Ta strona używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich stosowanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień. Czytaj więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

Komentarze

Najmilsi zdaniem pacjentów
Zgadzam się z wyborem.Pani Renata ma w sobie tyle spokoju,serdeczności,troski iż już od pierwszej chwili kontaktu z nią darzy się ją sympatią.Gratuluj...
Więcej...

Najmilsi zdaniem pacjentów
Pani Renata jest naprawdę rewelacyjna,zawsze uśmiechnięta, ciepła. Gratulacje!
Więcej...

Sprawa kurzej fermy trafiła do kolegium
Kilkaset metrów od posesji , na wsi ,tez nie wolno budować nowoczesnych kurników ? To przepraszam bardzo gdzie wolno? Ci Państwo ze zdjęcia maja ta...
Więcej...

 
Aktualności: Wschowa


Obrobili kantor, staną przed sądem
29.07.2015.
Image
Wschowska prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko trzem mężczyznom. Jak podkreśla prokuratura 39-, 32- i 25-latek - 31 grudnia ub.r. - działając wspólnie i w porozumieniu, przy użyciu dopasowanego klucza, włamali się do kantoru wymiany walut.

Skomentuj | [więcej]

 
Kto rozpoznaje tego mężczyznę?
24.07.2015.
Image
Wydział kryminalny KPP we Wschowie prowadzi postępowanie dotyczące kradzieży złotego łańcuszka. Do kradzieży doszło 3 lipca w godzinach popołudniowych. 

Skomentuj | [więcej]

 
Tragiczne skutki wichury
19.07.2015.
Image
Wystarczyło kilka chwil, by pogoda diametralnie się zmieniła. Wichura ma, niestety, tragiczne skutki. W Sławie drzewo przygniotło samochód. Zginęła podróżująca nim kobieta. 

Skomentuj | [więcej]

 
W jamajskich klimatach (galeria)
18.07.2015.
Image
Miłość, pokój, dużo luzu i dobrej muzy. W takich klimatach bawiono się na festiwalu reggae Burning Sun, który trwał od 16 do 18 lipca na torze motocrossowym Kacze Doły.

Komentarze (1) | [więcej]

 
Płacą zaległości z 2014 roku
17.07.2015.

Image

Sytuacja finansowa gminy Szlichtyngowa jest kiepska. Prawdopodobnie nie rozpoczną się już żadne, mimo że były zaplanowane w tegorocznym budżecie, inwestycje.- Mój poprzednik zostawił mnie, moich współpracowników, ale przede wszystkim mieszkańców w bardzo trudnej sytuacji – mówi Elżbieta Rahnefeld, burmistrz Szlichtyngowej. ( na zdjęciu)

 

Komentarze (1) | [więcej]

 
Fitness na plaży
16.07.2015.
Image
W Sławie, w myśl zasady w zdrowym ciele zdrowy duch, nawet w wakacje miłośnicy aktywnego stylu życia nie zwalniają tempa. Co ważne niektóre zajęcia jak fitness na plaży są bezpłatne.

Skomentuj | [więcej]

 
Bezpieczni nad wodą
16.07.2015.
Image
W powiecie wschowskim nad bezpieczeństwem wypoczywających nad jeziorami czuwa kilka służb: policjanci, WOPR, Ratownictwo Wodne Sława, Społeczne Straż Rybacka, Straż Leśna oraz strażnicy miejscy ze Wschowy i Sławy.

Skomentuj | [więcej]

 
Taaaaakie pomidory!
16.07.2015.
Image
Edward Cebenko z Osowej Sieni ( na zdjęciu) wyhodował pomidory giganty. Pojedyncze sztuki osiągają wagę 1,5 kilograma.

Komentarze (1) | [więcej]

 
Burning Sun Festival czas zacząć
16.07.2015.

Image

Dziś (16 VII) rozpoczyna się na torze motocrossowym Kacze Doły pierwsza edycja trzydniowego festiwalu reggae Burning Sun Festival.  Dla fanów reggae, którzy przyjechali tu z całej Polski, przygotowano muzyczną i gastronomiczną ucztę.

Skomentuj | [więcej]

 
Gra turystyczna z miastem w roli głównej
12.07.2015.
Image
Od teraz Wschowę można odkrywać w nieszablonowy sposób. Stowarzyszenie Kulturalno-Turystyczne Viator przygotowało grę turystyczną dotyczącą Wschowy.


Skomentuj | [więcej]

 
Wydali płytę z hejnałem miasta
10.07.2015.
Image
Stowarzyszenie Przyjaciół Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia we Wschowie „ BIS ” wydało płytę ze wschowskim hejnałem. Autorem hejnału jest Mieczysław Leśniczak, honorowy obywatel gminy Wschowa i znany muzyk: trębacz solista i kameralista.                                                                              

           

Skomentuj | [więcej]

 
22 przekroczyło prędkość
10.07.2015.
Image
Nadzór nad ruchem drogowym – jak przekonują policjanci – to najskuteczniejszy sposób na poprawę bezpieczeństwa. Ilość mandatów jakie otrzymują kierowcy podczas zorganizowanych przez funkcjonariuszy akcji zdaje się to potwierdzać.

Skomentuj | [więcej]

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 20 z 3233

Aktualności

Sonda

Czy zażywałeś/aś kiedyś dopalacze?
Advertisement
Copyright © 2005 - 2015 Panorama Leszczyńska        Opracowanie strony: NewsNet        Grafika: webSylium                                 Serwer: Logo EasyWWW