Ta strona używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich stosowanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień. Czytaj więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

Komentarze

Zaprzecza, że był mobbing w Dino
Witam moim zdaniem to pani kierownik chciała się wybielic bo mieszka w małej miejscowości i jest na językach. Jakim to trzeba być człowiekiem zeby po...
Więcej...

Protetyk bez uprawnień usłyszał zarzuty
To była i mam nadzieję źe jest szansa dla ludzi których nie stać na paska rskie ceny proponowane przez stomatologów i legalne firmy protetyczne!!! Pac...
Więcej...

Odmówili szczepień
Jeśli zamieścisz artykuły na Facebooku, żeby ostrzec innych o szkodliwości szczepionek, lub linki na Twitterze o najnowszych badaniach wiążących szcze...
Więcej...

 
Aktualności: Leszno
Syn groził ojcu (wideo)
25.03.2015.
ImageMieszkaniec gminy Włoszakowice groził swemu ojcu, że go zabije. Mówił, że wysadzi dom w powietrze przy pomocy butli gazowej.Za groźby karalne odpowie przed sądem.

Skomentuj | [więcej]

 
Weryfikujmy trzeźwość
24.03.2015.
ImageKomenda Powiatowa Policji we Wschowie w punkcie informacyjnym udostępniła alkoblow – urządzenie sprawdzające poziom alkoholu w wydychanym powietrzu. Teraz można sprawdzić swoją trzeźwość bez ingerencji mundurowych.

Skomentuj | [więcej]

 
1,9 mln zł na projekty dróg
24.03.2015.
ImageProjekt rozwoju aglomeracji leszczyńskiej OFAL przechodzi z fazy koncepcyjnej do dokumentacyjnej. Uczestnicy konferencji w Lesznie, podsumowującej pierwszy etap jego realizacji, zapoznali się z dotychczasowymi efektami wartych łącznie 2,6 mln zł prac.

Skomentuj | [więcej]

 
Bezpieczniejsi krwiodawcy (wideo)
23.03.2015.
ImageLeszczyński oddział Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa doczekał się remontu swej siedziby. Wkrótce doczeka się też separatorów, czyli urządzeń, które umożliwią pobieranie osocza krwi.

Skomentuj | [więcej]

 
Wpadli paserzy aut
23.03.2015.
ImageLeszczyńscy policjanci zatrzymali kolejne dwie osoby podejrzane o paserstwo.

Skomentuj | [więcej]

 
Wielkie granie dla Marysi (galeria i wideo)
23.03.2015.
Image Wiele osób wsparło 32-letnią Marysię Stephan, która walczy z mukowiscydozą. 

Skomentuj | [więcej]

 
Zwycięska trąbka
22.03.2015.
ImageW  XXXI edycji Wielkopolskiego Konkursu Młodych Instrumentalistów Członków Orkiestr Dętych im. Jana Schulza w Osiecznej zgłosiło się 50 instrumentalistów. Grand Prix i główną nagrodę w wysokości 1000 zł zdobył  Joachim Rafael z Krobi.

Skomentuj | [więcej]

 
Przyjdź do MOK-u dla Marysi! (wideo)
22.03.2015.
ImageJuż dziś (22 III) od godz. 16.00 w leszczyńskim MOK-u wielkie granie dla Marysi. Dochód z imprezy naszpikowanej atrakcjami zostanie przeznaczony dla chorej na mukowiscydozę Marii Stephan.

Skomentuj | [więcej]

 
Europosłanka dla seniorów
22.03.2015.
ImageBiuro europosłanki Krystyny Łybackiej organizuje cykl szkoleń dla seniorów. Na kwiecień zaplanowano cztery spotkania w pięciu wielkopolskich miastach, w tym w Lesznie.

Skomentuj | [więcej]

 
Tragedia pod Godurowem
21.03.2015.
ImageDwie osoby zginęły w wypadku drogowym na krajowej „dwunastce”. W rejonie Godurowa w powiecie gostyńskim motocyklista wiozący Yamahą pasażera uderzył w przyczepę ciągnika.

Skomentuj | [więcej]

 
Historyczne zaćmienie
21.03.2015.
ImageW szkołach, zakładach pracy, na posesjach, w oknach – bardzo dużo osób oglądało częściowe zaćmienie Słońca. Była to niepowtarzalna okazja obejrzenia zjawiska, którego w Polsce w tej skali świadkami będziemy dopiero za 120 lat.

Skomentuj | [więcej]

 
Okradł syna
21.03.2015.
ImageDzielnicowi z Leszna zatrzymali mężczyznę, który ukradł rower swojemu 12-letniemu synowi. Zarobione pieniądze wydał na alkohol.

Skomentuj | [więcej]

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 20 z 11617

Aktualności

Sonda

Czy prywatyzacja szpitala w Lesznie to dobry pomysł?
Advertisement
Copyright © 2005 - 2011 Panorama Leszczyńska        Opracowanie strony: NewsNet        Grafika: webSylium                                 Serwer: Logo EasyWWW