Ta strona używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich stosowanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień. Czytaj więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

Komentarze

Dzień zbieracza [26 października w Lesznie]
Kupię :)
Więcej...

Marcinkowski z młodymi
Droga Ziuto. Nigdy nie należałem do żadnej partii czy ugrupowania. Piszę te kom. z własnej woli i nigdy nie byłem sługusem lizusem tak jak pan Robert ...
Więcej...

Czworo na burmistrza
CZTERY Ś..... DO KORYTA ZNOWU PCHAJĄ RYJE A KORYTO CZEKA PRZECIEŻ W GÓRZE NIEMA JUŻ ŻADNEGO ZAKŁADU PRACY ZOSTAŁY TYLKO URZĘDASY I POLICJA CZYLI PASOŻ...
Więcej...

 
Aktualności: Góra
 
 
 
 
 
 


Czworo na burmistrza
22.10.2014.
ImagePrzed nami wybory samorządowe. Odbędą się w niedzielę, 16 listopada. Tego dnia wybierać będziemy prezydentów miast, burmistrzów, wójtów, a także radnych miast i gmin.

Komentarze (3) | [więcej]

 
Symboliczne otwarcie
21.10.2014.
ImageW poniedziałek odbyło się symboliczne otwarcie kompleksu lekkoatletycznego przy OKF w Górze oraz miasteczka ruchu drogowego.

Komentarze (2) | [więcej]

 
Koncertowa jesień
20.10.2014.
ImageW Domu Kultury w Górze zorganizowano „Koncert jesienny”. Impreza odbyła się w minioną niedzielę.

Skomentuj | [więcej]

 
Odśnieży w gminie Góra?
17.10.2014.
ImageRozstrzygnięto przetarg na zimowe utrzymanie dróg w gminie Góra. Zajmie się tym miejscowa firma Drogomel.

Skomentuj | [więcej]

 
Świetlica w Czerninie wyremontowana
17.10.2014.
ImageZakończył się remont świetlicy w Czerninie, wykorzystywanej na potrzeby świetlicy wiejskiej. Gmina Góra otrzymała na ten projekt dofinansowanie w ramach konkursu „Odnowa dolnośląskiej wsi”.

Komentarze (12) | [więcej]

 
Chcesz szlifować angielski?
15.10.2014.
ImageDom Kultury w Górze ogłasza dodatkowy nabór do sekcji języka angielskiego. Zaproszenie skierowane jest do młodzieży i osób dorosłych.

Skomentuj | [więcej]

 
Po praktykę do Niemiec
12.10.2014.
ImageDwudziestoosobowa grupa uczniów Zespołu Szkół im. Sylwestra Kaliskiego w Górze pojechała do Niemiec na praktyki.

Komentarze (2) | [więcej]

 
Uczniowie w wojskowej akademii
11.10.2014.
ImageGrupa uczniów z Zespołu Szkół w Górze pojechała do Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie na zaproszenie dziekana wydziału mechanicznego dr hab. Zdzisława Bogdanowicza, profesora WAT.

Skomentuj | [więcej]

 
Kurs florystyczny
11.10.2014.
ImageW Zespole Szkół im. Sylwestra Kaliskiego w Górze, w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II”, w którym szkoła uczestniczy od pięciu lat, zorganizowano kurs kwalifikacyjny pod hasłem „Bukieciarz – florysta”.

Skomentuj | [więcej]

 
Koniec remontu
10.10.2014.
ImageZakończył się remont dachu części B Domu Kultury w Górze wraz z dociepleniem budynku. W ubiegłym roku placówka, w porozumieniu z burmistrz Góry Ireną Krzyszkiewicz wystąpiła do Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego o fundusze na to przedsięwzięcie. Na początku lutego otrzymał informację o uzyskaniu dotacji w wysokości 250 tys. zł.

Skomentuj | [więcej]

 
Poscaleniowy odbiór
08.10.2014.
ImageZakończył się ostatni etap budowy dróg dojazdowych do pól w Chróścinie i Witoszycach w gminie Góra. Inwestycję realizowano w ramach programu poscaleniowego. 

Komentarze (3) | [więcej]

 
Z nowymi pomysłami
07.10.2014.
ImageGórowski Uniwersytet Trzeciego Wieku wkrótce zainauguruje kolejny rok akademicki. Wkracza w niego z nowymi pomysłami.

Komentarze (9) | [więcej]

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 20 z 2907

Aktualności

Sonda

Czy banery wyborcze przy drogach przeszkadzają ci jako kierowcy?
Advertisement
Copyright © 2005 - 2011 Panorama Leszczyńska        Opracowanie strony: NewsNet        Grafika: webSylium                                 Serwer: Logo EasyWWW