Ta strona używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich stosowanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień. Czytaj więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

Komentarze

Kraków i Robbie rulez!
Proponuje zbojkotować Jądrusia. Nie dla "bydła" na portalu!
Więcej...

Kraków i Robbie rulez!
O ile się nie mylę to właśnie wspomniane wyżej jewrejskie bydło skakało i skacze po polskich grobach niczym nomen omen bydło po pastwisku.
Więcej...

Triumf Obry, Polonii i PKS
drogi czytelniku, obie formy z ,,y" (starsza) oraz ,,i", są poprawne...Pozdrawiam
Więcej...

 
Aktualności: Góra
 
 
 
 
 
 


Dożynki będą w Ryczeniu
22.04.2015.
ImageTegoroczne dożynki gminy Góra odbędą się w Ryczeniu. Imprezę zaplanowano na 23 sierpnia. 

Skomentuj | [więcej]

 
Prace idą zgodnie z planem
21.04.2015.
ImageCzy w tym roku w Górze będzie można już korzystać ze zmodernizowanego basenu? Wszystko wskazuje na to, że tak. 

Skomentuj | [więcej]

 
Wiosna kulturalna
20.04.2015.
ImageW Domu Kultury w Górze odbył się Wojewódzki Festiwal Młodzieży OHP „Wiosna kulturalna”. Występy oceniano w dwóch kategoriach: scenicznej oraz plastycznej.

Skomentuj | [więcej]

 
Nagroda internautów
17.04.2015.
ImageW gminie Góra ogłoszono kolejną edycję konkursu pod hasłem „Nasza wieś piękna i zadbana”. Ma on zachęcić do dbania o poprawę estetyki zabudowań, dróg oraz dążenia do poprawy warunków higieniczno – sanitarnych wsi. W tym roku zostanie wręczona również nagroda internautów dla sołectwa.

Komentarze (2) | [więcej]

 
Mieszkańcy stawiają na kort
17.04.2015.
ImagePodliczono głosowanie przeprowadzone w ramach inicjatywy budżetu obywatelskiego. Największa grupa mieszkańców opowiedziała się za budową kortu do tenisa ziemnego ze sztucznej trawy wraz z wyposażeniem i oświetleniem oraz przebudowa ściany do tenisa ziemnego. Projekt ma zostać zrealizowany jeszcze w tym roku.

Skomentuj | [więcej]

 
Zmarła Zofia Hanulak
16.04.2015.
Image15 kwietnia zmarła Zofia Hanulak, wieloletnia dyrektorka Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Górze, emerytowana nauczycielka języka polskiego. 

Skomentuj | [więcej]

 
Mieszkańcy stawiają na kort
15.04.2015.
ImagePodliczono głosowanie przeprowadzone w ramach inicjatywy budżetu obywatelskiego. Największa grupa mieszkańców opowiedziała się za budową kortu do tenisa ziemnego ze sztucznej trawy wraz z wyposażeniem i oświetleniem oraz przebudowę ściany do tenisa ziemnego. Projekt ma zostać zrealizowany jeszcze w tym roku.

Skomentuj | [więcej]

 
Wiosna kulturalna
14.04.2015.
ImageW najbliższy poniedziałek, 20 kwietnia w sali widowiskowej Domu Kultury w Górze odbędzie się Wojewódzki Festiwal Młodzieży OHP „Wiosna kulturalna”. Początek imprezy zaplanowano na godz. 10.00.

Komentarze (1) | [więcej]

 
Zmiany stawek w strefie
13.04.2015.
ImageZmieniły się stawki opłat za postój w strefie płatnego parkowania w Górze. Stało się to na mocy uchwały, którą w lutym tego roku podjęli górowscy radni. 

Komentarze (5) | [więcej]

 
Podróżowali dookoła świata
12.04.2015.
ImageTwórcze Horyzonty zapraszają dziś ( 12 IV) o godz. 16.00 do Sławy na spotkanie z podróżnikami. Magdalena Jurkowska-Bogusz i Tomasz Bogusz opowiedzą o swojej podróży dookoła świata.

Komentarze (1) | [więcej]

 
Pieszy kontra pojazd
11.04.2015.
ImageGórowscy policjanci do późnych godzin wieczornych prowadzili wczoraj (10 IV) akcję „Pieszy kontra pojazd”.Skomentuj | [więcej]

 
Czas na Madalińskiego
10.04.2015.
ImageJeszcze w kwietniu rozpocznie się w Górze budowa ul. Madalińskiego. Prace wykona firma Brukpol ze Strzelec Wielkich. 

Skomentuj | [więcej]

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 20 z 3061

Aktualności

Sonda

Twoim zdaniem siedziba Urzędu Miasta Leszna zamiast Galerii Goplana to:
Advertisement
Copyright © 2005 - 2011 Panorama Leszczyńska        Opracowanie strony: NewsNet        Grafika: webSylium                                 Serwer: Logo EasyWWW