Ta strona używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich stosowanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień. Czytaj więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

Komentarze

Kraków i Robbie rulez!
O ile się nie mylę to właśnie wspomniane wyżej jewrejskie bydło skakało i skacze po polskich grobach niczym nomen omen bydło po pastwisku.
Więcej...

Triumf Obry, Polonii i PKS
drogi czytelniku, obie formy z ,,y" (starsza) oraz ,,i", są poprawne...Pozdrawiam
Więcej...

Triumf Obry, Polonii i PKS
Co za analfabeta... Sprawdź najpierw jak poprawnie pisze się pierwsze słowo z tytułu...
Więcej...

 
Aktualności: Wschowa


Potrzeba prezydentury odważnej i rozważnej
23.04.2015.
ImageZ  mieszkańcami Wschowy spotkał się  Andrzej Duda, kandydat Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta RP. Wschowa była jednym z kilku lubuskich miast, które kandydat odwiedził w ciągu dwóch dni.


Skomentuj | [więcej]

 
Rowerzyści posprzątają las
24.04.2015.
Tylko do dziś ( 24 IV) trwają zapisy na wschowski XIV eko rajd rowerowy, który odbędzie się jutro i zostanie połączony z czyszczeniem dróg leśnych. Image

Skomentuj | [więcej]

 
Duda przyjedzie do Wschowy
20.04.2015.
ImageJutro (21 IV) o godz, 14.00 na wschowskim rynku z mieszkańcami spotka się Andrzej Duda, kandydat Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta RP.

Komentarze (2) | [więcej]

 
RMF FM nadawało ze Sławy
21.04.2015.
ImageW sobotę (18 IV) gminę Sława odwiedzili reporterzy radia RMF FM. Przez cały dzień powiadali o atrakcjach, zabytkach i historii tej miejscowości.

Skomentuj | [więcej]

 
Zmiana warty w PiS
15.04.2015.
ImageMarek Ast, poseł Prawa i Sprawiedliwości, poinformował o „zmianie warty” we wschowskich powiatowych strukturach PiS. Ze stanowiska przewodniczącej zrezygnowała Elżbieta Rahnefeld.

Skomentuj | [więcej]

 
Sexy Mama
14.04.2015.

ImageBrzmi intrygująco? To nazwa jednego z zespołów, które zagrają na IX Ogólnopolskim Festiwalu Bluesowym Las Woda & Blues w Radzyniu. 

Komentarze (2) | [więcej]

 
Oglądaj z rozmysłem
13.04.2015.
Image18 kwietnia br. Muzeum Ziemi Wschowskiej, w ramach Dnia Wolnej Sztuki, pokaże odwiedzającym pięć wybranych eksponatów zachęcając do refleksyjnego, powolnego zwiedzania.

Skomentuj | [więcej]

 
Zdjęcie z policjantem
12.04.2015.
ImageWschowscy policjanci zapraszają gimnazjalistów pasjonujących się fotografią do udziału w VI edycji konkursu fotograficznego „Policja w obiektywie”. Nagrodą dla laureatów są tablety.

Skomentuj | [więcej]

 
Zgłoś autokar do kontroli
11.04.2015.
ImageWschowscy funkcjonariusze zachęcają organizatorów wycieczek autokarowych w których uczestniczą dzieci i młodzież do  informowania policji o wyprawie. 

Skomentuj | [więcej]

 
10 - latek zginął na miejscu
10.04.2015.
ImageWczoraj ( 9 IV) po południu na drogach powiatu wschowskiego doszło do dwóch poważnych wypadków. W jednym z nich zginął 10 - letni chłopczyk. 

Skomentuj | [więcej]

 
Koncerty u Archanioła
09.04.2015.
ImageSława przygotowuje się do VIII Międzynarodowych Spotkań Muzycznych  "U św. Michała Archanioła". Cykl koncertów rozpocznie się 26 kwietnia br.

Skomentuj | [więcej]

 
Mogą zyskać 400 tys. zł rocznie
08.04.2015.
ImageOd 4 lat firma Domrel, mająca swoją siedzibę w Szczecinie, przymierza się do postawienia w gminie Wschowa czterech turbin wiatrowych. Farma miałaby powstać między Siedlnicą a Olbrachcicami.

Komentarze (2) | [więcej]

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 20 z 3080

Aktualności

Sonda

Twoim zdaniem siedziba Urzędu Miasta Leszna zamiast Galerii Goplana to:
Advertisement
Copyright © 2005 - 2011 Panorama Leszczyńska        Opracowanie strony: NewsNet        Grafika: webSylium                                 Serwer: Logo EasyWWW