Ta strona używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich stosowanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień. Czytaj więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

Komentarze

Apel do mieszkańców Leszna (ogłoszenie)
Najbardziej zasłużył się obroną dyrektora- przestępcy i oszusta leszczynskiego \"rolnika\" kwestionując wyrok niezawisłego sądu. Przez ponad dwa lata ...
Więcej...

Na Piętrze zmienia oblicze
Święta prawda do komentarza powyżej! Ta niewielka galeryjka robi więcej dobrego, niż niejedna instytucja. Gratuluję zapału, determinacji, chęci, pomys...
Więcej...

Przedstawił radnych i program
ceny wołowiny ma burmistrz załatwić?? :upset skad ty jesteś z kółek rolnych ?
Więcej...

 
Aktualności: Wschowa


Trwa remont Ogrodowej
29.10.2014.
ImageTrwa przebudowa ulicy Ogrodowej w Sławie. Zadanie realizowane jest z budżetu powiatu wschowskiego przy wsparciu finansowym z Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych.

Skomentuj | [więcej]

 
Zaduszki w lapidarium
28.10.2014.
Image2 listopada Muzeum Ziemi Wschowskiej zaprasza do Lapidarium Rzeźby Nagrobnej. Na kilka godzin miejsce to będzie nie tylko ogrodem pamięci, ale także poezji.

Komentarze (1) | [więcej]

 
Gościła u prezydenta
28.10.2014.
ImageElżbieta Wicher, mieszkanka powiatu wschowskiego wzięła udział w spotkaniu z parą prezydencką. Została zaproszona wraz z innymi kobietami kandydującymi w tym roku w wyborach samorządowych.

Komentarze (2) | [więcej]

 
Będzie o kobietach
22.10.2014.
ImageStowarzyszenie Czas A.R.T we Wschowie, Muzeum Ziemi Wschowskiej i Muzeum Okręgowe w Lesznie zapraszają na konferencję.

Skomentuj | [więcej]

 
Taka dynia!
22.10.2014.
ImageW Domu Kultury w Sławie odbył się II Jesienny Piknik Rodzinny „Dyniowy zawrót głowy”. Najszersza dynia miała niemal 3 metry w obwodzie i należała do Przemysława Michalewicza z Lipinek.

Skomentuj | [więcej]

 
Nowicki i Paranienormalni dla Weroniki
20.10.2014.
ImageDo akcji Sława Lake Challenge włączają się kolejne osoby, a niektóre z nich doskonale znamy ze szklanego ekranu.

Skomentuj | [więcej]

 
Oddali 15 litrów krwi
19.10.2014.
Image35 osób oddało krew podczas jesiennej akcji honorowego krwiodawstwa zorganizowanej przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sławie.

Skomentuj | [więcej]

 
70 rocznica zagłady Huty Pieniackiej
19.10.2014.
ImageDziś (19 X) drugi dzień uroczystości związanych z 70. rocznicą zagłady Huty Pieniackiej. Obchody organizuje Stowarzyszenie Huta Pieniacka we Wschowie.

Komentarze (1) | [więcej]

 
Sroce spod ogona nie wypadli
17.10.2014.
ImageWschowski PSL zaprezentował kandydatów do rad miejskich, rady powiatu i sejmiku. To ludzie z różnych kręgów, reprezentujący różnorodne zawody. Łączy ich jedno: pasja, zaangażowanie i dbałość o środowisko naturalne.

Skomentuj | [więcej]

 
To było zatrucie
16.10.2014.
ImageWiadomo już, co było przyczyną pomoru pszczół w Przyczynie Dolnej. Badanie próbek martwych owadów potwierdziło zatrucie substancją aktywną występującą w wycofanym z użycia środku ochrony roślin.

Skomentuj | [więcej]

 
Stawiają na gospodarkę
15.10.2014.
ImageKWW Nasza Wschowa - Nasz Samorząd, którego liderem jest Miłosz  Czopek, ogłosił główne założenia programowe. Stawia przede wszystkim na rozwój gospodarczy i międzygminną współpracę.

Skomentuj | [więcej]

 
Po co nam mediator?
14.10.2014.
ImageDo soboty 18 października trwać będzie ogólnopolska akcja „Tydzień Mediacji”, do której włączyła się także Prokuratura Rejonowa we Wschowie. W najbliższych dniach dyżurować  będą prokuratorzy.

Skomentuj | [więcej]

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 20 z 2951

Aktualności

Sonda

Czy parking na leszczyńskim rynku to dobry pomysł?
Advertisement
Copyright © 2005 - 2011 Panorama Leszczyńska        Opracowanie strony: NewsNet        Grafika: webSylium                                 Serwer: Logo EasyWWW