Ta strona używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich stosowanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień. Czytaj więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

Komentarze

Paliła się kołdra, ale dymu było sporo
Za chwile napiszecie z przypalonym garnku pani Stefani.
Więcej...

Rozmowa z Markiem Goryniakiem i Wojciechem Rajewsk...
Skąd tych ludzi biorą. Tym Panom mówimy dziekujemy. Czas na młodą gwardię. Pa pa Panowie.
Więcej...

Nie-Boski świat
Urzędujący rezydent wygrał już w I turze. Tak było w dwóch zamkniętych obwodach w Rawiczu. W obwodzie nr 23 (Zakład Karny w Rawiczu) wyniki były n...
Więcej...

 
Aktualności: Leszno
Co powie CEPiK?
22.05.2015.
Image
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych uruchomiło nową wersję strony Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców (www.cepik.gov.pl). Znajdują się tam zarówno informacje skierowane do obywateli i przedsiębiorców, jak i podmiotów uprawnionych do korzystania z danych gromadzonych w ewidencjach. Portal umożliwia łatwą nawigację i szybkie odnajdywanie.

Skomentuj | [więcej]

 
Co znajdą na dnie jeziora?
22.05.2015.
Image
Już w sobotę (23 V) wielkie sprzątanie Jeziora Dominickiego. Organizatorzy - Stowarzyszenie Przyjaciół Boszkowa oraz portal e-boszkowo.pl - zapraszają od godz. 10.00.

Skomentuj | [więcej]

 
Zgodny milion dla Unii
22.05.2015.
Image
Rada miejska Leszna bez poprawek i jednomyślnie przyjęła projekt podziału ok. 14 mln zł nadwyżki budżetowej. Prezydent Łukasz Borowiak uwzględnił – w różnym stopniu – propozycje wszystkich klubów radnych. Ponad podziałami po raz kolejny – tym razem ponad 1 mln zł – dostała Unia Leszno.

Skomentuj | [więcej]

 
Aula Comeniana
22.05.2015.
Image
Jan Amos Komeński jest nie tylko patronem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Lesznie. Także aula PWSZ, od czwartku ( 21 V), nosi nazwę Aula Comeniana. 

Skomentuj | [więcej]

 
Policja i sanepid szukali dopalaczy
21.05.2015.
Image 
Leszczyńscy policjanci wraz z pracownikami sanepidu przeprowadzili kontrolę sklepu w centrum Leszna, który podejrzewali o sprzedaż tzw. dopalaczy. Zabezpieczyli ponad 250 opakowań z substancją, które zostaną teraz poddane szczegółowemu badaniu.

Skomentuj | [więcej]

 
Wybrano najpiękniejszą studentkę (galeria)
21.05.2015.
Image
Katsiaryna Nestsiaruk, reprezentantka Państwowej Szkoły Wyższej w Białej Podlaskiej założyła dziś koronę Miss Polski Studentek PWSZ. 23 – letnia Katsiaryna studiuje turystykę i rekreację.


Skomentuj | [więcej]

 
Prezydenci z absolutorium
21.05.2015.
Image
Rada miejska jednomyślnie udzieliła absolutorium prezydentowi Leszna. Było to ostatnie skwitowanie dla Tomasza Malepszego, który przez większość ubiegłego roku był organem wykonawczym samorządu, a także pierwsze dla Łukasza Borowiaka.

Skomentuj | [więcej]

 
W Dąbczu otwarto wypożyczalnię
21.05.2015.
Image
Rowery wodne i kajaki można wypożyczyć nad zbiornikiem wodnym w Dąbczu. To inicjatywa Spółdzielni Socjalnej Zielona Kłoda.

Skomentuj | [więcej]

 
Sprawcy włamania sprzed roku zatrzymani
21.05.2015.
Image 
Dwaj bracia, 30-latek z Leszna i 31-latek z Góry, zostali zatrzymani w związku z włamaniami do trzech leszczyńskich firm. Do przestępstw tych doszło w 2014 roku. Grozi im do 10 lat więzienia.

Skomentuj | [więcej]

 
Nie chcą gruntów w Boszkowie
21.05.2015.
Image
Ponad dwa lata temu Starostwo Powiatowe w Lesznie ogłosiło, że wszystkie nielegalnie wybudowane pomosty na Jeziorze Dominickim, których właściciele nie podejmą próby legalizacji, zostaną rozebrane. Taki los podzieliło kilkadziesiąt budowli. Powiat chce również uregulować sprawy związane z gruntami przy jeziorze, którymi starosta zarządza w imieniu Skarbu Państwa. Wkrótce część z nich zostanie sprzedana.

Skomentuj | [więcej]

 
Z Marylą i Mrozu
21.05.2015.
Image
Wiele atrakcji przygotowano w najbliższy weekend. Imprezy rozpoczną się mocnym uderzeniem już w piątkowy (22 V) wieczór na stadionie im. A. Smoczyka. O godz. 19.00 rozpocznie się wielki koncert.

Skomentuj | [więcej]

 
Kolory eksplodowały! (galeria)
20.05.2015.
Image
Mimo że przeniesiona w ostatniej chwili w inne miejsce i na inną godzinę impreza wypaliła. Eksplozja Kolorów okazała się festiwalem radości i nieskrępowanej zabawy.

Skomentuj | [więcej]

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 20 z 11776

Aktualności

Sonda

Czy miasto powinno dofinansowywać Unię Leszno?
Advertisement
Copyright © 2005 - 2015 Panorama Leszczyńska        Opracowanie strony: NewsNet        Grafika: webSylium                                 Serwer: Logo EasyWWW