Ta strona używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich stosowanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień. Czytaj więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

Komentarze

Przedstawił radnych i program
Nowak daje tym którym zastepca najpierw naobiecuje z naszych podatków. Kto zapłacił za to śmieszne sprawozdanie w którym się lansuje na zebraniach i o...
Więcej...

Przedstawił radnych i program
Jak nowak jest dobrym człowiekiem to niech się zatrudni w organizacji chrytatywnej tam wreszcie rozwinie skrzydła pomagając a my chcemy uczciwie i rze...
Więcej...

Performance w młynie
Sonderkommando (z niem. komando specjalne)  oddział tworzony do wykonania specjalnych zadań. Od strony Niemców, w okresie II wojny światowej, na p...
Więcej...

 
Aktualności: Góra
 
 
 
 
 
 


Jesiennie z aparatem
29.10.2014.
ImageZespół Placówek Kultury w Wąsoszu zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pod hasłem "Jesień w obiektywie". Jest on adresowany do młodzieży od 13-go roku życia oraz osób dorosłych.

Skomentuj | [więcej]

 
Wirtualna podróż do muzeum
27.10.2014.
ImageDzięki uczestnictwu w projekcie Centrum Edukacji Obywatelskiej oraz Muzeum Historii Żydów Polskich klasa 2a Liceum Ogólnokształcącego w Górze wraz z nauczycielką języka polskiego Eweliną Waląg miała okazję uczestniczyć w "Lekcji na żywo w każdej szkole".

Komentarze (1) | [więcej]

 
Zginął porażony prądem
26.10.2014.
ImageTragedia w gminie Niechlów. 15-letni mieszkaniec tej gminy wszedł na słup wysokiego napięcia, został porażony prądem i spadł na ziemię. Mimo akcji reanimacyjnej chłopiec zmarł.

Skomentuj | [więcej]

 
Nie tylko dla orłów
25.10.2014.
ImageW auli Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza odbyło się I Powiatowe Dyktando „Nie tylko dla orłów”.  W konkursie, którego organizatorem był PCDN i PPP w Górze, wzięło udział 30 uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz gimnazjalnych.

Skomentuj | [więcej]

 
Czas na filmotekę
24.10.2014.
ImageW Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Górze powstała pracownia Filmoteki Szkolnej. Będzie służyć nie tylko miejscowym licealistom, lecz także uczniom i nauczycielom z innych okolicznych szkół. Na potrzeby pracowni zaadaptowano jedną z sal lekcyjnych.

Komentarze (5) | [więcej]

 
Czworo na burmistrza
22.10.2014.
ImagePrzed nami wybory samorządowe. Odbędą się w niedzielę, 16 listopada. Tego dnia wybierać będziemy prezydentów miast, burmistrzów, wójtów, a także radnych miast i gmin.

Komentarze (7) | [więcej]

 
Symboliczne otwarcie
21.10.2014.
ImageW poniedziałek odbyło się symboliczne otwarcie kompleksu lekkoatletycznego przy OKF w Górze oraz miasteczka ruchu drogowego.

Komentarze (5) | [więcej]

 
Koncertowa jesień
20.10.2014.
ImageW Domu Kultury w Górze zorganizowano „Koncert jesienny”. Impreza odbyła się w minioną niedzielę.

Skomentuj | [więcej]

 
Odśnieży w gminie Góra?
17.10.2014.
ImageRozstrzygnięto przetarg na zimowe utrzymanie dróg w gminie Góra. Zajmie się tym miejscowa firma Drogomel.

Skomentuj | [więcej]

 
Świetlica w Czerninie wyremontowana
17.10.2014.
ImageZakończył się remont świetlicy w Czerninie, wykorzystywanej na potrzeby świetlicy wiejskiej. Gmina Góra otrzymała na ten projekt dofinansowanie w ramach konkursu „Odnowa dolnośląskiej wsi”.

Komentarze (12) | [więcej]

 
Chcesz szlifować angielski?
15.10.2014.
ImageDom Kultury w Górze ogłasza dodatkowy nabór do sekcji języka angielskiego. Zaproszenie skierowane jest do młodzieży i osób dorosłych.

Skomentuj | [więcej]

 
Po praktykę do Niemiec
12.10.2014.
ImageDwudziestoosobowa grupa uczniów Zespołu Szkół im. Sylwestra Kaliskiego w Górze pojechała do Niemiec na praktyki.

Komentarze (3) | [więcej]

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 20 z 2912

Aktualności

Sonda

Czy parking na leszczyńskim rynku to dobry pomysł?
Advertisement
Copyright © 2005 - 2011 Panorama Leszczyńska        Opracowanie strony: NewsNet        Grafika: webSylium                                 Serwer: Logo EasyWWW