Ta strona używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich stosowanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień. Czytaj więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

Komentarze

Pakiet onkologiczny
Pieniądze to jedno a drugie co z nimi? Konowały jacy są tacy będą, Oni skończyli (jakoś) medycynę i piszą recepty, ale to poniekąd twórczość literacka...
Więcej...

Pakiet onkologiczny
Wzrost zgonów spowodowany jest właśnie tzw. leczeniem. Chemia niszczy organizm człowieka a nie raka. "Ruszony" rak podczas tzw. badań rozprzestrzenia...
Więcej...

Złodzieje za kratami
i trzeba było miesiąca, żeby policja ich zatrzymała :cry :cry za długo :sigh :sigh
Więcej...

 
Aktualności: Wschowa


Wykład konserwatora dzieł sztuki
27.01.2015.
ImageMuzeum Ziemi Wschowskiej zaprasza na wykład konserwatora dzieł sztuki Anny Kulińskiej. Panorama Leszczyńska jest jednym z patronów medialnych tego przedsięwzięcia.

Skomentuj | [więcej]

 
Podarunek od Leonie
27.01.2015.
ImageCórki Leonie Ossowski, znanej niemieckiej pisarki która dorastała w pałacu w Osowej Sieni podarowały Katarzynie i Perowi Hansenom, obecnym właścicielom pałacu, wyjątkowy prezent.

Skomentuj | [więcej]

 
Szykują zmiany w oświacie
26.01.2015.
ImageNa najbliższej sesji wschowscy rajcy dyskutować będą na temat reorganizacji oświaty w gminie. 

Komentarze (1) | [więcej]

 
Zapraszają na kurs samoobrony
26.01.2015.
ImageKomenda Powiatowa Policji we Wschowie rozpoczyna nabór do kolejnej edycji „Bezpiecznej kobiety” czyli kursu samoobrony dla pań. Zajęcia są bezpłatne.

Skomentuj | [więcej]

 
Przedsiębiorcy wesprzyjcie dzieciaki
22.01.2015.
ImageRegionalna Izba Przemysłowo – Handlowa w Lesznie zaangażowała się w akcję zbierania środków umożliwiających dzieciom z Domu Dziecka we Wschowie wyjazd na zimowisko.

Komentarze (1) | [więcej]

 
Zawalcz o błękitną wstęgę
21.01.2015.
ImageZ nowym rokiem ruszyły zapisy na maraton pływacki „O Błękitną Wstęgę Jeziora Sławskiego”. Komandor Robert Wagner z Ratownictwa Wodnego Sława zaprasza wszystkich chętnych do udziału w czwartej edycji maratonu.

Skomentuj | [więcej]

 
PKP pozwało gminę
20.01.2015.
ImageGmina Szlichtyngowa została pozwana do sądu przez PKP. Chodzi o szyny kolejowe, podkłady betonowe oraz podsypkę, które gmina miała sprzedać. PKP Polskie Koleje Państwowe S.A. Zakład Linii Kolejowych w Ostrowie Wielkopolskim żąda od gminy ponad miliona złotych odszkodowania.

Skomentuj | [więcej]

 
Wraca The Kino
19.01.2015.
ImageAkcja The Kino we Wschowie rozwija się w najlepsze. Stowarzyszenie Twórcze Horyzonty zaprasza w najbliższy piątek ( 23 I) na inauguracyjne w tym roku spotkanie z dobrym filmem.

Skomentuj | [więcej]

 
Kultura na minusie
16.01.2015.
Image19 I w Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie, na zlecenie burmistrz Danuty Patalas, rozpocznie się wewnętrzna kontrola finansowa.

Skomentuj | [więcej]

 
Nasi w Agropasji
15.01.2015.
ImageTrzy firmy z gminy Wschowa prowadzące działalność gospodarczą na terenie wiejskim znalazły się w polsatowskim programie „Agropasja”.

Skomentuj | [więcej]

 
Królewskie zabawy
14.01.2015.
ImageW niedzielę 18 I Muzeum Ziemi Wschowskiej zaprasza  na pierwsze w nowym roku spotkanie z cyklu „Niedzielne, królewskie zabawy w muzeum”.

Skomentuj | [więcej]

 
Zagrali z niemiecką precyzją
13.01.2015.
ImageWe Wschowie gościli członkowie policyjnej orkiestry z Niemiec. W miniony weekend, w klasztorze ojców Franciszkanów dwukrotnie dali koncert.

Skomentuj | [więcej]

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 20 z 3009

Aktualności

Sonda

Czy mieszkania socjalne na starówce w Lesznie to dobry pomysł?
Advertisement
Copyright © 2005 - 2011 Panorama Leszczyńska        Opracowanie strony: NewsNet        Grafika: webSylium                                 Serwer: Logo EasyWWW