Ta strona używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich stosowanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień. Czytaj więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

Komentarze

Zaprzecza, że był mobbing w Dino
Witam moim zdaniem to pani kierownik chciała się wybielic bo mieszka w małej miejscowości i jest na językach. Jakim to trzeba być człowiekiem zeby po...
Więcej...

Protetyk bez uprawnień usłyszał zarzuty
To była i mam nadzieję źe jest szansa dla ludzi których nie stać na paska rskie ceny proponowane przez stomatologów i legalne firmy protetyczne!!! Pac...
Więcej...

Odmówili szczepień
Jeśli zamieścisz artykuły na Facebooku, żeby ostrzec innych o szkodliwości szczepionek, lub linki na Twitterze o najnowszych badaniach wiążących szcze...
Więcej...

 
Aktualności: Wschowa


Wyśpiewać Euro Disneyland
26.03.2015.
ImageKacper Mikołajczuk ze Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku pomyślnie przeszedł eliminacje do 20 Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Wygraj Sukces.

Skomentuj | [więcej]

 
Zacznie pracę od 1 kwietnia
25.03.2015.
ImageZnamy nazwisko nowego naczelnika wydziału gospodarki gminy w Urzędzie Miasta i Gminy we Wschowie. Burmistrz Danuta Patals powołała na to stanowisko Krzysztofa Wozińskiego.

Komentarze (1) | [więcej]

 
Zlikwidowali gimnazjum
24.03.2015.
ImageNa ostatniej sesji miejskiej zapadła ostateczna decyzja o likwidacji Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi we Wschowie. Szkoła przestaje istnieć z dniem 31 sierpnia br.

Skomentuj | [więcej]

 
Odwiedzili Wzgórza Pszczółkowskie
22.03.2015.
ImageDziś ( 22 III) rowerzyści z Klubu Turystyki Rowerowej Horyzont we Wschowie powitali wiosnę. Trasa wiosennego rajdu wiodła na Wzgórza Pszczółkowskie.

Skomentuj | [więcej]

 
Rowerami na krańce świata
21.03.2015.
ImageW niedzielę 22 III w Domu Kultury w Sławie zainaugurowany zostanie drugi sezon „Spotkań z podróżnikami”, których organizatorem jest stowarzyszenie Twórcze Horyzonty.

Skomentuj | [więcej]

 
Przepędzili zimę
20.03.2015.
ImageDziś (20 III) br. na plaży Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku przedszkolaki i uczniowie klas I-III szkół podstawowych wypędzili zimę ze Sławy.

Skomentuj | [więcej]

 
Potrącony pieszy
20.03.2015.
ImagePomimo prowadzonych przez Policję w skali całego kraju działań prewencyjnych i ciągłego informowania o konieczności noszenia elementów odblaskowych poza terenem zabudowanych po zmierzchu nadal trafiają się lekkomyślni piesi, którzy łamią obowiązujące przepisy.

Skomentuj | [więcej]

 
Nadal bez oddziału dziecięcego
18.03.2015.
ImagePromocja zdrowia, rozbudowa stacji dializ, termomodernizacja, rozbudowa rejestracji poradni specjalistycznych, podjazd dla niepełnosprawnych, winda zewnętrzna oraz przebudowa Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego to plany Nowego Szpitala we Wschowie na 2015 rok.

Skomentuj | [więcej]

 
Ochotnik nie zawodowiec?
18.03.2015.
ImageOd tego roku Ochotnicza Straż Pożarna w Siedlnicy jest w Krajowym Systemie Ratowniczo – Gaśniczym. Włączenie do systemu jest potwierdzeniem, że jednostka spełnia wysokie wymogi zarówno w kwestii przeszkolenia ludzi, jak i sprzętowe. Tymczasem Aleksander Polański, były prezes OSP w Sławie i przewodniczący Rady Powiatu Wschowskiego twierdzi, że utrzymanie jednostek OSP jest zbyt drogie dla gmin.

Skomentuj | [więcej]

 
Wystaw się na jarmarku
17.03.2015.
ImageCentrum Kultury i Rekreacji we Wschowie zaprasza wystawców do udziału w Mieszczańskim Jarmarku Produktów Tradycyjnych. Jarmark odbędzie się w dniach 23-24 maja br. na wschowskim rynku.

Skomentuj | [więcej]

 
Siatkarskie święto (galeria)
14.03.2015.
ImagePonad sto zespołów z Polski przyjechało do Szlichtyngowej by wziąć udział w święcie siatkarskim. Virtus Volley Cup XI, ogólnopolski turniej minisiatkówki dziewcząt, rozgrywano w dniach 13-14 marca br. 

Skomentuj | [więcej]

 
Wystarczy mu jedna kadencja
13.03.2015.
ImageW Zamku Królewskim we Wschowie z mieszkańcami spotkał się Janusz Palikot, szef Twojego Ruchu i kandydat na prezydenta RP. Sala była niemal pełna.

Komentarze (4) | [więcej]

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 20 z 3062

Aktualności

Sonda

Czy prywatyzacja szpitala w Lesznie to dobry pomysł?
Advertisement
Copyright © 2005 - 2011 Panorama Leszczyńska        Opracowanie strony: NewsNet        Grafika: webSylium                                 Serwer: Logo EasyWWW