Ta strona używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich stosowanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień. Czytaj więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

Komentarze

Składy na rewanż w Gorzowie
No ciekawe,czy dunska kreatura zrobi wiecej niz 5 punktow.No rewelacyjnie blysnal w ostatnim meczu i jak zwykle olal druzyne w ostatnim biegu.Pewnie n...
Więcej...

Zerwali umowę z wykonawcą
Skąd?... a od polskich wyrobników, albo przebudowa basenu utknie na kilka lat, podobnie jak Dom Kultury. Tak rządzą w Górze i w powiecie pijarowcy z P...
Więcej...

Zerwali umowę z wykonawcą
To że gmina góra zerwała umowę z wykonawcą basenu było od dawna do przewidzenia. Ta inwestycja od samego początku kulała z robotą, (rozbiórka starego ...
Więcej...

 
Aktualności: Leszno
PiS przeciwko wysokim premiom w samorządzie
30.09.2014.
ImagePo zdobyciu władzy w mieście ukrócimy ten proceder – skomentował przyznanie wysokich nagród dla prezesów miejskich spółek poseł PiS Jan Dziedziczak. Szefowie czterech firm otrzymali od 20 do aż 58 tys. zł rocznej premii.

Komentarze (2) | [więcej]

 
Ołów ukryty w makulaturze (wideo)
29.09.2014.
ImageLeszczyńscy policjanci odzyskali 24 tony ołowiu. Zniknęły one z naczepy ciągnika siodłowego na początku września tego roku.

Skomentuj | [więcej]

 
Spółdzielcy razem z PiS-em
29.09.2014.
ImageZnani działacze spółdzielczy Sabina Szady i Jan Czajka wystartują z list PiS do rady miejskiej Leszna. Partia podpisała dziś porozumienie z grupą „Leszno-Spółdzielcom” - przewiduje m.in. obniżenie czynszów i pomoc finansową z miasta.

Komentarze (1) | [więcej]

 
Kolejna debata z policją
29.09.2014.
ImageW Lesznie odbędzie się kolejna debata z policją. Zaplanowano ją na najbliższy czwartek, 2 października o godz. 12.00 w auli Wyższej Szkoły Marketingu i Zarządzania.

Skomentuj | [więcej]

 
W komorze dymowej
28.09.2014.
ImageW Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lesznie odbywają się testy w komorze dymowej.

Skomentuj | [więcej]

 
Wyjątkowy koncert
28.09.2014.
8 października o godz. 19.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Lesznie odbędzie się koncert Gordona Haskella, angielskiego muzyka, kompozytora oraz wokalisty.

Skomentuj | [więcej]

 
Święto przedszkolaków (galeria)
28.09.2014.
ImageTo było święto wszystkich przedszkolaków. Dzieci spotkały się na leszczyńskim rynku w piątek oraz sobotę.

Skomentuj | [więcej]

 
Dyrektor rolnika prawomocnie skazany
26.09.2014.
ImageDyrektor Zespołu Szkół Rolniczo – Budowlanych w Lesznie został prawomocnie skazany za poświadczenie nieprawdy. Szymon T. nie czekał na grożącą mu utratę stanowiska i przeszedł na emeryturę.

Komentarze (10) | [więcej]

 
Bezpiecznie to wiedzieć i znać
26.09.2014.
Image24 dyrektorów szkół podstawowych z Leszna i powiatu leszczyńskiego podpisało porozumienie z komendantem miejskim policji w Lesznie mł. insp. Piotrem Leciejewskim w sprawie realizacji programu edukacyjnego „Bezpiecznie to wiedzieć i znać!”.

Skomentuj | [więcej]

 
Radni hojni dla żużlowców (wideo)
25.09.2014.
ImageRadni Leszna podzielili ok. 7 mln zł dodatkowych wpływów do miejskiej kasy. Większość - 5 mln zł - przeznaczono na wcześniejszą spłatę zadłużenia. Kolejne pieniądze – tym razem 600 tys. zł – otrzyma klub sportowy Unia Leszno.

Skomentuj | [więcej]

 
Szukają właścicieli rowerów
25.09.2014.
ImageLeszczyńscy policjanci szukają właścicieli trzech rowerów pochodzących z kradzieży. Funkcjonariusze odzyskali jednoślady, które oferowano do sprzedaży na rynku wtórnym.

Skomentuj | [więcej]

 
Mocek też przeciw PO (wideo)
24.09.2014.
ImageRadny Leszna Sławomir Mocek to kolejny członek Platformy Obywatelskiej, który nie chce startować w wyborach samorządowych z jej list.

Komentarze (6) | [więcej]

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 20 z 11260

Aktualności

Sonda

Czy robisz zakupy na targu?
Advertisement
Copyright © 2005 - 2011 Panorama Leszczyńska        Opracowanie strony: NewsNet        Grafika: webSylium                                 Serwer: Logo EasyWWW