Ta strona używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich stosowanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień. Czytaj więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

Komentarze

Cuchnie na odległość
Załatwiono także sprawę producentów szczepionek w 2011 roku, zwalniając ich z obowiązku wypłacania odszkodowania za powikłania występujące u szczepion...
Więcej...

Cuchnie na odległość
I wracając do edukacji i oświaty. Mamy co najmniej kilkadziesiąt witryn zajmujących się ekonomią, ale czy którakolwiek pisze o tych sprawach i defraud...
Więcej...

Cuchnie na odległość
Musimy pamiętać także, że w okresie ostatniego pokolenia lud nad Wisłą został pozbawiony nie tylko oświaty centralnie kierowanej, ale także dostępu do...
Więcej...

 
Aktualności: Leszno
Sejmik wesprze szpitale
19.12.2014.
ImageBez większych inwestycji drogowych, ale z pieniędzmi na modernizacje szpitali w Lesznie, Kościanie i w Osiecznej – to główne inwestycje samorządu Wielkopolski w regionie leszczyńskim. Budżet województwa w 2015 r. będzie o jedną czwartą niższy niż tegoroczny.

Skomentuj | [więcej]

 
Zlikwidowali dziuplę (wideo)
19.12.2014.
ImageLeszczyńscy kryminalni wspólnie z policjantami kryminalnymi z Wrocławia ujawnili kolejną dziuplę z kradzionymi samochodami. Funkcjonariusze znaleźli części od skradzionych pojazdów na terenie Polski i Niemiec.

Skomentuj | [więcej]

 
Prezydencka choinka ozdobiona
18.12.2014.
ImagePonad sto ręcznie wykonanych ozdób choinkowych powieszono na choince na leszczyńskim rynku. Wspólne zdobienie drzewka to jeden z pierwszych pomysłów nowego prezydenta Leszna Łukasza Borowiaka.

Komentarze (1) | [więcej]

 
Projektują łącznik z S5
17.12.2014.
ImageW połowie 2015 r. ma być gotowy projekt nowej drogi łączącej przyszły węzeł Święciechowa na drodze ekspresowej Poznań – Wrocław z ul. Wilkowicką w Lesznie. Inwestycja ma być wykonana jednak dopiero po oddaniu S5.

Komentarze (3) | [więcej]

 
Wpadli z narkotykami
17.12.2014.
ImageLeszczyńska policja zatrzymała dwóch mężczyzn posiadających przy sobie narkotyki. Za złamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii odpowiedzą przed sądem.

Skomentuj | [więcej]

 
Betlejemskie Światełko Pokoju w Lesznie
16.12.2014.
ImageDo wielu miejsc w Lesznie i regionie trafi przed Bożym Narodzeniem Betlejemskie Światełko Pokoju. Do redakcji Panoramy Leszczyńskiej przynieśli je harcerze z leszczyńskiego Hufca ZHP.

Skomentuj | [więcej]

 
Kiermasz z sercem
15.12.2014.
ImageMiejskie Biuro Wystaw Artystycznych po raz kolejny zorganizowało kiermasz świąteczny. Autorami prac i wyrobów były osoby niepełnosprawne, a wpływy ze sprzedaży pozwolą im na dalsze rozwijanie swych pasji artystycznych.

Skomentuj | [więcej]

 
Policja szuka rowerzysty
13.12.2014.
Image Policja szuka rowerzysty, który w czwartek 11 grudnia zderzył się w Lesznie  na ul. Święciechowskiej z inną rowerzystką. zderzyło się dwoje rowerzystów. Poszukujemy jednego z uczestników zdarzenia.

Skomentuj | [więcej]

 
Kradł i pił
13.12.2014.
ImagePolicjanci zatrzymali sprawcę podwójnego włamania do jednego z lokali w Lesznie. 37-letni mężczyzna za swe czyny odpowie przed sądem.

Skomentuj | [więcej]

 
Ustalili pensję Borowiakowi (wideo)
12.12.2014.
ImagePrezydent Leszna Łukasz Borowiak będzie zarabiał 11,3 tys. zł, o ok. 200 zł mniej niż jego poprzednik Tomasz Malepszy. Radni Leszna nie uchwalili jej w maksymalnej wysokości, choć była próba ustalenia jej w wyższej kwocie niż w projekcie uchwały.

Komentarze (2) | [więcej]

 
NiezasPOkojone apetyty
11.12.2014.
ImageRadni Leszna podzielili się stanowiskami w komisjach. Najwięcej przewodniczących – trzech – ma PiS, rola opozycji przypadła Lewicy i PO.

Komentarze (7) | [więcej]

 
Skradli i wpadli
11.12.2014.
ImagePolicja zatrzymała dwóch mieszkańców Leszna, podejrzanych o kradzież telewizora i paserstwo. Sprzęt o wartości ok. 500 zł udało się odzyskać.

Skomentuj | [więcej]

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 20 z 11411

Aktualności

Sonda

Czy kupujesz żywego karpia na święta?
Advertisement
Copyright © 2005 - 2011 Panorama Leszczyńska        Opracowanie strony: NewsNet        Grafika: webSylium                                 Serwer: Logo EasyWWW