Ta strona używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich stosowanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień. Czytaj więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

Komentarze

Z kontuzjami, a walczą o finał
Kto jest winny kontuzji Bjerre?Zgadnijcie,a nie jest to trudne.Dlaczego ten BANDYTA jeszcze jezdzi dla Unii?Niech idzie kopac doly,bo w kopaniu jest p...
Więcej...

Cienie wielkiej góry
Po 1 : My młodzi nie chcemy "starej gwardii emerytów" u władzy. Po 2 : W żadne tego typu obietnice już nie uwierzymy Po 3 : Panowie KBP i szanown...
Więcej...

Cienie wielkiej góry
Nie od rzeczy jest zapytać, gdzie były i co robiły przez te 67 lat wszelkie czerwone Roberciki, Elki, pruchna i ich rodziny (o maju nie wspomnę,...
Więcej...

 
Aktualności: Leszno
III LO świętowało w MOK-u (galeria)
19.09.2014.
ImageIII LOLesznie świętuje piątą rocznicę nadania imienia Juliusza Słowackiego. Rocznicowe uroczystości odbyły się w Miejskim Ośrodku Kultury. 

Skomentuj | [więcej]

 
Polubili Leszno
18.09.2014.
ImageLeszczyński magistrat podsumował tegoroczna akcję „Lubię to! Leszno”. W ponad 40 konkursach uczestniczyło łącznie blisko 500 osób. Część z nich uhonorowano atrakcyjnymi nagrodami.

Skomentuj | [więcej]

 
Tablica dla bohaterów (wideo)
17.09.2014.
ImageMieszkańcy Leszna uczcili pamięć bohaterskich wydarzeń na dworcu kolejowym w 1947 r. Wówczas kilku Polaków wystąpiło w obronie ciężarnej kobiety uprowadzonej przez czerwonoarmistów. Zostali za to skazani na śmierć i straceni. 

Komentarze (3) | [więcej]

 
Nożem w podbrzusze (wideo)
17.09.2014.
ImageSąd zastosował tymczasowy areszt wobec mężczyzny, który ranił nożem młodszego brata. Do awantury doszło 12 września w domu rodzinnym braci, we Włoszakowicach. 

Skomentuj | [więcej]

 
Wein przychodzi, Więckowiak odchodzi
16.09.2014.
ImageDwóch radnych Leszna zmieni w jesiennych wyborach barwy klubowe. Piotr Więckowiak nie znajdzie się na liście PO, wiec szuka komitetu niezależnego. Marek Wein z kolei zamienił Gospodarnych dla Leszna na PO i wstąpił do tej partii.

Komentarze (3) | [więcej]

 
Zaginął młody człowiek
16.09.2014.
Image Zaginął 23 – letni Sławomir Kiczka z Krzycka Wielkiego ( na zdjęciu). Młody człowiek wybierał się do pracy, ale tam nie dotarł. Bliscy znaleźli list pożegnalny.

Komentarze (1) | [więcej]

 
Sam siebie okradł? (wideo)
16.09.2014.
ImageLeszczyńscy policjanci  zatrzymali 27 - letniego mieszkańca Leszna, który usłyszał zarzut przywłaszczenia towaru który przewoził. Chodzi o 24 tony ołowiu wartego ponad 250 tysięcy złotych.

Skomentuj | [więcej]

 
NFZ tnie po zębach
16.09.2014.
ImageWielkie było zdziwienie rodziców, którzy 1 września przyprowadzili dzieci do SP nr 12 w Lesznie. Odkryli, że po gabinecie stomatologicznym, który funkcjonował tam od lat pozostało wspomnienie.

Skomentuj | [więcej]

 
Starosta za posła
15.09.2014.
ImageNie poseł Łukasz Borowiak, ale starosta leszczyński Krzysztof  Benedykt Piwoński będzie liderem listy Platformy Obywatelskiej do sejmiku województwa wielkopolskiego w okręgu leszczyńskim.

Komentarze (1) | [więcej]

 
Udany rajd (galeria/wideo)
15.09.2014.
ImageW sobotę (13 IX) zorganizowano IV Rajd Rowerowy im. Zdzisława Adamczaka. Trasa rajdu tradycyjnie wiodła do gminy Krzemieniewo nad Jezioro Górznickie.

Skomentuj | [więcej]

 
6 metrów złotówek (galeria/wideo)
15.09.2014.
Image9 słoików z różnymi nominałami oraz 6 metrów złotówek zebrała w niedzielę Dolnośląska Fundacja Przyjaciele Oddział w Lesznie, która przy CH Manhattan w Lesznie zorganizowała akcję charytatywną „Złotówka nadziei”.

Skomentuj | [więcej]

 
Trzymamy kciuki! (wideo)
15.09.2014.
ImageSierż. Kamil Handke i sierż. Patryk Sterna z Komendy Miejskiej Policji w Lesznie odebrali puchary i nagrody za zajęcie drugiej lokaty w wojewódzkim etapie konkursu „Patrol Roku 2014”. 

Skomentuj | [więcej]

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 20 z 11234

Aktualności

Sonda

Czy byłaś/eś już w tym roku na grzybobraniu?
Advertisement
Copyright © 2005 - 2011 Panorama Leszczyńska        Opracowanie strony: NewsNet        Grafika: webSylium                                 Serwer: Logo EasyWWW