Ta strona używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich stosowanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień. Czytaj więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

Komentarze

Ekswójt Lipna przed sądem
Panie redaktorze,jak już pan piszesz o strukturach władzy sołeckiej,to niech pan zapozna się najpierw ze statutem sołectwa,bo wypisujesz pan bzdury.Na...
Więcej...

Ekswójt Lipna przed sądem
Widzę ze twa miłość do Mariusza H. jest nie podzielna i połączyła was na wieki wieków amen.
Więcej...

Kary za palenie śmieci
Ciekawe czy te "służby" będą spacerować wieczorami po Zatorzu, Podwalu itp. Czasami po 17.00 nie widać lamp ulicznych...
Więcej...

 
Aktualności: Góra
 
 
 
 
 
 


Włoska praktyka i przygoda
25.11.2014.
ImageGrupa uczniów z Zespołu Szkół im. Sylwestra Kaliskiego w Górze pojechała na czterotygodniowe zagraniczne praktyki do Rimini we Włoszech.

Skomentuj | [więcej]

 
Poparcie dla Beaty Pony
24.11.2014.
ImageMarek Zagrobelny, radny powiatu górowskiego, który kandydował również w wyborach na burmistrza Niechlowa, zaapelował do swoich wyborców, by w drugiej turze wsparli Beatę Ponę. 

Komentarze (3) | [więcej]

 
Kto wójtem, kto w radzie?
21.11.2014.
ImageBeata Pona zgłoszona RCN Beaty Pony oraz Jan Głuszko zgłoszony przez Porozumienie Samorządowo-Ludowe w Górze zmierzą się 30 listopada w ponownym głosowaniu na wójta gminy Niechlów. 

Komentarze (3) | [więcej]

 
Kto w radzie powiatu górowskiego?
20.11.2014.
ImagePowiatowa komisja wyborcza w Górze podała w końcu wyniki wyborów do rady powiatu. Na ostateczne dane trzeba było czekać tak długo, podobnie jak w wielu innych samorządach, z powodu awarii systemu informatycznego PKW. 

Komentarze (6) | [więcej]

 
Śniadanie daje moc
19.11.2014.
ImageW ramach Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania w Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Wąsoszu zorganizowano Dzień Zdrowego Śniadania pod ogólnopolskim hasłem „Śniadanie daje moc”.

Skomentuj | [więcej]

 
Czas na baristów
18.11.2014.
ImageUczennice klasy IV technikum w zawodzie technik hotelarstwa uczestniczyły w kursie baristycznym w zakresie podstawowym. Odbył się on w ramach projektu Modernizacja Kształcenia Zawodowego na Dolnym Śląsku II.

Skomentuj | [więcej]

 
Będzie druga tura
17.11.2014.
ImageDruga tura wyborów samorządowych szykuje się w Górze. Zmierzą się w niej obecna burmistrz Irena Krzyszkiewicz oraz Teresa Frączkowicz. 

Skomentuj | [więcej]

 
Dolnośląska licealiada
14.11.2014.
ImageW czwartek, 13 listopada w ramach Dolnośląskiej Licealiady Młodzieży w Górze odbyły się powiatowej rozgrywki w piłkę siatkową dziewcząt. 

Skomentuj | [więcej]

 
Dolnośląski orzeł
13.11.2014.
ImageUczeń Liceum Ogólnokształcącego w Górze Jakub Kosowski, decyzją komisji powołanej przez Dolnośląskiego Kuratora Oświaty został nominowany do nagrody „Orzeł Dolnośląski”. Uroczystość wręczenia odbędzie się w Centrum Kultury „Agora” we Wrocławiu.

Skomentuj | [więcej]

 
Uwaga na objazdy
12.11.2014.
ImageW związku z modernizacją odcinka drogi wojewódzkiej nr 324 (od skrzyżowania Podwale/Dworcowa do skrzyżowania Podwale/Wrocławska) z dniem 13 listopada br. wprowadzona zostanie w Górze zmiana organizacji ruchu.

Komentarze (1) | [więcej]

 
Koniec przebudowy
11.11.2014.
ImageZakończono prace związane z przebudową boiska w Czerninie. Inwestycja kosztowała ponad 100 tys. zł.

Komentarze (2) | [więcej]

 
Ocalają od zapomnienia
10.11.2014.
ImageW Chróścinie, gm. Góra od lat pomiędzy 1 listopada a Narodowym Świętem Niepodległości odbywają się tu spotkania pod hasłem „Ocalić od zapomnienia”. Tegoroczna edycja odbyła się w minioną niedzielę.

Komentarze (4) | [więcej]

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 20 z 2934

Aktualności

Sonda

Czy przez problemy z liczeniem głosów, wybory samorządowe powinny być powtórzone?
Advertisement
Copyright © 2005 - 2011 Panorama Leszczyńska        Opracowanie strony: NewsNet        Grafika: webSylium                                 Serwer: Logo EasyWWW