Ta strona używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich stosowanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień. Czytaj więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

Komentarze

Spotkanie z naukowcami
Nie bujci sie nas, Ruskich! My s wami Bratija - Sławianije! Wy muwicie, że Rosija chce waszy kszywdy, że Rasijanie was mordowali i ugnietali. A jaka p...
Więcej...

Rozliczyć Miłka
Przestroga pani Kopacz brzmi jak ostatni akt strachu przed odpowiedzialnoscia I wizja greckiego wariantu.Ktos kiedys za to wszystko beknie. Każda gm...
Więcej...

Miasto kupiło narkotest dla policji
... a SOR wykrywa na oko i też OK.
Więcej...

 
Aktualności: Góra
 
 
 
 
 
 


Co ze szpitalem?
01.07.2015.
ImageCo dalej ze szpitalem w Górze? Właściciel placówki - Polski Holding Medyczny Polskie Centrum Zdrowia we Wrocławiu - złożył w sądzie wniosek o upadłość układową. Co to oznacza dla górowskiej lecznicy oraz jej pacjentów?

Komentarze (5) | [więcej]

 
Pijany kierowca wjechał w słup
29.06.2015.
Image 
52-letni górowian urządził sobie pijacki rajd ulicami swojego miasta. Na jednej z dróg swoim osobowym citroenem najpierw w inny pojazd, a później w słup telekomunikacyjny. Odpowie przed sądem.

Komentarze (1) | [więcej]

 
Nie żyje Czesława Gierycz
28.06.2015.
Image 
W wieku 59 lat zmarła wieloletnia szefowa biblioteki w Sicinach (gm. Niechlów), a od 2006 roku kierowniczka gminnej biblioteki w Niechlowie. Osoba zaangażowana w wiele społecznych inicjatyw, a nade wszystko dobry człowiek. Zawsze ciepła, serdeczna i gotowa pomóc innym.

Komentarze (1) | [więcej]

 
Sędziowała w niemieckim konkursie tańca
24.06.2015.
Image 
Górowianka Jessica Ali, tancerka, instruktorka tańca i choreografka, może zapisać na swoim koncie kolejny sukces. W ubiegły weekend zasiadła w jury niemieckiego konkursu tańca DAK Dance Contest w Düsseldorfie! Był to już półfinał tej imprezy. Obok niej w sędziowskiej komisji znalazły się takie taneczne sławy jak Ben Wichert i Ali Chopan Ghaleh Joghi.

Komentarze (1) | [więcej]

 
Promocja w ogrodach probostwa (galeria)
14.06.2015.
Image 
- Siciny są jedną z najstarszych wsi na Dolnym Śląsku. To już nie tylko przypuszczenia czy zwykłe hasło reklamowe. Mam na to dowody. Zebrałem i opisałem je w swojej książce – mówił podczas dzisiejszej (14 VI) promocji publikacji jej autor Paweł Wróblewski.

Skomentuj | [więcej]

 
Refugium na liście 66
14.06.2015.
Image
Powieść „Refugium” autorstwa Tadeusza Żuczkowskiego, została nominowana do Literackiej Nagrody Europy Środkowej „Angelus”. To prestiżowa nagroda dla autorów z naszego regionu Europy, którzy w swojej twórczości podejmują istotne dla współczesności tematy, zmuszają do refleksji i pogłębiają wiedzę o świecie innych kultur.

Skomentuj | [więcej]

 
Kiedy będzie gotowy basen?
05.06.2015.
Image
To pytanie zadają sobie górowianie. Kończy się modernizacja odkrytej pływalni w Górze. Ma być gotowa jeszcze w czerwcu.

Komentarze (8) | [więcej]

 
Po pijaku wiózł dziecko
02.06.2015.
Image
Za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu odpowie mieszkaniec Góry. Mężczyzna mając 0,74 promila alkoholu w organizmie odwoził córkę do przedszkola.

Skomentuj | [więcej]

 
Mieszkańcy boją się kotłowni
01.06.2015.
Image
Temat planowanej budowy w Górze kotłowni kogeneracyjnej przy ul. Wierzbowej, która miałaby czerpać energię ze spalania śmieci, budzi emocje od wielu miesięcy. W ubiegłym roku mieszkańcy zaprotestowali przeciwko tej inwestycji. Okazuje się jednak, że by skutecznie zablokować realizację planów budowy kotłowni na ciepłą wodę użytkową, potrzebne są kolejne protesty.

Komentarze (2) | [więcej]

 
Tanie wakacje dla dzieci
01.06.2015.
Image
Związek Młodzieży Wiejskiej zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 9 do 16 lat, których rodzice mają ubezpieczenie lub rentę w KRUS na tanie wakacje. Dla młodych ludzi przygotowano dwa turnusy: na przełomie czerwca i lipca oraz lipca i sierpnia. 

Skomentuj | [więcej]

 
Adrian G.: Zostałem wplątany
26.05.2015.
Image
Górowski radny Adrian G., podejrzany o stalking, wydał oświadczenie. Utrzymuje w nim m.in., że został wplątany w rozgrywki dwóch konkurencyjnych przedsiębiorców w Górze i zapowiada, iż będzie dowodził swojej niewinności przed sądem. 

Komentarze (2) | [więcej]

 
Zarzut stalkingu dla radnego
25.05.2015.
Image
Zarzut stalkingu, czyli uporczywego nękania, usłyszał górowski radny Adrian G. Taki sam zarzut ogłoszono mieszkance Góry Monice P.-M. W piątek po południu policja zatrzymała obie te osoby. 

Komentarze (2) | [więcej]

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 20 z 3083

Aktualności

Sonda

Czy Leszno powinno przyjmować cyrk z tresurą zwierząt?
Advertisement
Copyright © 2005 - 2015 Panorama Leszczyńska        Opracowanie strony: NewsNet        Grafika: webSylium                                 Serwer: Logo EasyWWW