Ta strona używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich stosowanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień. Czytaj więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

Komentarze

Jarosław Kaczyński wesprze PiS w Lesznie
Mam nadzieję że leszczyńscy rolnicy nie wierzą w Pisowskie obiecanki. Przypomnę tylko że partia ta głosowała za zakazem uboju rytualnego.(mieli dyscyp...
Więcej...

Przyjeżdżają mammobusy, warto skorzystać
jezeli zabezpieczaliscie sie w mlodosci przed ciaza nawet ze swoim mezem to bardzo duze prawdopodobienstwo jest, ze taki nowotwor bedzie przez mamogra...
Więcej...

Jarosław Kaczyński wesprze PiS w Lesznie
dziekujemy, ze nie pogardzil pan Premier paroma sprawiedliwymi, ktorzy w powiecie leszczynskim mieszkaja i serdecznie WITAJA. To dla nas wielki zaszcz...
Więcej...

 
Aktualności: Leszno
Hubert wygrał Bitwę!
11.10.2015.
Image 
25-letni leszczyniak Hubert Szczęsny, biorący udział w szóstej edycji programu TVP 2 „The Voice of Poland”, przeszedł do kolejnego etapu zmagań. Wygrana – Bitwa – otwarła mu drzwi do występu w odcinkach na żywo!

Skomentuj | [więcej]

 
Zbierają maskotki dla chorych dzieci
11.10.2015.
Image
Twoje dzieci  podrosły i nie masz co zrobić z ich pluszakami? III Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Lesznie prowadzi akcję „Przynieś misia” dla dzieci  przebywających w leszczyńskim szpitalu oraz maluchów przewożonych karetkami.

Skomentuj | [więcej]

 
Przyjeżdżają mammobusy, warto skorzystać
11.10.2015.
Image
Od 1 do 31 października, wielu wielopolskich miastach, w ramach programu profilaktycznego wczesnego wykrywania raka piersi prowadzonego przez NFZ pojawią się mammobusy, w których będzie można wykonać mammografię.

Komentarze (1) | [więcej]

 
Ostatni akt w "Mieście Grochowiaka" (wideo)
11.10.2015.
Image
Dziś (11 X) odbędzie się ostatnie spotkanie w ramach trwającej trzy dni imprezy „Miasto Grochowiaka” organizowanej przez Urząd Miasta Leszna.

Skomentuj | [więcej]

 
Fantastyczna frekwencja na Teście Coopera (galeria)
10.10.2015.
Image
Jak zwykle leszczyniacy nie zawiedli i tłumnie zjawili się dziś ( 10 X) na „Teście  Coopera dla Wszystkich”, zorganizowanym przez  AZS PWSZ Leszno. Wydano ponad osiemset numerów startowych.

Skomentuj | [więcej]

 
Z umiarkowanym optymizmem (galeria)
10.10.2015.
Image
Dziś (10 X) w Wyższej Szkole Humanistycznej im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Lesznie zainaugurowano nowy rok akademicki. To już piętnasta inauguracja w  historii tej uczelni.

Skomentuj | [więcej]

 
Jarmark staroci w jesiennej aurze (galeria)
10.10.2015.

Image

Na leszczyńskim rynku nie zabrakło dziś ( 10 X) wystawców prezentujących swoje towary w ramach Jarmarku Staroci. Od ostatniego Szlifowania Bruku jarmark odbywa się regularnie w co drugą sobotę każdego miesiąca. 

Skomentuj | [więcej]

 
Zainaugurowali harcerski rok (galeria)
10.10.2015.
Image
Dziś (10 X) grupa kilkudziesięciu zuchów i harcerzy wyruszyła spod leszczyńskiego Kauflandu nad rydzyński zalew. Pieszy rajd zorganizowano z okazji rozpoczęcia roku harcerskiego 2015/ 2016.

Skomentuj | [więcej]

 
Warto skorzystać z mediacji (galeria/wideo)
10.10.2015.
Image
Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na arbitraż i mediacje jako alternatywę wobec dłużących się procesów sądowych. Podczas bezpłatnej konferencji na temat arbitrażu i mediacji, jaką zorganizowano w Lesznie, przedsiębiorcy mogli dowiedzieć się m.in. ile kosztują polską gospodarkę nierozwiązane konflikty.

Skomentuj | [więcej]

 
Zły stan techniczny ciężarówek
09.10.2015.
Image
Leszczyńscy policjanci przeprowadzili akcję „Truck i bus”. 16 na blisko 150 pojazdów było niesprawnych technicznie. Kierowcom zatrzymano prawo jazdy.


Skomentuj | [więcej]

 
Zmiany w ruchu
08.10.2015.
Image
Od dziś (8 X) do soboty ( 10 X) będzie zamknięty dla ruchu odcinek ulicy Adama Mickiewicza od Ronda Kombatantów do Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Skomentuj | [więcej]

 
Dziesięciu wspaniałych (wideo)
07.10.2015.
Image
Nie da się zaprzeczyć, że atrakcyjnym ludziom jest w życiu łatwiej. Podobnie jest ze zwierzętami. Im młodszy i ładniejszy piesek, tym większa jego szansa na adopcję. Tymczasem dojrzałe psy jeszcze bardziej potrzebują ciepłego, bezpiecznego kąta. W schronisku w Henrykowie zainicjowano właśnie akcję „Dziesięciu wspaniałych”. O co w niej chodzi?

Skomentuj | [więcej]

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 20 z 12283

Aktualności

Sonda

Czy chcesz, aby prezydent Andrzej Duda odwiedził Leszno?
Advertisement
Copyright © 2005 - 2015 Panorama Leszczyńska        Opracowanie strony: NewsNet        Grafika: webSylium                                 Serwer: Logo EasyWWW