Ta strona używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich stosowanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień. Czytaj więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

Komentarze

Kończą budowę fabryki
Teresa zna się na zarządzaniu? kończyła jedynie słuszną szkołę w ZSRR, chyba język rosyjski, śmiechu warte
Więcej...

Kończą budowę fabryki
....Fraczkiewicz to naprawde zawodowiec,zna sie na zarzadzaniu(patrz Zespol Szkol i CKPiU pod jej kierownictwem)informatyk(patrz pracownie informatycz...
Więcej...

Basen z poślizgiem
Wasze miasto to jakieś dziwne i zamknięte. Bo jak remontują odkryty basen w Górze to wykonawca może wozić transportem materiał., ale jak trzeba do kli...
Więcej...

 
Aktualności: Wschowa


Weekend powrotów
31.08.2014.
ImageMiniony weekend upłynął pod znakiem powrotów z wakacji. Na drogach pojawiło się też więcej policyjnych patroli, m.in. w powiecie wschowskim. 

Skomentuj | [więcej]

 
Stawiają na poważną
27.08.2014.
ImageNa przełomie lipca i sierpnia br. Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku zorganizowało VII Polsko – Niemieckie Spotkania Muzyczne u św. Michała Archanioła. Z kolei Wschowa przygotowuje się do XI Królewskiego Festiwalu Muzyki, który zaplanowano od 5 do 7 września.

Skomentuj | [więcej]

 
Wakacyjne remonty
27.08.2014.
ImageNa terenie Szkoły Podstawowej nr 2 we Wschowie trwa budowa boiska wielofunkcyjnego i zjazdu z drogi powiatowej do placówki.

Skomentuj | [więcej]

 
Dwie żony, jeden mąż
24.08.2014.
ImageMieszkaniec gminy Sława miał dwie żony. Nic dziwnego? Pod warunkiem, że drugie małżeństwo zawarł po rozwiązaniu pierwszego. W przeciwnym wypadku mamy do czynienia z bigamią.

Skomentuj | [więcej]

 
Aktywne kobietki
27.08.2014.
ImageStowarzyszenie Aktywnych Kobiet w Sławie, jak sugeruje sama nazwa, działa aktywnie i to na wielu frontach.  Lada chwila panie wyjeżdżają na turnus rehabilitacyjny do Jastrzębiej Góry, a jednocześnie prowadzą zapisy na basen.

Komentarze (2) | [więcej]

 
Areszt dla dyrektora
23.08.2014.
ImageNa trzy miesiące trafił do aresztu dyrektor Domu Dziecka w Wolsztynie. Wschowski prokurator postawił mu trzy zarzuty.

Skomentuj | [więcej]

 
Wcześniej bez zastrzeżeń
21.08.2014.
ImageO komentarz w sprawie dyrektora Domu Dziecka Droga w Wolsztynie poprosiliśmy  Ryszarda Kurpa, starostę powiatu wolsztyńskiego.

Skomentuj | [więcej]

 
Rozpijał nieletnich
21.08.2014.
ImageWczoraj po południu ( 20 VIII) zatrzymano dyrektora Domu Dziecka w Wolsztynie. Jeszcze dziś mężczyzna ma usłyszeć z ust prokuratora dwa zarzuty. Chodzi o nieprawidłowości na kolonii w Sławie. 

Skomentuj | [więcej]

 
Przygotowania do kongresu kobiet
20.08.2014.
ImageWielkimi krokami zbliża się III Wschowski Kongres Kobiet. Tegoroczne spotkanie zaplanowano na 11 października. Organizatorki przygotowują kongres przez cały rok, ale im bliżej finału, tym więcej zadań przybywa.

Komentarze (1) | [więcej]

 
Znalazł pocisk, ewakuowano sąsiadów
14.08.2014.
ImageKiedy na wschowską komendę policji zadzwonił jeden z mieszkańców miasta z informacją, że w swojej piwnicy znalazł ładunek wybuchowy natychmiast podjęto decyzję o ewakuacji dwudziestu  mieszkańców kamienicy.

Skomentuj | [więcej]

 
Energooszczędna muzyczna
14.08.2014.
ImageW 156 szkołach artystycznych w całej Polsce, w tym także w Szkole Muzycznej I stopnia im. Karola Kurpińskiego we Wschowie odbędzie się kompleksowa modernizacja energetyczna, a wyposażenie szkół zostanie wymienione na energooszczędne.

Skomentuj | [więcej]

 
Piją nad wodą
11.08.2014.
ImageW miniony weekend wschowscy policjanci mieli sporo pracy, a najwięcej interwencji, jak zwykle w sezonie, mieli nad wodą.

Skomentuj | [więcej]

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 20 z 2908

Aktualności

Sonda

Ile kosztowała wyprawka szkolna dla Twojego dziecka?
Advertisement
Copyright © 2005 - 2011 Panorama Leszczyńska        Opracowanie strony: NewsNet        Grafika: webSylium                                 Serwer: Logo EasyWWW