Ta strona używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich stosowanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień. Czytaj więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

Komentarze

Apel do mieszkańców Leszna (ogłoszenie)
Najbardziej zasłużył się obroną dyrektora- przestępcy i oszusta leszczynskiego \"rolnika\" kwestionując wyrok niezawisłego sądu. Przez ponad dwa lata ...
Więcej...

Na Piętrze zmienia oblicze
Święta prawda do komentarza powyżej! Ta niewielka galeryjka robi więcej dobrego, niż niejedna instytucja. Gratuluję zapału, determinacji, chęci, pomys...
Więcej...

Przedstawił radnych i program
ceny wołowiny ma burmistrz załatwić?? :upset skad ty jesteś z kółek rolnych ?
Więcej...

 
Aktualności: Leszno
Mazda dachowała
29.10.2014.
ImageDwie kobiety w szpitalu to efekt groźnie wyglądającej kolizji w dzielnicy Leszna Zatorze. Zderzenie dwóch aut było na tyle silne, że jedno z nich dachowało.

Komentarze (2) | [więcej]

 
Borowiak wyrzucony z PO (wideo)
28.10.2014.
ImageZarząd krajowy Platformy Obywatelskiej wykluczył z partii posła Łukasza Borowiaka, dwóch radnych Leszna oraz siedem innych działaczy z Leszna i powiatu leszczyńskiego.

Komentarze (6) | [więcej]

 
Marihuana w lesie (wideo)
28.10.2014.
ImageLeszczyńscy policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkańca Leszna, który uprawiał w lesie marihuanę. Został zatrzymany w chwili wychodzenia ze świeżo ściętymi liśćmi tej rośliny.

Komentarze (1) | [więcej]

 
Awaria na Leszczynku
27.10.2014.
ImageMieszkańcy kilku ulic Leszna w dzielnicy Leszczynko przez kilka godzin nie będą mieli w poniedziałek wody. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji usuwa awarię, do jakiej doszło przy ul. Lipowej.

Skomentuj | [więcej]

 
Nasi na Tour Salonie 2014 (galeria)
26.10.2014.
ImageTargi Produktów i Regionów Turystycznych Tour Salon 2014 zakończyły się w Poznaniu.

Skomentuj | [więcej]

 
Przegląd kolekcjonerów (galeria/wideo)
26.10.2014.
ImageKilkunastu kolekcjonerów pokazało publicznie swe zbiory. W leszczyńskiej synagodze można było zobaczyć m.in. porcelanę, znaczki z Leninem, lampy, karty do gry czy płyty jazzowe.

Skomentuj | [więcej]

 
Biała niedziela w szpitalu (wideo)
26.10.2014.
ImageW Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Lesznie zorganizowano piknik zdrowotny. Biała niedziela była dla pacjentów okazją do skorzystania z porad lekarzy dziesięciu specjalności, na wizyty u których często czeka się miesiącami.

Komentarze (1) | [więcej]

 
Operetka dla seniorów (galeria/wideo)
26.10.2014.
ImageW leszczyńskiej hali Trapez odbyła się Gala Operetkowa Złotej Jesieni, koncert zorganizowany przez oddział rejonowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Lesznie. 

Skomentuj | [więcej]

 
Gotowali bez glutenu (galeria/wideo)
25.10.2014.
ImagePrzez sześć godzin trwały dziś warsztaty dla dzieci i dorosłych, zorganizowane przez leszczyński oddział Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

Skomentuj | [więcej]

 
Lekarz skazany za molestowanie
24.10.2014.
ImageDoktor Edward Sz., oskarżony o molestowanie pacjentek skazany. Sąd skazał lekarza rodzinnego z Leszna na rok więzienia w zawieszeniu trzy lata. Prokuratura domagała się surowszego wyroku i zapowiada apelację. 

Komentarze (4) | [więcej]

 
Biała niedziela w szpitalu
23.10.2014.
ImageNa niedzielę 26 X w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Lesznie zaplanowano piknik zdrowotny. Biała niedziela dla pacjentów to inicjatywa leszczyńskich radnych PiS-u, a sfinansuje je magistrat.

Skomentuj | [więcej]

 
Okradał kolegów
23.10.2014.
ImagePolicjanci zatrzymali mieszkańca gminy Krzemieniewo, który okradał kolegów z pracy. Z szafek pracowniczych zabierał pieniądze swych współpracowników. Za kradzieże z włamaniami grozi mu do 10 lat więzienia.

Komentarze (1) | [więcej]

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 20 z 11317

Aktualności

Sonda

Czy parking na leszczyńskim rynku to dobry pomysł?
Advertisement
Copyright © 2005 - 2011 Panorama Leszczyńska        Opracowanie strony: NewsNet        Grafika: webSylium                                 Serwer: Logo EasyWWW