Ta strona używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich stosowanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień. Czytaj więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

Komentarze

Zagłosowali przeciw wiatrakom
Gratuluje mieszkańcom obu wsi mądrej decyzji, a władzom miasta Wschowa uszanowania woli wyborców....!!!!
Więcej...

Pijany kierowca wjechał w słup
Panorama L zajmuje sie pierdolami a w Gorze znowu niszcza nam szpital,tym sie zajmijcie a nie pijakami z nimi policja sobie sama da rade! :(
Więcej...

Do Wschowy przyjadą relikwie Jana Pawła II
Może mi ktoś wytłumaczyć, co to zdjęcie przedstawia? Słup ogłoszeniowy, drzewo? Na czym mam się skupić, bo chyba nie na klasztorze, którego nigdzie ni...
Więcej...

 
Aktualności: Leszno
500 zł dla każdego maturzysty! (artykuł sponsorowany)
28.06.2015.
Image
Lada moment tegoroczni maturzyści odbiorą swoje świadectwa dojrzałości. Podejmą też decyzję dotyczącą intelektualnego rozwoju. Ci, którzy postawią na studia w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa mogą liczyć na pół tysiąca złotych zniżki w opłatach za czesne.

Skomentuj | [więcej]

 
Trwa piknik szybowcowy (galeria)
28.06.2015.
Image 
Deszczowa aura zmusiła organizatorów pikniku szybowcowego w Lesznie do niewielkiej zmiany planów, ale spragnieni lotniczych atrakcji z pewnością nie mogli narzekać. Kolejna porcja emocja jeszcze dziś.

Komentarze (2) | [więcej]

 
Jubileusz EuroComfortu
28.06.2015.
Image
Spółka EuroComfort z Leszna obchodziła jubileusz 15-lecia swej działalności. Z tej okazji na terenie fabryki zorganizowano festyn dla pracowników i ich rodzin oraz dla zaproszonych gości.

Skomentuj | [więcej]

 
Powstaje kolejny plac zabaw
27.06.2015.
Image
W Dąbczu powstaje kolejny plac zabaw. Nowy obiekt zostanie oddany do użytku w rejonie popegeerowskich bloków.To kolejny tego typu punkt w Dąbczu. Prace montażowe powinny zakończyć się w przeciągu kilku dni.

Skomentuj | [więcej]

 
Święciechowa Metropolią Produkcji Dobra
27.06.2015.
Image
Gmina Święciechowa otrzymała tytuł Metropolii Produkcji Dobra i znalazła się na Mapie Produkcji Dobra. To pokłosie akcji w jakiej mieszkańcy uczestniczyli w marcu br.

Skomentuj | [więcej]

 
Historyczna chwila
27.06.2015.
Image
To była historyczna chwila dla uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Ochrony Środowiska w Lesznie. Po raz ostatni spotkali się na zakończeniu roku szkolnego na dziedzińcu budynku przy pl. J. Metziga. Od września bowiem placówka przenosi się do nowego budynku - przy ul. Kurpińskiego. 

Skomentuj | [więcej]

 
Emocje w PWSZ (galeria)
27.06.2015.

Image

Podczas dzisiejszego ( 27 VI)  absolutorium w  Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej  im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie nie brakowało całego wachlarza emocji. Były łzy wzruszenia i jednocześnie radości. Duma, satysfakcja ale i żal że to już koniec przygody ze studenckim życiem.

Skomentuj | [więcej]

 
Opuścili uczelniane mury (galeria)
27.06.2015.
Image
Dziś ( 27) w Wyższej Szkole Humanistycznej im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Lesznie w sali Auditorium Maximum odbyło się  uroczyste absolutorium. Uroczystość absolutoryjną poprowadził prof. zw. dr hab. Aleksander Zandecki, rektor uczelni.

Skomentuj | [więcej]

 
Motocyklista poszkodowanym w wypadku
27.06.2015.
Image 
42-letni motocyklista został ranny w wypadku do jakiego doszło wczoraj (26 VI) przy ulicy Śmigielskiej w Święciechowie. Mężczyzna trafił do szpitala ze złamaną nogą.

Komentarze (2) | [więcej]

 
Trzy razy tak dla Happy Ladies
26.06.2015.
Image 
Leszczyńskie cheerleaderki Happy Ladies wystąpią w półfinale popularnego show TVN „Mam Talent”. Pomyślnie przeszły casting, który odbył się w Operze Wrocławskiej. Nasze panie na ekranie telewizji zobaczymy jesienią.

Skomentuj | [więcej]

 
Pionierski pomysł leszczyńskich strażaków
26.06.2015.
Image 
Strażacy z całej Wielkopolski zjechali dziś (26 VI) do Leszna na konferencję, która poświęcona była innowacyjnym rozwiązaniom ochrony przeciwpożarowej. To w tutejszej komendzie powstał bowiem pomysł na kasetę straży pożarnej. Niewielkie urządzenie, które zapewni strażakom dostęp do obiektu – firmy bądź instytucji – podczas nieobecności jej pracowników.

Skomentuj | [więcej]

 
Policja ujęła przemytnika spirytusu
26.06.2015.
Image 
W ręce leszczyńskich stróżów prawa wpadł wczoraj (25 VI) przemytnik, który w renault master przewoził trzy tysiące litrów spirytusu bez akcyzy. Mężczyźnie grozi za to do 3 lat więzienia.

Skomentuj | [więcej]

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 20 z 11956

Aktualności

Sonda

Czy wprowadzenie Leszczyńskiej Karty Miejskiej to dobry pomysł?
Advertisement
Copyright © 2005 - 2015 Panorama Leszczyńska        Opracowanie strony: NewsNet        Grafika: webSylium                                 Serwer: Logo EasyWWW