Ta strona używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich stosowanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień. Czytaj więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

Komentarze

Cienie wielkiej góry
Bo widzisz szanowny Geologu, to jest tak. Mamy w powiecie i czasopismach stare komunistyczne kanalie, byłych esbeków, agentów i koncesjonowanych Jewre...
Więcej...

Cienie wielkiej góry
Rozwin mi prosze Jądruś to ostatnie zdanie, bo nie ogarniam!A tak wszystko jasne, jedziem z tym koksem.Pozdrawiam
Więcej...

Cienie wielkiej góry
A od kiedy i z jakiej to przyczyny ty Lewandowski zacząłeś pisać o polskich bohaterach pozytywnie ? Jeszcze jakiś czas temu dzisiejsze komuszki i...
Więcej...

 
Aktualności: Góra
 
 
 
 
 
 


Zmniejszają ryzyko upadku
17.09.2014.
ImageGórowska placówka terenowa KRUS zachęca do udziału w konkursie pod hasłem "Zmniejszamy ryzyko upadku".

Skomentuj | [więcej]

 
Warsztaty z Kasią Wilk
17.09.2014.
ImageJeszcze jutro, tj. w czwartek 18 września Dom Kultury w Górze zaprasza na dni otwarte. Chętni mogą przyjść w godz. 16.00 – 18.00, by spotkać się z instruktorami oraz zapisać do sekcji i kół zainteresowań.

Skomentuj | [więcej]

 
Więcej o zabytkach
16.09.2014.
ImageW Górze ustawiono tablice informacyjne przed pięcioma zabytkowymi obiektami.Ich wykonaniem zajęło się przedsiębiorstwo TechgrafQ z Poznania.

Komentarze (4) | [więcej]

 
Dla kijkarzy i nie tylko
16.09.2014.
ImagePomiędzy Górą, Ryczeniem a Zawieścicami trwa oznaczanie leśnych tras dla miłośników nordic walkingów oraz biegaczy. Obie będą miały długość 10 km.

Komentarze (2) | [więcej]

 
Dożynkowy konkurs
15.09.2014.
ImagePodczas gminnych dożynek w Sławęcicach placówka terenowa KRUS w Górze przeprowadziła konkurs testowy dla rolników pod nazwą „Upadki osób w gospodarstwie rolnym”.

Skomentuj | [więcej]

 
Podejrzany o gwałt w hotelu
14.09.2014.
Image26 – letni Marek W. jest podejrzany o zgwałcenie znajomej. Do gwałtu miało dojść w hotelu w Niechlowie. Pokrzywdzona kobieta udała się do szpitala, a pielęgniarka - której przyznała się, że padła ofiarą gwałtu -  zgłosiła sprawę organom ścigania.

Skomentuj | [więcej]

 
Burmistrzowie w Górze
10.09.2014.
ImageW weekend w Górze gościła delegacja z partnerskiego miasta Herzberg am Harz.

Komentarze (15) | [więcej]

 
Temat, który budzi emocje
10.09.2014.
ImageW Górze odbyło się spotkanie na temat planów budowy kotłowni kogeneracyjnej przy ul. Wierzbowej. Wzięły w niej udział władze gminy oraz przedstawiciele firmy Ekokogeneracja.

Komentarze (5) | [więcej]

 
Nowe trasy turystyczne
10.09.2014.
ImageTrwa znakowanie nowej tras dla miłośników biegania i nordic walkingu. Powstaje ona pomiędzy Górą, Ryczeniem i Zawieścicami. 

Skomentuj | [więcej]

 
Edutargi w internecie
09.09.2014.
ImageAkademickie Centrum Informacyjne zaprasza do udziału w kolejne edycji targów edukacyjnych w sieci. Potrwają one do 26 września. Szczegóły można znaleźć na stronie internetowej www.edutargi.pl. 

Skomentuj | [więcej]

 
Pomysł na siebie
03.09.2014.
ImageDolnośląska wojewódzka komenda Ochotniczych Hufców Pracy poprzez Hufiec Pracy w Górze rozpoczęła realizuje projekt „Pomysł na siebie”. Właśnie trwa rekrutacja kandydatów, którzy mogą wziąć w nim udział. 

Skomentuj | [więcej]

 
Przebudują dach w Kruszyńcu
02.09.2014.
ImageFirma z Głogowa przebuduje dach świetlicy w Kruszyńcu, gm. Góra. Inwestycja będzie kosztować blisko 85,7 tys. zł. 

Skomentuj | [więcej]

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 20 z 2882

Aktualności

Sonda

Czy byłaś/eś już w tym roku na grzybobraniu?
Advertisement
Copyright © 2005 - 2011 Panorama Leszczyńska        Opracowanie strony: NewsNet        Grafika: webSylium                                 Serwer: Logo EasyWWW