Ta strona używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich stosowanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień. Czytaj więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

Komentarze

Słyną z "krówki" i chleba
i slyna z czystosci bo jak pamiecia siegam zawsze starannie przystrzyzony zywoplot od czasow Edwarda Gierka mogl byc podziwiany. A co do produktow ros...
Więcej...

Utracone rynki arabskie
halalalla was nie wyzwoli. Niezaslaniajcie sie zezwoleniem na uboj rytualny, bo nic nie pomoze miesku czerwonemu czy bialemu w jego czystosci jak EKOL...
Więcej...

Zagłosowali przeciw wiatrakom
Gratuluje mieszkańcom obu wsi mądrej decyzji, a władzom miasta Wschowa uszanowania woli wyborców....!!!!
Więcej...

 
Aktualności: Wschowa


Do Wschowy przyjadą relikwie Jana Pawła II
27.06.2015.
Image
Jutro ( 28 VI) w klasztorze ojców Franciszkanów we Wschowie odbędzie się wyjątkowa uroczystość.  Arcybiskup Mieczysław Mokrzycki wprowadzi do klasztoru relikwie Jana Pawła II uznanego za Kościół Katolicki za świętego.

Komentarze (4) | [więcej]

 
Oddają serce zabytkom
26.06.2015.
Image
Wschowskie stowarzyszenie Czas A.R.T.w ramach projektu „Serce dla Żłóbka Chrystusa” organizuje wiele ciekawych inicjatyw. Ostatnim razem gościł u nich Michał Malinowski.

Skomentuj | [więcej]

 
Piko czyli czworonożny glina
26.06.2015.
Image
Wyjątkowego gościa mieli na sesji Rady Powiatu Wschowskiego radni. Zaprezentował się im pies służbowy Piko służący od niedawna w Komendzie Powiatowej Policji we Wschowie. To właśnie poprzednia rada przeznaczyła środki na jego  zakup.

Skomentuj | [więcej]

 
Sobótkowa magia
22.06.2015.
Image
Podczas nocy świętojańskiej w Sławie poszukiwano kwiat paproci, krzesano ogień i rozstrzygnięto konkurs na najciekawszy, ekologiczny wianek sobótkowy.

Skomentuj | [więcej]

 
Personalne wycieczki radnego
26.06.2015.
Image
Najpierw zarzuty Przemysława Kuchcickiego odpierała Marta Małuks, dyrektorka Muzeum Ziemi Wschowskiej, a tym razem odniosła się do nich Katarzyna Owoc- Kochańska ( na zdjęciu) ze stowarzyszenia Czas A.R.T

Skomentuj | [więcej]

 
Zagłosowali przeciw wiatrakom
29.06.2015.

Image

W Siedlnicy i Olbrachcicach odbył się plebiscyt w sprawie budowy farmy wiatrowej pomiędzy wspomnianymi miejscowościami. Większość wypowiedziała się przeciwko turbinom wiatrowym. We wschowskim ratuszu uszanują tę decyzję.

Komentarze (1) | [więcej]

 
Niedzielne zabawy dobiegły końca
22.06.2015.
Image
Warsztatami z Michałem Malinowskim, dyrektorem Muzeum Bajek Baśni i Opowieści MuBaBaO zakończył się cykl spotkań we Wschowie zatytułowanych Niedzielne Królewskie Zabawy w Muzeum.

Skomentuj | [więcej]

 
W uznaniu zasług
26.06.2015.
Image
Renata Chilarska, dyrektorka Szkoły Podstawowej w Łysinach i przedstawicielka organizacji pozarządowych, starosta wschowski Marek Boryczka oraz Ryszard Szumski, przewodniczący Rady Powiatu Wschowskiego minionej kadencji, zostali wyróżnieni przez wicepremiera Janusza Piechocińskiego.

Skomentuj | [więcej]

 
Celne oko strzelców
22.06.2015.
Image
Strzelcy i kadeci z Jednostki Strzeleckiej 4047 Wschowa jako reprezentanci powiatowych struktur LOK wzięli udział w Centralnych Zawodach w Wieloboju Obronnym LOK w Zegrzu.

Skomentuj | [więcej]

 
Niebezpieczny parking przy Pocztowej
21.06.2015.
Image
Przemysław Kuchcicki, radny miejski Wschowy zwrócił się na ostatniej sesji z interpelacją w sprawie włączenia do Strefy Płatnego Parkowania parkingu przy ulicy Pocztowej.

Skomentuj | [więcej]

 
Chcą sprzedać dawną mleczarnię
19.06.2015.

Image

Coraz więcej inwestorów zagląda do Wschowy, a to oznacza, że będzie praca dla mieszkańców. Gmina prowadzi rozmowy z kilkoma podmiotami, a priorytetem jest sprzedaż budynków po byłej mleczarni. Nieruchomość od lat niszczeje. Może w końcu poszukiwania inwestora okażą się owocne.

Skomentuj | [więcej]

 
Mimo dozoru znęcał się nad matką
19.06.2015.
Image
Trzymiesięczny areszt zastosowano wobec mieszkańca powiatu wschowskiego który znęcał się nad matką i groził jej śmiercią.

Skomentuj | [więcej]

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 20 z 3194

Aktualności

Sonda

Czy wprowadzenie Leszczyńskiej Karty Miejskiej to dobry pomysł?
Advertisement
Copyright © 2005 - 2015 Panorama Leszczyńska        Opracowanie strony: NewsNet        Grafika: webSylium                                 Serwer: Logo EasyWWW