Ta strona używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich stosowanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień. Czytaj więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

Komentarze

Tomasz Malepszy i Łukasz Borowiak
Proszę redakcję o usunięcie mojego wcześniejszego komentarza. Moja ocena na gorąco była zbyt subiektywna. W moim imieniu proszę o zadania kandydato...
Więcej...

Tomasz Malepszy i Łukasz Borowiak
Panie redaktorze, ja rozumiem, że rodowód Prezydenta Panu nie odpowiada, co pokazuje Pan od lat. Ale po 16 latach Malepszemu należy się pomnik i szacu...
Więcej...

Tomasz Malepszy i Łukasz Borowiak
Leszno caly czas było uważane za bastion czerwonych i tak po części było, ale tylko po części. Miasto przez lata rozwijało się, zyskiwało wysokie miej...
Więcej...

 
Aktualności: Leszno
Czterech lub pięciu w sejmiku
24.11.2014.
ImageReprezentanci regionu leszczyńskiego zdobyli pięć z siedmiu miejsc w sejmiku województwa wielkopolskiego w okręgu leszczyńskim. Nie wiadomo jeszcze czy tak ostatecznie zostanie.

Skomentuj | [więcej]

 
Show dobiegł końca
23.11.2014.
ImageZakończyły się Dni Kwadratu organizowane pod hasłem „Show must go on” przez Leszczyńską Spółdzielnię Mieszkaniową.

Komentarze (2) | [więcej]

 
Dni otwarte w schronisku
22.11.2014.
ImageSchronisko dla zwierząt w Henrykowie zaprasza dziś ( 22 XI) i jutro ( 23 XI) na dni otwarte. Osoby zainteresowane adopcją mogą zgłaszać się do schroniska w godzinach 11.00 - 15.00 

Skomentuj | [więcej]

 
Rozmawiali o uzależnieniach
22.11.2014.
ImageW centrum konferencyjnym Akwawit w Lesznie zorganizowano konferencję poświęconą uzależnieniom behawioralnym.

Skomentuj | [więcej]

 
Wyłudzili kredyt
22.11.2014.
ImageLeszczyńscy policjanci zatrzymali  oszustów kredytowych. To 40 letnia mieszkanka Kościana oraz dwaj mieszkańcy Leszna w wieku 17 i 18 lat. Zarzuty usłyszał również 33 – letni paser.

Skomentuj | [więcej]

 
Jubileusz w cieniu porażki
21.11.2014.
ImageLeszczyńskie struktury Sojuszu Lewicy Demokratycznej obchodziły swe 15-lecie. Nastrój w pałacu w Świeciechowie był jednak daleki od radosnego. Lewica przegrała wybory samorządowe, a prezydent Tomasz Malepszy po czterech kadencjach może stracić prezydenturę.

Komentarze (5) | [więcej]

 
Skradzioną wódkę szybko wypiła
20.11.2014.
ImageW ręce leszczyńskich policjantów wpadła 30 – letnia złodziejka alkoholu. Kobieta połaszczyła się na dwie butelki wódki.

Skomentuj | [więcej]

 
Wawrzyniak za Piwońskiego? (wideo)
20.11.2014.
ImageJarosław Wawrzyniak jest kandydatem PSL na starostę leszczyńskiego. Mający  większość w radzie powiatu ludowcy chcą przez cztery lata rządzić samodzielnie.

Komentarze (5) | [więcej]

 
Popyt na schetynówki
19.11.2014.
ImageOsiem samorządów regionu leszczyńskiego może liczyć na dotacje z budżetu państwa w ramach kolejnej edycji narodowego programu przebudowy dróg lokalnych, czyli tzw. schetynówek.

Skomentuj | [więcej]

 
Wysoka kara dla pirata drogowego
18.11.2014.
Image26-letni mieszkaniec Leszna został skazany za aż pięć wykroczeń drogowych. Pięć tysięcy złotych grzywny i trzyletni zakaz prowadzenia pojazdów to kara za ucieczkę z dużą prędkością przed radiowozem.

Komentarze (1) | [więcej]

 
Piwoński musi odejść?
18.11.2014.
ImagePSL zdeklasowało rywali w wyborach do rady powiatu leszczyńskiego – wynika z nieoficjalnych wyników samorządowych. Jeśli się potwierdzą, to ludowcy będą samodzielnie rządzić, a to oznacza utratę stanowiska przez obecnego starostę.

Komentarze (10) | [więcej]

 
Ojciec okradł córkę
17.11.2014.
Image57- letni mieszkaniec gminy Święciechowa okradł swoją córkę. Nieuczciwie zdobyte pieniądze wydał na alkohol i gry hazardowe.

Komentarze (1) | [więcej]

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 20 z 11364

Aktualności

Sonda

Czy przez problemy z liczeniem głosów, wybory samorządowe powinny być powtórzone?
Advertisement
Copyright © 2005 - 2011 Panorama Leszczyńska        Opracowanie strony: NewsNet        Grafika: webSylium                                 Serwer: Logo EasyWWW