Ta strona używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich stosowanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień. Czytaj więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

Komentarze

Na Piętrze zmienia oblicze
Święta prawda do komentarza powyżej! Ta niewielka galeryjka robi więcej dobrego, niż niejedna instytucja. Gratuluję zapału, determinacji, chęci, pomys...
Więcej...

Przedstawił radnych i program
ceny wołowiny ma burmistrz załatwić?? :upset skad ty jesteś z kółek rolnych ?
Więcej...

Borowiak wyrzucony z PO (wideo)
Skoro Platforma Obywatelska wykluczyła ze swych szeregów posła Borowiaka, to albo poseł jest nie godny, albo Platforma do niczego. Chociaż - moim skro...
Więcej...

Studniówki
Bojanowo. Elegancko i z klasą (galeria)
12.02.2012.
ImageTak bawili się w sobotnią (11 II) noc uczniowie Zespołu Szkół Rolniczych w Bojanowie. Niezapomnianą studniówkę urządzili w restauracji Błękitna.

Skomentuj | [więcej]

 
Góra. Ostatnia studniówka w Zespole...(galeria)
12.02.2012.
Image...w tym sezonie. W sobotę (11 II) bawili się uczniowie ostatnich trzech maturalnych klas z Zespołu Szkół im. gen. Sylwestra Kaliskiego w Górze.

Komentarze (3) | [więcej]

 
Leszno. Ekonomik - odsłona druga (galeria)
11.02.2012.
ImageW piątkowy (10 II) wieczór kolejna grupa maturzystów z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Lesznie bawiła się na studniówce. Imprezę zorganizowano w restauracji Finezja.

Skomentuj | [więcej]

 
Wschowa. Bal w Toskanii (galeria)
11.02.2012.
ImageW eleganckich wnętrzach restauracji Toskania we Włoszakowicach studniówkowy bal urządzili maturzyści z I Zespołu Szkół we Wschowie. Dziewczęta - nawet te nie wierzące w przesądy - nie zapomniały o obowiązkowych, czerwonych podwiązkach.

Skomentuj | [więcej]

 
Leszno. Studniówka z maskami (wideo/galeria)
11.02.2012.
ImageW specjalnie udekorowanej szkolnej auli bawili się uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego w Lesznie. Wiodącym rekwizytem studniówki w tym roku były maski.

Komentarze (8) | [więcej]

 
Leszno. Studniówka, a potem ferie (galeria)
10.02.2012.
ImageSzampańskiej studniówkowej zabawy życzył młodym ludziom Szymon Tabert, dyrektor Zespołu Szkół Rolniczo - Budowlanych w Lesznie. 

Komentarze (1) | [więcej]

 
Leszno. Ekonomik - odsłona pierwsza (galeria)
10.02.2012.
ImageStudniówkę ma już za sobą pierwsza grupa maturzystów z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Lesznie. Młodzi ludzie na miejsce zabawy wybrali restaurację Finezja. 

Komentarze (5) | [więcej]

 
Góra. Licealiści i technicy razem (galeria)
06.02.2012.
ImageW sobotę (4 II) w szkolnej auli bawili się uczniowie Zespołu Szkół im. gen. Sylwestra Kaliskiego w Górze. Po raz pierwszy w historii szkoły swoje 100 dni do matury świętowali przyszli logistycy.

Komentarze (1) | [więcej]

 
Rawicz. Polonez z czerwoną różą (galeria)
06.02.2012.
ImageNa długo sobotnią (4 II) noc zapamiętają maturzyści z Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu. 100 dni do egzaminu dojrzałości świętowali w Hotelu Maria w Dębnie Polskim.

Komentarze (5) | [więcej]

 
Rawicz. Bal w hotelu (galeria)
04.02.2012.
ImageSwoje 100 dni do egzaminu dojrzałości świętowali maturzyści z Zespołu Szkół nr 3 w Rawiczu. Młodzież jak zwykle nie zawiodła i przygotowała wspaniały bal.

Komentarze (7) | [więcej]

 
Przemęt. Najmniejsza studniówka w regionie (galeria)
04.02.2012.
ImageKameralnie, ale wyśmienicie bawili się dzisiejszej (3/4 II) nocy maturzyści z Przemętu. Studniówkowy bal urządzili w restauracji Ballada w Błotnicy.

Skomentuj | [więcej]

 
Leszno. Czwórka zatańczyła poloneza (galeria)
03.02.2012.
ImageNadszedł kolejny studniówkowy weekend. Tym razem uroczystego poloneza zatańczyli maturzyści z IV Liceum Ogólnokształcącego w Lesznie. 

Skomentuj | [więcej]

 
Gostyń. Po 15 latach znów w szkole... (galeria)
29.01.2012.
ImagePolonez, walc, recytacje i występy wokalne - tak w nowej hali sportowej bawili się w sobotni (28 I) wieczór maturzyści z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu.

Skomentuj | [więcej]

 
Gostyń. Tradycyjnie w szkolnej auli (galeria/wideo)
28.01.2012.
ImageTak sobotni (28 I) wieczór spędzili maturzyści z sześciu klas Zespołu Szkół Zawodowych w Gostyniu. To drugi rok z rzędu, kiedy wszyscy bawią się razem.

Komentarze (1) | [więcej]

 
Grabonóg. Czerwone podwiązki? Obowiązkowo! (galeria)
28.01.2012.
ImageW nocy z piątku na sobotę (27/28 I) balowali także maturzyści trzech klas z Zespołu Szkół Rolniczych. Młodzież - zaproszeni przez nią goście - spotkali się w Jaraczewie...

Skomentuj | [więcej]

 
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 25 z 33

Aktualności

Sonda

Czy parking na leszczyńskim rynku to dobry pomysł?
Advertisement
Copyright © 2005 - 2011 Panorama Leszczyńska        Opracowanie strony: NewsNet        Grafika: webSylium                                 Serwer: Logo EasyWWW