNowy wóz bojowy oraz sprzęt do ratownictwa chemiczno – ekologicznego to nabytki Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lesznie. 

Skomentuj | [więcej]

 
W LSM bez zmian (galeria)
20.01.2015.
ImageW Leszczyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej nie będzie żadnej rewolucji.

Komentarze (7) | [więcej]

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 20 z 11481

Aktualności

Sonda

Czy państwo powinno pomóc osobom mającym kredyt we frankach?
Advertisement
Copyright © 2005 - 2011 Panorama Leszczyńska        Opracowanie strony: NewsNet        Grafika: webSylium                                 Serwer: Logo EasyWWW