Ta strona używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich stosowanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień. Czytaj więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

Komentarze

Poślizg na lodowisku
...PANI BURMISTRZ BY SOBIE PRZYGRUCHAC WYBORCOW OBIECALA IM ,ZE NA SIERPNIOWE DNI GORY BEDA MOGLI SIE POPLUSKAC W NOWYM BASENIE KAPIELOWYM....DNI MIJ...
Więcej...

Cienie wielkiej góry
Uważam, że ostatnie działania Platformy Obywatelskiej mają charakter mafijny. Ewa Kopacz to kolejny człowiek, który powinien usłyszeć zarzuty prokurat...
Więcej...

Cienie wielkiej góry
Przyjrzyjcie sie drodzy internauci polskiej rzeczywistosci i haniebnej dzialalnosci polskiego rzadu przeciwko polskiej przedsiebiorczosci. To dotyczy ...
Więcej...

Studniówki
Bojanowo: ostatni bal w tym sezonie (galeria)
21.02.2011.
ImageUczniowie Zespołu Szkół Rolniczych z Bojanowa jako ostatni w regionie bawili się na studniówce. Było tak fajnie, że nikomu nie chciało się wracać do domu. Szaleństwa na parkiecie trwały do 3.00 nad ranem.

Skomentuj | [więcej]

 
Góra: ostatni taki bal... (galeria)
07.02.2011.
ImageJako ostatni w powiecie górowskim 100 dni do matury świętowali uczniowie z Zespołu Szkół w Górze. Bal zaczął się - w sobotni wieczór - uroczystym polonezem.

Komentarze (6) | [więcej]

 
Sława: balowali w Lubiatowie (galeria)
03.02.2011.
ImageUczniowie trzech klas Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sławie świętowali swoje 100 dni do matury w piątek (28 I). Zabawa trwała niemal do białego rana.

Skomentuj | [więcej]

 
Wschowa: w pałacowej scenerii... (galeria)
30.01.2011.
ImageTak bawili się w sobotni (29 I) wieczór maturzyści z I Zespołu Szkół we Wschowie. Uczniów i zaproszonych przez nich gości powitała dyrektor, Zdzisława Weiss. Po przemówieniach, kwiatach i życzeniach dobrej zabawy, przyszedł czas na... zabawę.

Komentarze (5) | [więcej]

 
Góra: kwiaty, szampan i dobra zabawa (galeria)
30.01.2011.
ImageSobotni (29 I) wieczór był wyjątkowy dla ostatniej grupy maturzystów z górowskiego ogólniaka - o 19.00 rozpoczął się ich Bal Studniówkowy.

Komentarze (17) | [więcej]

 
Leszno: kolejna taka noc w Metalplaście (galeria)
30.01.2011.
ImageTym razem 100 dni do matury świętowali uczniowie leszczyńskiego Zespołu Szkół Rolniczo-Budowlanych. Wieczór rozpoczął się tradycyjnym polonezem.

Komentarze (1) | [więcej]

 
Włoszakowice: studniówkowy wieczór z kabaretem (galeria)
30.01.2011.
ImageMaturzyści z Liceum Ogólnokształcącego we Włoszakowicach bawili się w sobotę (29 I) na studniówce w miejscowej restauracji Toscania. 

Skomentuj | [więcej]

 
Gostyń: nie ma jak w szkole (galeria)
30.01.2011.
ImageTradycyjnie już uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Gostyniu bawili się na studniówce w szkole. Po raz pierwszy od kilku lat zabawa nie była na raty.

Komentarze (4) | [więcej]

 
Rawicz: mają swojego króla i królową (galeria)
29.01.2011.

ImageMaturzyści z Zespołu Szkół nr 3 w Rawiczu zjechali na Studniówkowy Bal do Dębna Polskiego. W gościnnych progach restauracji Maria bawili się do 3.00 nad ranem.

Komentarze (3) | [więcej]

 
Leszno: bawili się w Metalplaście (galeria)
29.01.2011.
ImageStudniówka w Metalplaście to już tradycja leszczyńskiej "trójki". Tym razem maturzyści zaczęli ćwiczyć poloneza już przed Bożym Narodzeniem. Warto było - spisali się na medal.

Komentarze (1) | [więcej]

 
Gostyń: ostatnia taka studniówka (galeria)
29.01.2011.
ImageTradycją Liceum Gostyńskiego jest to, że studniówki od wielu lat odbywają się na sali "Mróz" w Borku Wlkp. Być może jednak po raz ostatni. Dyrektor rozważa zmiany.

Komentarze (2) | [więcej]

 
Kościan: bal na 100 par (galeria)
29.01.2011.
Image300 maturzystów z Liceum Ogólnokształcącego w Kościanie bawiło się w piątek (28 I) na studniówce, zorganizowanej w szkolnej auli. Wieczór zaczął się tradycyjnie, polonezem.

Skomentuj | [więcej]

 
Leszno: tradycyjnie, ale z humorem (galeria)
29.01.2011.
ImageMaturzystki - w białych bluzkach i ciemnych spódnicach - weszły na salę tanecznym krokiem, wprost w szpaler czekających na nich kolegów. Każdy z nich trzymał w ręku czerwoną różę, którą wręczył partnerce. W taki oto sposób, maturzyści z II LO im. Mikołaja Kopernika w Lesznie rozpoczęli poloneza, którym zainaugurowali Studniówkę.

