Ta strona używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich stosowanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień. Czytaj więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

Komentarze

Uroczystości z okazji 71. rocznicy wybuchu powstan...
Dlaczego to powstanie w ogóle wybuchło. Należy historie odtajnić i podać kto faktycznie podjął decyzje o wybuchu tego powstania. To było samobójstwo i...
Więcej...

Najmilsi zdaniem pacjentów
Pan Dobrzycki operował mi kręgosłup. Cały personel oddziału neurotraumatologii i Pan Dobrzycki byli bardzo mili i pomocni.
Więcej...

Najmilsi zdaniem pacjentów
gratuluje pani Renatka to wyjątkowa kobieta pełna ciepła i spokoju należy jej się te wyrużnienie
Więcej...

 
Aktualności: Góra
 
 
 
 
 
 


Mierzył do policjanta
29.07.2015.
Image
Policjanci z górowskiej komendy zatrzymali  mężczyznę, który posiadał bez wymaganego zezwolenia broń palną gazową kaliber 9 mm.

Skomentuj | [więcej]

 
Nie dała się oszukać
28.07.2015.
Image
Mieszkanka Góry nie dała się oszukać mężczyźnie, który zadzwonił do niej i podając się za jej syna, powiedział, że pilnie potrzebuje pieniędzy. O próbie oszustwa powiadomiła policję.

Skomentuj | [więcej]

 
Święto Pieroga i Jemioły
25.07.2015.
Image
Gminny Ośrodek Upowszechniania Kultury w Jemielnie zaprasza w najbliższą niedzielę, 26 lipca na Święto Pieroga i Jemioły. Impreza odbędzie się na boisku sportowym koło amfiteatru. 

Skomentuj | [więcej]

 
Powstanie klub dziecięcy
25.07.2015.
Image
Gmina Góra ogłosiła przetarg na adaptację budynku przy przedszkolu publicznym nr 1 na klub dziecięcy. Obiekt zostanie przystosowany do opieki nad dziećmi w wieku od roku do trzech lat. 

Komentarze (2) | [więcej]

 
Za darmo na basen do końca lipca
20.07.2015.
Image
Mieszkańcy Góry doczekali się wyremontowanego basenu. Jego uroczyste otwarcie odbyło się w piątkowe popołudnie.

Komentarze (1) | [więcej]

 
Gdzie będziemy się leczyć?
15.07.2015.
Image
Gdzie będziemy się leczyć, gdy przestanie obowiązywać wypowiedziana przez właściciela górowskiego szpitala umowa z Narodowym Funduszem Zdrowia na prowadzenie oddziałów chirurgii ogólnej oraz ginekologiczno-położniczego? Co dalej ze szpitalem? To od kilku tygodni jedno z najczęściej zadawanych pytań w Górze.

Komentarze (1) | [więcej]

 
Basen wkrótce otwarty
11.07.2015.
Image
Zakończyła się przebudowa basenu odkrytego w Górze. Jest więc szansa, że już wkrótce mieszkańcy będą mogli korzystać tu z kąpieli. 

Komentarze (1) | [więcej]

 
Strażak przywiózł trzy medale
11.07.2015.
Image
Górowski strażak Michał Uściło wrócił ze Światowych Igrzysk Służb Mundurowych, które odbyły się w Fairfax pod Waszyngtonem z trzema medalami.Skomentuj | [więcej]

 
Na rocznicę strzelali do celu
11.07.2015.
Image
Starszy posterunkowy Dawid Skiba był bezkonkurencyjny w zawodach strzeleckich zorganizowanych  z okazji 25 – lecia NSZZ Policjantów. Jest zwycięzcą konkurencji „Złoty Strzał Komendanta Powiatowego Policji w Górze”.

Skomentuj | [więcej]

 
Czy to koniec górowskiego szpitala?
10.07.2015.
Image
Co dalej z naszym szpitalem? Gdzie my będziemy się leczyć? Mieszkańcy powiatu górowskiego są zdezorientowani. Tym bardziej, gdy pojawiła się informacja o tym, że tylko do końca września funkcjonować będą oddziały chirurgii ogólnej oraz ginekologiczno-położniczny.

Skomentuj | [więcej]

 
Nie daj się wkręcić
09.07.2015.
Image
W Placówce Terenowej KRUS w Górze rozstrzygnięto konkurs testowy pn. „Nie daj się wkręcić”, którego organizatorami byli: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Górze oraz starosta górowski Piotr Wołowicz, który objął honorowy patronat nad konkursem.

Skomentuj | [więcej]

 
Mieszkańcy pytają: co ze szpitalem?
08.07.2015.
Image
Co dalej z naszym szpitalem? Gdzie my będziemy się leczyć? Mieszkańcy powiatu górowskiego są zdezorientowani. Tym bardziej, gdy pojawiła się informacja o tym, że tylko do końca września w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia funkcjonować będą oddziały chirurgii ogólnej oraz ginekologiczno-położniczny.

Komentarze (2) | [więcej]

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 20 z 3096

Aktualności

Sonda

Czy zażywałeś/aś kiedyś dopalacze?
Advertisement
Copyright © 2005 - 2015 Panorama Leszczyńska        Opracowanie strony: NewsNet        Grafika: webSylium                                 Serwer: Logo EasyWWW