Ta strona używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich stosowanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień. Czytaj więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

Komentarze

Kolejny koncert w Krainie Łagodności
Koncert był rewelacyjny. Czekam na kolejny!
Więcej...

Stłuczka po pijaku
I bardzo dobrze niech siedzi. Jak posiedzi z 3 lata to może zmądrzeje babsko
Więcej...

Czerwona fala
Od zarania kolonii zwanej III RP, administrująca nią przestępcza ferajna zachodnich agentów, bez wahania wykonuje wszystkie, nawet najbardziej zbrodni...
Więcej...

 
Aktualności: Góra
 
 
 
 
 
 


Bieg z policją, będą utrudnienia
28.08.2015.
Image
W sobotę (29 VIII)  o godzinie 16.00 rozpocznie się  w Górze doroczny Bieg z Policją. W związku z tym wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu.

Skomentuj | [więcej]

 
Kto przejmie pacjentów?
20.08.2015.
Image
Mieszkańcy powiatu górowskiego zastanawiają się, gdzie będą mogli korzystać z pomocy medycznej po zamknięciu dwóch oddziałów szpitala w Górze. Niewykluczone, że więcej osób skieruje swoje kroki chociażby do Leszna.

Komentarze (1) | [więcej]

 
Stos balotów poszedł z dymem
11.08.2015.
Image
Prawdopodobnie podpalenie było przyczyną dużego pożaru w powiecie górowskim. Między Osetnem a Golą Górowską spaliło się około 900 balotów słomy. To był jeden z większych pożarów tego lata w tym powiecie.

Komentarze (1) | [więcej]

 
Świetlica będzie jak nowa
06.08.2015.
Image
W ciągu dwóch miesięcy ma zostać przebudowana świetlica wiejska w Wierzowicach Wielkich. Gmina Góra przekazała właśnie plac budowy firmie, która zajmie się wykonaniem tego zadania. 

Skomentuj | [więcej]

 
34-latek śmiertelnie potrącony
02.08.2015.
Image 
34-letni mężczyzna, mieszkaniec Lubina, w sobotnią (1 VIII) noc został śmiertelnie potrącony na drodze Kietlów – Luboszyce w gminie Jemielno.

Skomentuj | [więcej]

 
Mierzył do policjanta
29.07.2015.
Image
Policjanci z górowskiej komendy zatrzymali  mężczyznę, który posiadał bez wymaganego zezwolenia broń palną gazową kaliber 9 mm.

Skomentuj | [więcej]

 
Nie dała się oszukać
28.07.2015.
Image
Mieszkanka Góry nie dała się oszukać mężczyźnie, który zadzwonił do niej i podając się za jej syna, powiedział, że pilnie potrzebuje pieniędzy. O próbie oszustwa powiadomiła policję.

Skomentuj | [więcej]

 
Święto Pieroga i Jemioły
25.07.2015.
Image
Gminny Ośrodek Upowszechniania Kultury w Jemielnie zaprasza w najbliższą niedzielę, 26 lipca na Święto Pieroga i Jemioły. Impreza odbędzie się na boisku sportowym koło amfiteatru. 

Skomentuj | [więcej]

 
Powstanie klub dziecięcy
25.07.2015.
Image
Gmina Góra ogłosiła przetarg na adaptację budynku przy przedszkolu publicznym nr 1 na klub dziecięcy. Obiekt zostanie przystosowany do opieki nad dziećmi w wieku od roku do trzech lat. 

Komentarze (2) | [więcej]

 
Za darmo na basen do końca lipca
20.07.2015.
Image
Mieszkańcy Góry doczekali się wyremontowanego basenu. Jego uroczyste otwarcie odbyło się w piątkowe popołudnie.

Komentarze (1) | [więcej]

 
Gdzie będziemy się leczyć?
15.07.2015.
Image
Gdzie będziemy się leczyć, gdy przestanie obowiązywać wypowiedziana przez właściciela górowskiego szpitala umowa z Narodowym Funduszem Zdrowia na prowadzenie oddziałów chirurgii ogólnej oraz ginekologiczno-położniczego? Co dalej ze szpitalem? To od kilku tygodni jedno z najczęściej zadawanych pytań w Górze.

Komentarze (1) | [więcej]

 
Basen wkrótce otwarty
11.07.2015.
Image
Zakończyła się przebudowa basenu odkrytego w Górze. Jest więc szansa, że już wkrótce mieszkańcy będą mogli korzystać tu z kąpieli. 

Komentarze (1) | [więcej]

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 20 z 3101

Aktualności

Sonda

Czy zakaz sprzedaży tzw. "śmieciowego jedzenia" w szkolnych sklepikach to dobry pomysł?
Advertisement
Copyright © 2005 - 2015 Panorama Leszczyńska        Opracowanie strony: NewsNet        Grafika: webSylium                                 Serwer: Logo EasyWWW