Ta strona używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich stosowanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień. Czytaj więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

Komentarze

Rada przeciw mieszkańcom Grzybowa (galeria)
Uważacie się za lepszych? Widząc wasze zachowanie, pełne histerii uważam was za kogoś gorszego. Trochę odpowiedzialności za społeczeństwo. Aspołeczne ...
Więcej...

Symboliczne otwarcie
Trzeba przyznać, że obiekt lekkoatletyczny przy OKF-ie w Górze mamy wreszcie po tylu latach imponujący, ładnie jest tu teren zadbany, trawa przycięta ...
Więcej...

Rada przeciw mieszkańcom Grzybowa (galeria)
Bardzo dobrze ze beda budowane.Jakas grupka ludzi bedzie dyktowala warunki.Śmiechu warte. :grin
Więcej...

 
Aktualności: Wschowa


Oddali 15 litrów krwi
19.10.2014.
Image35 osób oddało krew podczas jesiennej akcji honorowego krwiodawstwa zorganizowanej przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sławie.

Skomentuj | [więcej]

 
Nowicki i Paranienormalni dla Weroniki
20.10.2014.
ImageDo akcji Sława Lake Challenge włączają się kolejne osoby, a niektóre z nich doskonale znamy ze szklanego ekranu.

Skomentuj | [więcej]

 
Stawiają na gospodarkę
15.10.2014.
ImageKWW Nasza Wschowa - Nasz Samorząd, którego liderem jest Miłosz  Czopek, ogłosił główne założenia programowe. Stawia przede wszystkim na rozwój gospodarczy i międzygminną współpracę.

Skomentuj | [więcej]

 
Kobiety widzą głębiej (galeria)
13.10.2014.
ImageW sobotę 11 października w gimnazjum nr 2 we Wschowie odbył się III Wschowski Kongres Kobiet. Hasło przewodnie tegorocznego spotkania brzmiało: "Optymistkom łatwej dosięgnąć gwiazd".

Skomentuj | [więcej]

 
70 rocznica zagłady Huty Pieniackiej
19.10.2014.
ImageDziś (19 X) drugi dzień uroczystości związanych z 70. rocznicą zagłady Huty Pieniackiej. Obchody organizuje Stowarzyszenie Huta Pieniacka we Wschowie.

Komentarze (1) | [więcej]

 
To było zatrucie
16.10.2014.
ImageWiadomo już, co było przyczyną pomoru pszczół w Przyczynie Dolnej. Badanie próbek martwych owadów potwierdziło zatrucie substancją aktywną występującą w wycofanym z użycia środku ochrony roślin.

Skomentuj | [więcej]

 
Wygodniej na osiedlu
10.10.2014.
ImageJuż niebawem rozpocznie się we Wschowie budowa odcinka łączącego ulicę Wolsztyńską z Jagiellońską.  Właśnie rozstrzygnięto przetarg na prace remontowe.

Skomentuj | [więcej]

 
Po co nam mediator?
14.10.2014.
ImageDo soboty 18 października trwać będzie ogólnopolska akcja „Tydzień Mediacji”, do której włączyła się także Prokuratura Rejonowa we Wschowie. W najbliższych dniach dyżurować  będą prokuratorzy.

Skomentuj | [więcej]

 
Sroce spod ogona nie wypadli
17.10.2014.
ImageWschowski PSL zaprezentował kandydatów do rad miejskich, rady powiatu i sejmiku. To ludzie z różnych kręgów, reprezentujący różnorodne zawody. Łączy ich jedno: pasja, zaangażowanie i dbałość o środowisko naturalne.

Skomentuj | [więcej]

 
Odkryją tajemnice lampionu
10.10.2014.
ImageWschowskie muzeum zaprasza dzieci w wieku 4 – 10 lat, wraz z opiekunami,  na spotkanie 19 października. Spotkanie obędzie się w ramach cyklu Niedzielne Zabawy w Muzeum.

Skomentuj | [więcej]

 
Stracili kolejny baner
08.10.2014.
ImagePo raz drugi komitet Razem w Przyszłość we Wschowie stracił baner wyborczy. Tym razem plakat z podobizną Kingi Dąbrowskiej, kandydatki na burmistrza Wschowy zniknął w Tylewicach.

Skomentuj | [więcej]

 
Oszpecił czternaście budynków
07.10.2014.
Image W ręce wschowskich stróżów prawa trafił 18-letni wandal, który sprayem wypisał na czternastu budynkach wulgarne napisy. Młody mężczyzna odpowie za to przed sądem.

Skomentuj | [więcej]

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 20 z 2946

Aktualności

Sonda

Czy banery wyborcze przy drogach przeszkadzają ci jako kierowcy?
Advertisement
Copyright © 2005 - 2011 Panorama Leszczyńska        Opracowanie strony: NewsNet        Grafika: webSylium                                 Serwer: Logo EasyWWW