Komentarze (6) | [więcej]

 
Leszno: zaczęli od walca i szampana (galeria)
29.01.2011.
ImageW piątek (28 I) odbyła się studniówka Zespołu Szkół Technicznych w Lesznie. Młodzież balowała w restauracji Finezja, która w tym roku w stolicy regionu jest najpopularniejszym studniówkowym lokalem.

Komentarze (2) | [więcej]

 
Studniówki kiedyś i dziś
29.01.2011.
ImageChoć dzisiejsze bale różnią się od tych sprzed lat, jedno pozostaje niezmienne: studniówka jest dla wielu młodych ludzi pierwszym w życiu organizowanym z tak dużym rozmachem balem. Wrażenia na długo pozostają w pamięci.

Komentarze (2) | [więcej]

 
Nietążkowo: torty pod kolor dekoracji (galeria)
28.01.2011.
ImageWieczór zaczął się od przemówień i podziękowań. Później 16 par odtańczyło uroczystego poloneza do muzyki Wojciecha Kilara. Szampańska zabawa na studniówce Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych z Nietążkowa trwała do 2.40 nad ranem.

Skomentuj | [więcej]

 
Gostyń: studniówka z królem i królową (galeria)
24.01.2011.
ImageCzwartoklasiści Zespołu Szkół Rolniczych w Grabonogu bawili się na studniówce w restauracji ,,Stajenka” w Borku Wlkp. Podczas uroczystości wybrano króla i królową balu.

Komentarze (6) | [więcej]

 
Wschowa: młodzież postawiła na tradycję (galeria)
24.01.2011.
ImageStudniówka w szkolnej auli, polonez odtańczony w strojach galowych i własnoręcznie udekorowana sala - tak zdecydowali maturzyści z I Liceum Ogólnokształcącego im. Tomasza Zana we Wschowie.

Komentarze (2) | [więcej]

 
Góra: kwiaty dla partnerek (galeria)
23.01.2011.
ImageJako jedni z nielicznych w szkolnej auli - a nie w restauracji - zorganizowali studniówkę maturzyści z Liceum Ogólnokształcącego w Górze. Wszyscy bawili się świetnie i kiedy ogłoszono koniec balu, żal było się rozstawać.

Komentarze (20) | [więcej]

 
Rawicz: polonez i konfetti (galeria)
23.01.2011.

ImageDo 4.00 nad ranem bawili się uczniowie czterech maturalnych klas Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu. Studniówka odbyła się w restauracji Maria w Dębnie Polskim.

Komentarze (6) | [więcej]

 
Leszno: w męskim gronie... (galeria)
22.01.2011.
ImageNa piątkowej (21 I) studniówce w leszczyńskim Domu Kolejarza bawiło się 85 uczniów i 2 uczennice Zespołu Szkół Elektroniczno-Telekomunikacyjnych. Żeby wieczór nie upłynął tylko w męskim gronie, panowie zaprosili koleżanki z innych szkół.

Komentarze (2) | [więcej]

 
Rawicz: postawili na taniec (galeria)
22.01.2011.
ImageW piątkowy (21 I) wieczór studniówkę rozpoczęli tradycyjnym polonezem, odtańczonym do muzyki Ogińskiego rozpoczęli maturzyści z I LO w Rawiczu. Bawili się w restauracji Maria w Dębnie Polskim.

Komentarze (9) | [więcej]

 
Leszno: polonez, walc i płonący tort (galeria)
22.01.2011.
ImageTo wszystko stało się udziałem 53 uczniów z Zespołu Szkół Ochrony Środowiska z Leszna. Maturzyści bawili się w piątek (21 I) na studniówce w restauracji Ramzes w Wilkowicach.

Skomentuj | [więcej]

 
Kościan: bal w Głuchowie (galeria)
22.01.2011.
ImageNajpierw uroczysty polonez, później wesoła zabawa do 1.00 w nocy - tak w skrócie można podsumować piątkową (21 I) studniówkę maturzystów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kościanie.

Skomentuj | [więcej]

 
Śmigiel: bal na... 50 par (galeria)
21.01.2011.
ImageNiezapomnianą noc mają za sobą maturzyści z Liceum Ogólnokształcącego w Śmiglu. W czwartek (20 I) o godzinie 19.00 uczniowie dwóch klas rozpoczęli wieczór odtańczeniem poloneza Ogińskiego.

Skomentuj | [więcej]

 
Jutrosin: zabawa (prawie) do białego rana (galeria)
21.01.2011.
ImageO 4.00 nad ranem w piątek (21 I) skończyli swój studniówkowy bal uczniowie III klas Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Jutrosinie. Do uroczystego poloneza, którym rozpoczęli imprezę przygotowywali się już od listopada.

Skomentuj | [więcej]

 

Aktualności

Sonda

Czy byłaś/eś już w tym roku na grzybobraniu?
Advertisement
Copyright © 2005 - 2011 Panorama Leszczyńska        Opracowanie strony: NewsNet        Grafika: webSylium                                 Serwer: Logo EasyWWW