Ta strona używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich stosowanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień. Czytaj więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

Komentarze

Startuje w wyborach
Zadłużenie Polski jest 35 razy większe niż za Gierka. I tak rząd: 1. Mazowieckiego UW od 12.09.1989 r. rządził 16 m-cy, Przygotował zbrodniczą usta...
Więcej...

Zmarł Roman Skrzypczak
Romana znałem blisko 10 lat. Wspaniały,bliski innym umiał słuchać i dawał nadzieję!!! ŻAL,że niema go wśród nas...CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI.
Więcej...

Startuje w wyborach
Nakładem Wydawnictwa Biały Kruk 6 marca ukaże się książka Wygaszanie Polski, w której dwudziestu jeden autorów  naukowców, publicystów, posłów, spe...
Więcej...

 
Aktualności: Wschowa


Wielkanocne pieczenie
27.02.2015.
ImageDo 23 marca br. mieszkańcy gminy Sława mają czas na zgłaszanie swojego udziału w dorocznym gminnym konkursie wypieków wielkanocnych. To już czternasta edycja konkursu.

Skomentuj | [więcej]

 
Kowalska na Dniach Wschowy
27.02.2015.
ImageWiemy już kto wystąpi 20 czerwca br. na Dniach Wschowy.  Do królewskiego miasta przyjadą: Vavamuffin oraz Kasia Kowalska.

Skomentuj | [więcej]

 
Kreatywnie i wesoło
24.02.2015.
ImagePod takim hasłem upływają tegoroczne ferie w Domu Kultury w Sławie. Dzieci uczestniczą w konkursach i zabawach oraz wykonują wspólne różnorodne prace artystyczne np. szyją pacynki.

Skomentuj | [więcej]

 
Nie dla kompostowni
23.02.2015.
ImageFirma Zbigtar z Osowej Sieni ma w planach budowę kompostowni na terenach graniczących z gminą Wschowa. Chodzi o miejscowość Zbarzewo w gminie Włoszakowice. Samorząd Wschowy wyraził jednak stanowczy sprzeciw dla realizacji tego przedsięwzięcia.

Komentarze (2) | [więcej]

 
Dachowanie po pijaku
20.02.2015.
Image Kierowca BMW swe nieodpowiedzialne zachowanie mógł zakończyć tragicznie. Wypadł z drogi pod Wschową na pobocze i dachował. Mieszkaniec Wschowy miał ponad trzy promile alkoholu we krwi.

Skomentuj | [więcej]

 
Pod szczególnym nadzorem
20.02.2015.
ImageOd tygodnia w województwie lubuskim trwają ferie zimowe. Jak co roku policjanci i strażacy ze Wschowy prowadzą działania prewencyjne pod nazwą  „Bezpieczne ferie 2015”.


Skomentuj | [więcej]

 
Tym razem o monetach
20.02.2015.
ImageKolejne spotkanie z cyklu muzealnych zabaw dla najmłodszych mieszkańców gminy Wschowa dostarczyło uczestnikom wielu niezapomnianych wrażeń.

Skomentuj | [więcej]

 
Mniejsza kasa na oświatę
19.02.2015.
ImageWschowski samorząd dostanie w tym roku mniej pieniędzy na oświatę. Ministerstwo Finansów poinformowało, że subwencja zostaje obcięta o 348 tysięcy złotych.

Skomentuj | [więcej]

 
Spółka po nowemu
17.02.2015.
ImageSpółka Komunalna we Wschowie ma nowego prezesa. Stanowisko to po Romanie Żaczyku objęła ekonomistka Marzena Janik, absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu.

Komentarze (1) | [więcej]

 
Zagrali i zebrali ponad 3 tysiące
16.02.2015.
ImagePonad 3 tys. zł udało się zebrać podczas koncertu charytatywnego na rzecz Waldemara Kociubińskiego ze Wschowy. Zespół Bedrock Blues zagrał z sercem, a słuchacze nie żałowali grosza.

Skomentuj | [więcej]

 
Odzyskali telefon
14.02.2015.
ImageWschowscy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który w szatni jednego z zakładów włamał się do szafki ubraniowej skąd ukradł telefon komórkowy.

Komentarze (1) | [więcej]

 
Ukradł auto nauczycielce
14.02.2015.
ImageNiecodzienne zdarzenie odnotowali wschowscy policjanci. Z parkingu przyszkolnego we Wschowie zniknęło auto nauczycielki. Okazało się, że skradł je uczeń. 

Komentarze (2) | [więcej]

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 20 z 3039

Aktualności

Sonda

Czy Polska powinna dostarczać broń Ukrainie?
Advertisement
Copyright © 2005 - 2011 Panorama Leszczyńska        Opracowanie strony: NewsNet        Grafika: webSylium                                 Serwer: Logo EasyWWW