Ta strona używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich stosowanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień. Czytaj więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

Komentarze

Przedstawił radnych i program
pan Nowak już miał szansę się wykazać i pamiętamy jak się zaczęło rządzenie aferą drzewną potem afera z wiatrakami, wymiana zastępcy( co tamten był za...
Więcej...

Marcinkowski z młodymi
Panie Marcinkowski przypomniały się lata kiedy był Pan uczniem ZSZ w Gostyniu i współredagował szkolną gazetę . To są totalne bzdury , k...
Więcej...

Po praktykę do Niemiec
Kwalifikacja e.12 i e.13 a człowieka do kuźni wysyłają -_-
Więcej...

 
Aktualności: Leszno
Pamiętali o bohaterach (galeria)
21.10.2014.
ImageSpołeczeństwo Leszna i powiatu uczciło rocznicę rozstrzelania przez Niemców 20 znanych obywateli Leszna. 21 X 1939 r. pod murem więzienia na pl. Kościuszki zginęli w publicznej egzekucji szanowani obywatele miasta.

Skomentuj | [więcej]

 
Grobelny w Lesznie
20.10.2014.
ImagePrezydent Poznania Ryszard Grobelny zaprezentował w Lesznie kandydatów do sejmiku województwa wielkopolskiego, którzy startują z listy Teraz Wielkopolska. Otwiera ją generał Waldemar Jarczewski z Leszna, były zastępca komendanta głównego policji.

Skomentuj | [więcej]

 
Hubertus z atrakcjami (galeria/wideo)
19.10.2014.
ImageW ośrodku jeździeckim "Kalumet" w Boszkowie-Letnisku zorganizowano Hubertus, wielkie święto myśliwych i jeźdźców. Impreza miała bogaty program i obfitowała w liczne atrakcje.

Skomentuj | [więcej]

 
Duża frekwencja na teście Coopera
18.10.2014.
ImagePonad osiemset osób wzięło dziś (18 X) udział w „Teście  Coopera dla Wszystkich”, zorganizowanym przez  AZS PWSZ Leszno.

Skomentuj | [więcej]

 
Mecenas Bogów (galeria)
18.10.2014.
ImageChoć obsypany nagrodami film „Bogowie” możemy oglądać już od ponad tygodnia, oficjalna premiera odbyła się 10 października. W Lesznie natomiast specjalny pokaz odbył się w piątkowy wieczór (17 X).

Skomentuj | [więcej]

 
Piąty bieg Malepszego (wideo)
17.10.2014.
Image- Leszno wrzuca piąty bieg i pod kontrolą, w dobrym tempie będzie zbliżać się do najlepszych miast – ogłosił podczas inauguracji kampanii wyborczej prezydent Tomasz Malepszy. Zapewnił też, że to będzie jego piąta i ostatnia kadencja.

Skomentuj | [więcej]

 
Przepuścił kasę szefowej
17.10.2014.
ImageMieszkaniec gminy Włoszakowice podejrzany o defraudację firmowych pieniędzy wpadł w ręce policjantów z Posterunku Policji w Przemęcie podczas próby sprzedaży swojego samochodu. 

Skomentuj | [więcej]

 
Zerwany kontrakt na lodowisko (wideo)
16.10.2014.
ImageUmowa z wykonawcą lodowiska w Lesznie została zerwana. PO inwentaryzacji wykonanych prac ogłoszony zostanie przetarg. Obiekt ma być gotowy za rok.

Komentarze (1) | [więcej]

 
Urząd w ogólniaku (wideo)
15.10.2014.
ImageGospodarni dla Leszna jako ostatnie ugrupowanie samorządowe przedstawiło swych kandydatów i program. Odwieczny koalicjant SLD postawił w większości na tych samych liderów. W programie m.in. przeniesienie siedziby magistratu do budynku IV LO przy ul. Kurpińskiego.

Skomentuj | [więcej]

 
Place zabaw pod kontrola
15.10.2014.
ImageOd początku roku sanepid skontrolował 48 osiedlowych placów zabaw w Lesznie. Efekt – wyglądają całkiem przyzwoicie, choć zdarzają się na nich urządzenia z czasów PRL-u np. metalowe drabinki.

Komentarze (3) | [więcej]

 
LPS otwarte na każdego (wideo)
14.10.2014.
ImageLeszczyńskie Porozumienie Samorządowe chce zdobyć pięć miejsc w radzie powiatu leszczyńskiego. W ten sposób mogłoby stać się jednym z koalicjantów rządzących samorządem, po dwóch kadencjach bycia w opozycji.

Skomentuj | [więcej]

 
Zagadka pożaru komendy wyjaśniona (wideo)
14.10.2014.
ImagePolicjanci z Leszna już po kilku godzinach wytypowali i zatrzymali trzy osoby związane z podpaleniem komendy. Dwóch z trzech sprawców już jest aresztowanych, trzeciego być może spotka ten sam los.

Skomentuj | [więcej]

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 20 z 11303

Aktualności

Sonda

Czy banery wyborcze przy drogach przeszkadzają ci jako kierowcy?
Advertisement
Copyright © 2005 - 2011 Panorama Leszczyńska        Opracowanie strony: NewsNet        Grafika: webSylium                                 Serwer: Logo EasyWWW