Ta strona używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich stosowanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień. Czytaj więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

Komentarze

Czego uczą podróże
Mamy teraz w Polsce czas WIELKIEJ NOCY to myślę, że pomijając Wielki Tydzień można by troszkę, tanimi obecnie jajkami OZNACZYĆ LITWINO-BUSY, a dlaczeg...
Więcej...

Leszek Stachowiak
:) :grin dobre :grin :)
Więcej...

Sąd za wianki
Zbyszek jesteśmy z tobą. Jak będzie trzeba pójdziemy protestować pod sąd. Rozmawialiśmy już o tym na wsi. Trzymaj się chłopie. Pamiętamy, ile dla nas ...
Więcej...

 
Aktualności: Góra
 
 
 
 
 
 


Drzwi otwarte w ogólniaku
25.03.2015.
ImageLiceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Górze zaprasza kandydatów na drzwi otwarte. Odbędą się one tuż przed świętami, we wtorek 31 marca od godz. 12.00. 

Skomentuj | [więcej]

 
Wirtualny cmentarz
24.03.2015.
ImageSpółka Technika Komunalna "Tekom" wdraża system informatyczny obsługi cmentarza komunalnego. Jak wyjaśnia jej prezes, chodzi przede wszystkim o uporządkowanie spraw związanych z administrowaniem górowską nekropolią. 

Komentarze (2) | [więcej]

 
Głosowanie do końca marca
23.03.2015.
ImageDo końca marca mają czas mieszkańcy gminy Góra, by zagłosować na projekty w ramach budżetu obywatelskiego. Głosować można na blisko dwadzieścia propozycji.

Skomentuj | [więcej]

 
Pieniądze na przydomowe
20.03.2015.
ImagePodobnie jak w ubiegłym rok, również w tym mieszkańcy gminy Góra mogą ubiegać się o dofinansowanie budowy przydomowych oczyszczalni ścieków. 

Skomentuj | [więcej]

 
Zasłużeni dla obronności
19.03.2015.
ImageW górowskim urzędzie wręczono medale "Za zasługi dla obronności kraju". Otrzymali je rodzice, których synowie ofiarnie pełnili służbę wojskową. 

Skomentuj | [więcej]

 
Kradli szyny i śruby
18.03.2015.
ImageW ręce górowskiej policji wpadli mężczyźni podejrzani o kradzież infrastruktury kolejowej. Łupem sprawców padły łubki kolejowe i śruby łubkowe. Odpowiedzą za to przed sądem. Grozi im do 5 lat więzienia.

Komentarze (1) | [więcej]

 
Pod wpływem i z nakotykami
18.03.2015.
ImageGórowscy policjanci zatrzymali kierowcę, który miał prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto mężczyzna miał przy sobie narkotyki. Za swoje czyny odpowie przed sądem.

Skomentuj | [więcej]

 
Wjechała do rowu
18.03.2015.
ImageNa ul. Wrocławskiej w Górze kierująca oplem astrą zjechała na pobocze i - dachując - wjechała do rowu. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał.

Skomentuj | [więcej]

 
Zadbaj o swoje zdrowie
15.03.2015.
ImageZespół Placówek Kultury w Wąsoszu zaprasza na spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o zdrowiu”. Odbędzie się ono 26 marca. Z uczestnikami spotka się Monika Mitek, właścicielka gabinetu rehabilitacji i terapii manualnej „Medica” w Wąsoszu.

Skomentuj | [więcej]

 
Sołtys wśród wyróżnionych
13.03.2015.
ImageW Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu odbyła się gala podsumowująca piątą edycji konkursu pod hasłem "Sołtys roku". Wśród wyróżnionych znalazł się Eugeniusz Kaczmarek, sołtys sołtys Kruszyńca w gm. Góra. 

Skomentuj | [więcej]

 
Góra z zabytkami
12.03.2015.
ImagePrzy wjazdach do Góry ze strony Leszna, Głogowa, Rawicza i Starej Góry ustawiono nowe tablice, informujące m.in. o górowskich zabytkach i ciekawych obiektach znajdujących się w mieście. 

Komentarze (2) | [więcej]

 
Fajki bez akcyzy
11.03.2015.

ImageGórowscy policjanci zatrzymali 61 – letniego mężczyznę, który posiadał tytoń i papierosy bez akcyzy.

Komentarze (9) | [więcej]

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 20 z 3036

Aktualności

Sonda

Czy prywatyzacja szpitala w Lesznie to dobry pomysł?
Advertisement
Copyright © 2005 - 2011 Panorama Leszczyńska        Opracowanie strony: NewsNet        Grafika: webSylium                                 Serwer: Logo EasyWWW