Ta strona używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich stosowanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień. Czytaj więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

Komentarze

Z Raju do piekła
Ciepłociąg schowają jak już będzie po remoncie. Tak samo jak dla kier. Kazimierczaka nie było problemem że trzeba będzie zmienić nowowybudowany chodni...
Więcej...

Wioska nieduża, ale mają jezioro i pałace
już się rozpędzam i kupuję :grin :grin :grin
Więcej...

Mammobus przyjedzie dzień później
przyczyna schorzen nowotworowych . Dotego dochodzi spozywanie kwasnego mesa. W przyszłości, będziemy się zastanawiać jak można żyć jedząc mięso. Wysta...
Więcej...

 
Aktualności: Wschowa


Zumba na plaży
23.08.2015.
Image
Dziś ( 23 VIII) po południu piasek na sławskiej plaży miejskiej rozgrzeje się do czerwoności.  O godzinie 16.00 rozpocznie się tam „Flash mob zumba beach party”.Spotkanie poprowadzi sześciu instruktorów.

Skomentuj | [więcej]

 
Poznał ją w sieci, prześladował w realu
25.08.2015.
Image
Na pół roku więzienia w zawieszeniu na trzy lata skazał Sąd Rejonowy we Wschowie mężczyznę, który przez kilka miesięcy nękał poznaną w internecie kobietę. Wyrok w tej sprawie zapadł w sierpniu br.

Skomentuj | [więcej]

 
Zapraszają na Wschowski Kongres Kobiet
26.08.2015.
Image
Znamy szczegóły  Czwartego Wschowskiego Kongresu Kobiet. W tym roku odbędzie się on 3 października, o godz. 10.00 w sali Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie i będzie  „na bogato”.

Skomentuj | [więcej]

 
Zawody pływackie i pokazy nurkowe
26.08.2015.
Image
Dziś ( 26 VIII) o godz. 11.00 na basenie miejskim we Wschowie odbędą się zawody pływackie oraz pokazy nurkowania.

Skomentuj | [więcej]

 
Korona dla Kingi
23.08.2015.
Image
Kinga Bilińska z Wrocławia założyła koronę Miss Sławskiej Plaży. Jednocześnie podbiła serca widzów i została Miss Publiczności. W nagrodę pojedzie do luksusowego SPA oraz spędzi weekend w Hotelu Belweder w Karpaczu.

Skomentuj | [więcej]

 
Piękne dziewczyny ponownie na scenie
22.08.2015.

Image

X Wybory Miss Sławskiej Plaży, które odbywały się 19 lipca przerwała gwałtowna burza. Dziś tj. 22 sierpnia organizatorzy ponownie zapraszają na spotkanie z pięknymi dziewczętami. Wybory rozpoczną się o godzinie 15.00.

 

Skomentuj | [więcej]

 
Dwójka jak nowa (galeria)
20.08.2015.
Image
Dobiegają końca prace modernizacyjne w Szkole Podstawowej nr 2 we Wschowie. We wrześniu dzieci spojrzą na swoją szkołę nowymi oczami. Będą miały  do dyspozycji boisko wielofunkcyjne oraz miasteczko ruchu drogowego.

Skomentuj | [więcej]

 
Sprzątanie w parkach trwa (galeria)
20.08.2015.
Image
Choć od burzy jaka nawiedziła Wschowę minął niemal tydzień, jej fatalne skutki są widoczne po dziś dzień. Szczególnie w parkach w centrum miasta.

Skomentuj | [więcej]

 
Chętnych na basen nie brakuje (galeria)
20.08.2015.
Image
Odkryty basen we Wschowie cieszy się niesłabnącym powodzeniem. W tym roku z uwagi na panujące przez większość wakacji upały pływalnię OSiR odwiedziła prawdopodobnie rekordowa liczba mieszkańców.

Skomentuj | [więcej]

 
Bezpłatne porady prawne i psychologiczne
20.08.2015.
Image
Stowarzyszenie CIVIS SUM i Starostwo Powiatowe we Wschowie zapraszają mieszkańców powiatu do korzystania z bezpłatnych porad prawnych, psychologicznych oraz wsparcia mediatora.

Skomentuj | [więcej]

 
Mają wspólny cel
19.08.2015.
Image
Dziś ( 19 VIII) Marta Małkus, dyrektorka Muzeum Ziemi Wschowskiej ( z prawej) wraz z Magdaleną Oxfort, pełnomocniczką niemieckiego ministerstwa ds. kultury i mediów Rządu Federalnego ( z lewej) przedstawiły plany współpracy na najbliższe dwa lata.

Skomentuj | [więcej]

 
Obrobili kantor, staną przed sądem
29.07.2015.
Image
Wschowska prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko trzem mężczyznom. Jak podkreśla prokuratura 39-, 32- i 25-latek - 31 grudnia ub.r. - działając wspólnie i w porozumieniu, przy użyciu dopasowanego klucza, włamali się do kantoru wymiany walut.

Skomentuj | [więcej]

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 20 z 3244

Aktualności

Sonda

Czy zwracasz uwagę na banery wyborcze umieszczone na skrzyżowaniach?
Advertisement
Copyright © 2005 - 2015 Panorama Leszczyńska        Opracowanie strony: NewsNet        Grafika: webSylium                                 Serwer: Logo EasyWWW