Ta strona używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich stosowanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień. Czytaj więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

Komentarze

Marcinkowski z młodymi
Antku! Co ty wiesz o kulturze?! Nie pisz już nigdzie więcej takich bzdur, bo się tylko osmieszasz!
Więcej...

Przedstawił radnych i program
NAPEWNO PANI DYREKTOR SŁOWIŃSKA JEST W STANIE POMÓC ROLNIKOM :zzz LUDZIE NIE BADZCIE ŚMIESZNI :grin PROSZE ZAPYTAĆ O CO KOLWIEK Z ROLNICTWA TA PANIĄ A...
Więcej...

Marcinkowski z młodymi
A ja pamiętam zebranie w Szkole Muzycznej jak chciał wcielać pomysł z łączeniem Hutnika ze Szkołą Muzyczna takie dwa w jednym i reakcje kadry i rodz...
Więcej...

 
Aktualności: Wschowa


Będzie o kobietach
22.10.2014.
ImageStowarzyszenie Czas A.R.T we Wschowie, Muzeum Ziemi Wschowskiej i Muzeum Okręgowe w Lesznie zapraszają na konferencję. Już jutro (23 X) i pojutrze organizatorzy podzielą się wynikami badań nad życiem i działalnością kobiet żyjących na obszarze historycznej ziemi wschowskiej i pograniczu wielkopolsko-śląskim.     

Skomentuj | [więcej]

 
Nowicki i Paranienormalni dla Weroniki
20.10.2014.
ImageDo akcji Sława Lake Challenge włączają się kolejne osoby, a niektóre z nich doskonale znamy ze szklanego ekranu.

Skomentuj | [więcej]

 
Taka dynia!
22.10.2014.
ImageW Domu Kultury w Sławie odbył się II Jesienny Piknik Rodzinny „Dyniowy zawrót głowy”. Najszersza dynia miała niemal 3 metry w obwodzie i należała do Przemysława Michalewicza z Lipinek.

Skomentuj | [więcej]

 
Oddali 15 litrów krwi
19.10.2014.
Image35 osób oddało krew podczas jesiennej akcji honorowego krwiodawstwa zorganizowanej przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sławie.

Skomentuj | [więcej]

 
70 rocznica zagłady Huty Pieniackiej
19.10.2014.
ImageDziś (19 X) drugi dzień uroczystości związanych z 70. rocznicą zagłady Huty Pieniackiej. Obchody organizuje Stowarzyszenie Huta Pieniacka we Wschowie.

Komentarze (1) | [więcej]

 
Sroce spod ogona nie wypadli
17.10.2014.
ImageWschowski PSL zaprezentował kandydatów do rad miejskich, rady powiatu i sejmiku. To ludzie z różnych kręgów, reprezentujący różnorodne zawody. Łączy ich jedno: pasja, zaangażowanie i dbałość o środowisko naturalne.

Skomentuj | [więcej]

 
To było zatrucie
16.10.2014.
ImageWiadomo już, co było przyczyną pomoru pszczół w Przyczynie Dolnej. Badanie próbek martwych owadów potwierdziło zatrucie substancją aktywną występującą w wycofanym z użycia środku ochrony roślin.

Skomentuj | [więcej]

 
Stawiają na gospodarkę
15.10.2014.
ImageKWW Nasza Wschowa - Nasz Samorząd, którego liderem jest Miłosz  Czopek, ogłosił główne założenia programowe. Stawia przede wszystkim na rozwój gospodarczy i międzygminną współpracę.

Skomentuj | [więcej]

 
Po co nam mediator?
14.10.2014.
ImageDo soboty 18 października trwać będzie ogólnopolska akcja „Tydzień Mediacji”, do której włączyła się także Prokuratura Rejonowa we Wschowie. W najbliższych dniach dyżurować  będą prokuratorzy.

Skomentuj | [więcej]

 
Kobiety widzą głębiej (galeria)
13.10.2014.
ImageW sobotę 11 października w gimnazjum nr 2 we Wschowie odbył się III Wschowski Kongres Kobiet. Hasło przewodnie tegorocznego spotkania brzmiało: "Optymistkom łatwej dosięgnąć gwiazd".

Skomentuj | [więcej]

 
Wygodniej na osiedlu
10.10.2014.
ImageJuż niebawem rozpocznie się we Wschowie budowa odcinka łączącego ulicę Wolsztyńską z Jagiellońską.  Właśnie rozstrzygnięto przetarg na prace remontowe.

Skomentuj | [więcej]

 
Odkryją tajemnice lampionu
10.10.2014.
ImageWschowskie muzeum zaprasza dzieci w wieku 4 – 10 lat, wraz z opiekunami,  na spotkanie 19 października. Spotkanie obędzie się w ramach cyklu Niedzielne Zabawy w Muzeum.

Skomentuj | [więcej]

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 20 z 2948

Aktualności

Sonda

Czy banery wyborcze przy drogach przeszkadzają ci jako kierowcy?
Advertisement
Copyright © 2005 - 2011 Panorama Leszczyńska        Opracowanie strony: NewsNet        Grafika: webSylium                                 Serwer: Logo EasyWWW