Ta strona używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich stosowanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień. Czytaj więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

Komentarze

Przychodzi wdychać dobro
Mozemy za to podziekowac \"polskim\"elytom politycznym ,ktorzy przez ostatnie 25 lat zrecznie rozpracowali polska ekonomie i gospodarki na lopatki,wie...
Więcej...

Cuchnie na odległość
Polską nie mogą nadal rządzić ludzie bez kwalifikacji, bez ambicji, bez wyobraźni (w czasach mojej młodości nazywano ich ciemniakami). To współczesn...
Więcej...

Cuchnie na odległość
kupujcie dolara gdy jeszcze nie za drogi. Silny dolar to gwozdz do trumny panstw takich niedorozwinietych jak POlska, szczegolnie pod przewodnictwem t...
Więcej...

 
Aktualności: Wschowa


Rowery nie zdążą się zakurzyć
17.12.2014.
ImageKlubowicze z klubu turystyki rowerowej Horyzont działającego w strukturach Stowarzyszenia Turystycznego Ziemi Wschowskiej zaplanowali wstępnie cały przyszły rok. 2015 zapowiada się naprawdę atrakcyjnie, a impreza goni imprezę.

Skomentuj | [więcej]

 
Walczą o 4 tys. euro
16.12.2014.
ImageI Zespół Szkół  im. Stanisława Staszica we Wschowie wraz z Peter-Paul-Cahensly-Schule w Limburgu znalazły się w finale  konkursu „Polsko-Niemiecka Nagroda Młodzieży 2014-2016”. Walczą o 4 tys. euro.

Skomentuj | [więcej]

 
Wyprawa na Alaskę
17.12.2014.
ImageWschowskie stowarzyszenie Twórcze Horyzonty zaprasza w sobotę 20 grudnia na ostatnie w tym roku „Spotkanie z podróżnikami”. Gościem będzie Monika Witkowska, która opowie o Ameryce Północnej.

Skomentuj | [więcej]

 
Szopki tylko do piątku
15.12.2014.
ImageW Sławie podsumowano IV gminny konkurs na najciekawszą szopkę bożonarodzeniową.Prace pokonkursowe mieszkańcy mogą oglądać do piątku 19 grudnia br.

Skomentuj | [więcej]

 
Boryczka ponownie starostą
15.12.2014.
ImageTego chyba niewielu się spodziewało. Od dawna w kuluarach mówiło się, że starostą powiatu wschowskiego najprawdopodobniej zostanie Waldemar Starosta z PSL (z prawej). Tymczasem jednym głosem wygrał Marek Boryczka (z lewej).

Komentarze (1) | [więcej]

 
Ratują płyty i mur
09.12.2014.
ImageTrwają prace konserwatorskie na terenie Staromiejskiego Cmentarza Ewangelickiego. Renowacja płyt i naprawa muru mają zakończyć się w połowie grudnia br.

Skomentuj | [więcej]

 
Spotkanie z Therése Svensson
09.12.2014.

ImageWschowskie stowarzyszenie Twórcze Horyzonty wraz z Polską Światłoczułą zapraszają jutro ( 9 XII) na projekcję filmu „Efekt Domina”. Gościem specjalnym będzie Therése Svensson.

Skomentuj | [więcej]

 
Zebrali więcej niż sądzili
09.12.2014.
ImageW hali widowiskowo - sportowej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sławie odbyła się impreza charytatywna dla chorującej na białaczkę Weroniki Zielińskiej. Kwota, którą udało się zebrać zaskoczyła samych organizatorów. 

Skomentuj | [więcej]

 
Radny senior przewodniczącym
03.12.2014.
ImageTydzień upłynął pod znakiem inauguracyjnych sesji samorządowych. Sesja Rady Powiatu Wschowskiego nie przyniosła jednak zasadniczych rozstrzygnięć. Jednomyślnie wybrano jedynie przewodniczącego rady.

Skomentuj | [więcej]

 
Mają przewodniczącą
03.12.2014.
Image Mimo że Nasza Wschowa - Nasz Samorząd wziął aż 9 z 21 mandatów we wschowskiej radzie miasta na czele rady stanęła Hanna Knaflewska-Walkowiak (na zdjęciu)  reprezentująca obóz ustępującego burmistrza Krzysztofa Grabki.

 

Komentarze (1) | [więcej]

 
Wskazała wiceburmistrza
03.12.2014.
ImageDanuta Patalas ( na zdjęciu) wskazała swojego zastępce na stanowisku burmistrza Wschowy. Jest nim Miłosz Czopek.

Komentarze (2) | [więcej]

 
Kobiety górą
01.12.2014.
ImageW drugiej turze wyborów, zarówno we Wschowie jak i w Szlichtyngowej wygrały kobiety: Nowe panie burmistrz to Danuta Patalas i Elżbieta Rahnefeld.

Skomentuj | [więcej]

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 20 z 2982

Aktualności

Sonda

Czy kupujesz żywego karpia na święta?
Advertisement
Copyright © 2005 - 2011 Panorama Leszczyńska        Opracowanie strony: NewsNet        Grafika: webSylium                                 Serwer: Logo EasyWWW