Ta strona używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich stosowanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień. Czytaj więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

Komentarze

Pijana za kierownicą
co to za artystka???
Więcej...

Boisko na czas. Basen z poślizgiem?
...8 zamiast planowanych 4 miesięcy:? To raczej mały przekręt, skoro wszystkie wróble ćwierkały od kwietnia, że w 4 miesiące można wybudować tylko sil...
Więcej...

Dopalają z nudów
narod dobry dla liderow czyli elyty politycznej to narod odurzony ,rozpity,niekontrolujacy sytuacji zyciowej.Taki narod mozna karac,rosnie grupa adwok...
Więcej...

 
Aktualności: Wschowa


Wyłowiono ciało 44-latka
29.07.2014.
Image Znaleziono ciało 44-latka, który w niedzielę utopił się w Jeziorze Sławskim, w miejscowości Lubiatów. Mężczyzna wskoczył do wody z roweru wodnego i już nie wypłynął na powierzchnię.

Skomentuj | [więcej]

 
Pracują nad nową strategią
28.07.2014.
ImageW Sławie opracowano strategię rozwoju gminy na lata 2014 - 2020. Teraz z projektem mają zapoznać się mieszkańcy i wyrazić swoją opinię na jego temat.

Skomentuj | [więcej]

 
Pomóżmy Jakubowi
28.07.2014.
ImageDwunastoletni Jakub Michalak ze Starych Drzewiec ( na zdjęciu) potrzebuje wsparcia. U chłopca wykryto anemię aplastyczną z aplazją szpiku.

Skomentuj | [więcej]

 
Pięciu kontra czterech
28.07.2014.
ImageAndrzej Waldman, dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego im. Janusza Korczaka we Wschowie (na zdjęciu) zachowa swoje  stanowisko.

Komentarze (1) | [więcej]

 
Tragedia na quadach
27.07.2014.
Image 27-letni mieszkaniec powiatu wschowskiego zginął wczoraj (26 VII) na polnej drodze w Nowych Drzewcach (gm. Szlichtyngowa). Młody mężczyzna wybrał się na przejażdżkę na quadzie.

Komentarze (1) | [więcej]

 
Potrzebujesz wsparcia?
22.07.2014.
ImageW środę 30 lipca br. w ramach cyklu spotkań pod nazwą „Pozadotacyjne instrumenty wsparcia przedsiębiorstw” odbędzie się we Wschowie spotkanie, w którym bezpłatnie mogą uczestniczyć lokalni przedsiębiorcy oraz osoby, które dopiero planują założenie własnej firmy.

Skomentuj | [więcej]

 
Odkurz rower
22.07.2014.
ImageNie każdego stać na wakacyjny wypoczynek. Wystarczy jednak odkurzyć rower i dołączyć do  miłośników jednośladów skupionych w sekcji rowerowej Stowarzyszenia Turystycznego Ziemi Wschowskiej ( STZW)

Skomentuj | [więcej]

 
Św. Krzysztof nie karał
27.07.2014.
Image Wschowscy policjanci wspólnie z ojcem Maciejem, kapelanem miejscowych funkcjonariuszy, przeprowadzili specjalną akcję skierowaną do kierowców. Związana była ona z dniem świętego Krzysztofa...

Skomentuj | [więcej]

 
Posprzątali cmentarz żydowski
22.07.2014.
ImageGrupa wolontariuszy działających w ramach programu „Historia ukryta w kamieniu” uporządkowała i przeprowadziła prace inwentaryzacyjne na cmentarzu żydowskim w Górczynie.

Komentarze (3) | [więcej]

 
Zbudują Wschowę
21.07.2014.
ImageMuzeum Ziemi Wschowskiej serdecznie zaprasza wszystkie dzieci wraz z opiekunami do udziału w letnich zajęciach pod hasłem: „Lato w muzeum- budowanie Wschowy".

Skomentuj | [więcej]

 
Pijana pilnowała dzieci
17.07.2014.
ImagePolicjanci z powiatu wschowskiego skontrolowali tzw. dzikie kąpieliska. Na jednym z nich pijana matka pilnowała dwójki małych dzieci. 

Komentarze (3) | [więcej]

 
Dwójka w nowej odsłonie
15.07.2014.
ImageRozstrzygnięto przetarg na zagospodarowanie terenu przy Szkole Podstawowej nr 2 we Wschowie. W planach jest budowa boiska wielofunkcyjnego i budowa zjazdu z drogi powiatowej przy ul. Kościuszki na teren placówki.

Skomentuj | [więcej]

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 20 z 2888

Aktualności

Sonda

Które kąpielisko odwiedzasz najczęściej?
Advertisement
Copyright © 2005 - 2011 Panorama Leszczyńska        Opracowanie strony: NewsNet        Grafika: webSylium                                 Serwer: Logo EasyWWW